محصولات >> تجهیزات پلیس >> تجهيزات ايست و بازرسی >> راکت بازرسی بدنی >>
کد کالا : Zr-104
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

تأمین امنیت، یکی از چالش ‌های پیش ‌روی محافظین بسیاری از اماکن پرتردد است. درصورتی‌که این اماکن دربردارنده ‌ی کالا یا اشیای قیمتی باشند، این چالش بسیار جدی ‌تر نیز خواهد بود. از آن‌جا که بازرسی بدنی یکایک افرادی که در اماکن شلوغ تردد می‌کنند با محدودیت ‌های بسیاری، نظیر محدودیت زمانی، محدودیت مالی و ...، مواجه است از این رو استفاده از دستگاه ‌های دیجیتال برای بازرسی بدنی می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی برای بازرسی‌ها توسط فرد شود.

 

دیگر ویژگی های راکت بازرسی بدنی گرت

راکت بازرسی بدنی گرت، یکی از محصولات شرکت معتبر گرت (Garrett) است. فعالیت اصلی این شرکت تولید انواع فلزیاب می‌باشد. فلزیاب ‌های تولید شده توسط این شرکت را شاید بتوان، نسل جدید فلزیاب معرفی نمود. فلزیاب ‌های تولید شده توسط کارخانه گرت دقت بسیار بیشتری دارند و حجم آن‌ها هم به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. این محصول قادر است تا وجود انواع فلز در فواصل نزدیک را به خوبی تشخیص دهد. به سبب همین ویژگی است که از این محصول می‌توان به عنوان یک ابزار بازرسی بدنی استفاده نمود.
راکت بازرسی بدنی گرت با دقت بالا، به خوبی می‌تواند فلزات را از فاصله‌ی نزدیک تشخیص دهد. این قابلیت کمک می‌کند تا پیش از ورود افراد با انواع سلاح خطرناک، اقدامات لازم انجام شود. این محصول به راحتی قابل اتصال به لباس است و فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. علاوه بر این، راکت بازرسی بدنی گرت قابل شست‌ و شو بوده و در صورتی که از آن برای یافتن فلز در زیر سطح زمین استفاده شود، دیگر نگرانی برای خراب شدن دستگاه به علت تماس با آب یا خاک وجود ندارد.
در صورت نزدیک شدن راکت بازرسی بدنی به فلز، بلافاصله صدای بوقی شنیده می‌شود. این هشدار امکان عبور هیچ فلزی را بدون شنیدن صدای آلارم میسر نمی‌سازد.
راکت بازرسی بدنی گرت هم ا‌کنون به صورت اینترنتی از ایمن ترافیک کالا قابل تهیه است. ایمن ترافیک کالا راکت بازرسی را در گروه تجهیزات ایست و بازرسی عرضه کرده و محصولات خود را با کم‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت، در کوتاه‌ ترین زمان ممکن برای خریداران ارسال می ‌نماید.

مزایا

- 1-وزن کم
- 2-دقت بالا
- 3-حجم کم
- 4-قابل شست‌وشو

معایب

مشخصات فنی

5 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()