سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

المان های شهری نوروزی

المان های نوروزی در سایت ایمن ترافیک در دسته مجسمه و المان شهری جای دارد، درباره ی انواع المان شهری باید گفت که، در افزایش زیبایی سازی شهری یکی از روش هایی که می توان به آن اشاره کرد و استفاده از آن می تواند بسیار مفید و تاثیر گذار باشد، المان های شهری است، انواع المان های شهری در ایران و هر کشوری براساس فرهنگ ها و مناسب های آن کشور ساخته و به نمایش گذاشته می شود. حتی اگر بخواهیم بیشتر وارد جزئیات شویم در شهرستان های ایران و شهرهای بزرگ ایران المان ها با یکدیگر می تواند متفاوت از یکدیگر باشند، برای مثال اگر اهل سفر باشید می توانید مشاهده کرده باشید که المان های شهری تهران با المان های شهری در شیراز به جهت آثار تاریخی و دیدنی که در آن شهر وجود دارد می تواند بسیار متفاوت باشد.

اما یکی از مهمترین المان های شهری براساس مناسب المان های نوروزی است، این نوع المان شهری، از دسته المان های شهری است که می تواند در تمام شهرهای ایران مورد استفاده قرار بگیرد به همین دلیل است که المان های نوروزی از محبوبیت و طرفدارهای بیشتری نسبت به دیگر المان ها برخوردار هستند.

کاربرد المان های شهری نوروزی

در امر شهرسازی و زیبا سازی شهری از انواع مختلف مجسمه ها و نماد ها استفاده می شود. المان هایی که به منظور زیبا سازی شهر استفاده می شوند می توانند معرف شخص یا موضوع خاصی باشند. نوروز از مناسبت های بزرگ و با اهمیت ایرانیان است. در این راستا و با موضوع نوروز، المان های شهری نوروزی تهیه و تولید شده اند.

این المان ها برای استفاده در فضای آزاد و در مقابل انواع آب و هوا مناسب می باشند. چرا که از بهترین مواد اولیه ساخته شده و دارای مقاومت بسیار خوبی می باشند.

انواع المان های شهری نوروزی

المان های نوروزی مانند دیگر انواع المان های شهری دارای انواع گوناگونی هستند، کاربرد انواع المان های شهری براساس مناسب ها، رنگ آمیزی، جنس، نوع ساخت و ... بسیار می تواند متفاوت باشد، بر همین اساس که در این بخش به بررسی انواع المان های شهری نوروزی پرداخته ایم.

از انواع المان های نوروزی می توان به المان شهری سنتی بابا نوروز، المان عید نوروز ماهی، المان های نوروزی ساعت و... اشاره کرد.

برای مثال در شهر های شرجی یا شهر های بارانی از المان های نوروزی با جنس و نوع ساختی که با شرایط آب و هوایی سازگاری کافی را داشته باشند استفاده می شود، اما در شهر هایی که نور مستقیم آفتاب به آن می خورد از انواع المان شهری با جنس و نوع ساختی سازگار استفاده می شود.

خرید المان های شهری نوروزی

جهت خرید المان های نوروزی ایمن ترافیک کالا راه های بسیار متفاوتی را پیش روی مشتریان و بازدید کنندگان سایت گذاشته است. پیش از آنکه تصمیم به خرید کالای مورد نظر خود بگیرید باید در نظر داشته باشید که با توجه به نکاتی که در بخش های بالا مطرح شد قیمت المان های شهری می تواند براساس نوع کاربردی که دارند بسیار متفاوت از یکدیگر باشند، همچنین جهت فروش المان های شهری تمام خدمات مشاوره ی ما به صورت رایگان در اختیار مشتریان و بازدید کنندگان قرار می گیرد تا بتوانند با آگاهی بیشتر خرید ایده آلی را تجربه کنند، همچنین برای برقراری ارتباط با کارشناساس ما در مجسمه شهری می توانید از طریق راه های ارتباطی که در سایت ایمن ترافیک کالا درج شده است در تماس باشید.

به طور کلی برای آنکه بتوانید خرید ایده آلی را داشته باشید باید بتوانید شرکت ساخت المان های شهری معتبر را بیابید، تشخیص این کار، خیلی دشوار نیست، از نوع خدماتی که هر کدام از شرکت های ساخت المان های شهری ارائه می دهند می توان به خوبی انتخاب کرد که خرید مجسمه شهری مورد نظرتان را می توانید از کجا تهیه کنید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()