سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

رنگ ترافیکی و چسب ترافیکی

عمده کاربرد رنگ و چسب ترافیکی را می توان در خط کشی خیابان، ایجاد علائم و راهنمایی های مسیر در کف خیابان ها دانست. حتما به خط کشی های خیابان ها دقت کرده اید و یا عباراتی مانند "مدرسه" را بر روی آسفالت دیده اید. برای نوشتن این عبارات یا کشیدن علائم مربوطه نمی توان از رنگ های معمولی استفاده کرد و باید از رنگ ترافیکی مخصوص اینکار استفاده شود.

رنگ های ترافیکی اصولا دارای مقاومت خوبی در برابر شرایط جوی سخت هستند و مقاومت سایشی بالایی دارند. همین امر سبب می شود تا عبور وسایل نقیله در خیابان ها در طول زمان کوتاه آسیبی زیادی به آنها وارد نکند.

انواع رنگ ترافیکی

از انواع رنگ ترافیکی می توان به رنگ ترافیکی دو جزئی و سه جزئی، رنگ ترافیکی تک جزئی، رنگ ترافیکی گرم، چسب دو جزئی اپوکسی و رنگ جدولی اشاره کرد.

رنگ های ترافیکی دارای کاربرد های متفاوتی هستند و هر نوع آن با توجه به مشخصات فنی ای که دارد برای یک یا چند هدف خاص مناسب می باشد.متداول ترین تقسیم بندی رنگ های ترافیکی به شکل زیر می باشد.

رنگ سرد ترافیکی

از این محصول برای خط کشی های خیابان ها به صورت ممتد و منقطع استفاده می شود. رنگ سرد ترافیکی برای استفاده به عنوان رنگ جاده ای داخل شهری و خارج شهری مناسب است.

رنگ گرم ترافیکی

این محصول به دلیلی خاصیت خشک شدن سریعی که دارد به رنگی مناسب برای خط کشی مسیر هایی که دارای حجم تردد بالا هستند (مانند خط کشی اتوبان ها و بزرگراه ها) تبدیل شده است.

عمده تفاوت میان رنگ های سرد و گرم ترافیکی را می توان روش اجرای آنها دانست. برای رنگ خط کشی خیابان ها ، از هر دو این رنگ ها استفاده می شوند که با توجه به نوع اجرا، رنگ بهینه تر انتخاب می گردد. همانطور که گفته شد رنگ های گرم به دلیلی خشک شدن سریع، برای مسیر هایی با حجم ترافیک بالا مناسب هستند.

خرید رنگ ترافیکی

ایمن ترافیک به عنوان بزرگ ترین فروشگاه لازم ترافیکی با ارائه با کیفیت ترین محصولات تجهیزات ترافیکی شهری به مشتریان و بازدیدی کنندگان محترم سایت، توانسته است در فروش رنگ ترافیکی در تهران پیش قدم باشد، مشتریان و بازدید کنندگان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی قیمت رنگ آمیزی جدول خیابان، قیمت رزین اپوکسی دو جزئی، قیمت چسب اپوکسی، نحوه ی خرید رنگ و چسب ترافیکی و هر گونه اطلاعات دیگر در زمینه ی رنگ و چسب ترافیکی با کارشناسان ما در بخش فروش انواع رنگ ترافیکی از جمله فروش رنگ جدولی در تماس باشید.

اگر قصد خرید رنگ ترافیکی دارید، تنها یک تماس با مشاوران ایمن ترافیک برای دریافت لیست قیمت رنگ ترافیکی کافی است. مسئولین فروش ما آماده هستند تا بهترین قیمت رنگ ترافیکی را به شما اعلام نمایند.شما می توانید در همین صفحه انواع رنگ ترافیکی و مشخصات فنی آنها را مشاهده نمایید تا با دید بازتری رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در صورتی که ابهامی در مورد کارکرد رنگ های ترافیکی برای شما وجود داشت، می توانید با کارشناسان فروش رنگ ترافیکی ما در تماس باشید تا اطلاعات تکمیلی در اختیار شما قرار بگیرد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()