جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سطل زباله فلزی پارکی

نصب و استفاده از مبلمان و تجهیزات شهری برای تامین نیاز های مختلف شهروندان و تجهیز محیط شهری انجام می شود. ایمن ترافیک کالا انواع سطل زباله فلزی پارکی را با طرح های متنوع مدرن و کلاسیک برای محیط های مختلف ارائه می کند. سطل زباله فلزی پایه دار، سطل زباله فلزی شهری، سطل زباله چدنی پارکی، سطل زباله پاندولی، سطل زباله فلزی پارکی پایه دار و ... از انواع سطل زباله پارکی با کیفیت هستند که به راحتی نصب شده و با پوشش داخلی ضد باکتری و عدم جذب آلودگی، ماندگاری زیادی در شرایط آب و هوایی مختلف دارند.

بدنه ی محکم، ضد ضربه و ضد زنگ سطل زباله فلزی از ویژگی های این محصول است. ایمن ترافیک کالا توصیه می کند برای انتخاب سطل زباله ی مناسب به تراکم جمعیت، اندازه ی مخزن، محیط اطراف و شرایط اقلیمی توجه شود.

انواع سطل زباله فلزی پارکی

انواع سطل زباله فلزی پارکی بستگی به متریالی دارد که برای آن ها در نظر گرفته شده است. بسیاری از مدیران شهرسازی به دلیل نداشتن شناخت کافی روی سطل زباله فلزی پارکی، گاهی نمی توانند کالا مناسب با نیاز خود تهیه کنند اما در ایمن ترافیک کالا شما می توانید با انواع سطل زباله فلزی پارکی آشنا شوید و با مطالعه توضیحاتی در مورد کیفیت جنس و کارایی هر کدام از انواع آن ها می توانید با داشتن اطلاعات کافی در باره هر کدام از سطل زباله فلزی خرید ایده آلی را داشته باشید.

از انواع سطل زباله فلزی یا سطل آشغال فلزی می توانیم به سطل زباله پارکی شهری، سطل زباله فلزی پایه دار و... اشاره کرد که هر کدام مناسب با محیط خود طراحی و ساخته و پرداخته شده است.

خرید سطل زباله فلزی پارکی

ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده سطل زباله فلزی توانسته است در امر افزایش سلامت محیط زیست پیش قدم باشد و بتوانند تاثیر بسیاری نیز داشته باشد. شما مشتریان محترم می توانید از طریق راه های ارتباطی که در فروشگاه ایمن ترافیک کالا قرار داده شده است با کارشناسان فروش ما در بخش فروش سطل آشغال فلزی ما در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()