سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چشم گربه ای ترافیکی

یکی از راه های کمک به رانندگان در افزایش دید استفاده از چشم گربه ای ترافیکی است. برای افزایش ایمنی رانندگان در شب و یا در شرایط جوی نامساعد مانند هوای بارانی و یا مه، استفاده از انواع مختلف چشم گربه ای ترافیکی می تواند از وقوع حوادث کاسته و امنیت را در جاده و خیابان ها بالا ببرد.

میخ های زرد چشم گربه ای چیست؟

میخ های زرد چشم گربه ای نور را به چشم رانندگان بازتاب می دهند، که همین امر سبب افزایش دید کاربران و در نهایت بالا رفتن سطح ایمنی جاده و خیابان ها می شود. میخ های زرد رنگ چشم گربه ای دارای دو نوع یک طرفه و دو طرفه هستند، که می توانند به خوبی نور را بازتاب دهند.
چراغ های چشم گربه ای انواع گوناگونی دارند، که هر کدام از انواع آن ها بسته به نوع کاربردشان متفاوت هستند.

در میان انواع لوازم ترافیکی، مجموعه ای از تجهیزات فارغ از پیشرفت تکنولوژی، بر پایه ی هوشمندی متخصصان، طراحان و قوانین فیزیک ساخته و طراحی شده اند. استفاده از قوانین انعکاس نور، مواد اولیه ی مقاوم و کنش های فیزیکی و دلیل اینکه چرا این محصول چشم گربه ای نام دارد به این خاطر است که چشم گربه در تاریکی نور خاصی را از خودش منعکس می کند و به خاطر شمایل این محصول به چشم های گربه این کالا را این گونه نام گذاری کرده اند.

انواع میخ های چشم گربه ای ترافیکی

چشم گربه ای ترافیکی انواع متفاوتی مانند چشم گربه ای پلاستیکی و فلزی، یک طرفه و دو طرفه و ... دارد، اما اینکه باید از کدام یک از انواع استفاده کنیم، بسته به نوع نیاز هر مشتری انتخاب می شود. به طور کلی این محصول با بدنه ای که نقش برجستگی هایی را روی سطح آسفالت موجب می شود، به رانندگان در باب محدوده ها و خطرها هشدار می دهد. همچنین به دلیل قابلیت انعکاس نور به خوبی در تمام مسیر، تفکیک ها و حاشیه ها را رد زنی کرده و راهنمایی عالی در جاده ها و خیابان ها است. میخ چشم گربه ای بر روی سطح آسفالت ها نصب شده و در رنگ های متفاوتی ارائه می شوند، که براساس نوع کاربردشان و نوع نیاز مشتری به دو رنگ، میخ های قرمز چشم گربه ای و میخ های زرد چشم گربه ای در آزاد راه تقسیم می شوند. حتی رنگ چشم گربه ای نیز براساس مفاهیم خاص خودش انتخاب می شود. میخ های زرد رنگ چشم گربه ای به عنوان میخ های زرد رنگ جداکننده نیز شناخته می شوند.

خرید چشم گربه ای ترافیکی

ایمن ترافیک کالا همگام با تکنولوژی روز جهان، گونه های مختلفی از تجهیزات ترافیکی شهری را عرضه می کند. در هنگام انتخاب محصول می توانید از راهنمایی های تخصصی ایمن ترافیک کالا نیز بهره مند شوید. یکی از معیار های هر مشتری در خریداری کردن محصول، قیمت میخ زرد چشم گربه ای ترافیکی است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت چشم گربه ای ترافیکی و کاربرد میخ های زرد چشم گربه ای با مشاوران ما تماس بگیرید.

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده چشم گربه ای ترافیکی توانسته است در پیشرفت سطح ایمنی شهری و برون شهری با استفاده از نیروهای مولد صاحب قدم باشد. شما مشتریان محترم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما از طریق روش های زیر در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()