سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چراغ راهنمایی و رانندگی (تجهیزات کنترل ترافیک)

چراغ راهنمایی از دسته تجهیزات ترافیکی است که با توجه به گسترش شهر ها و تراکم بسیار بالای عبور و مرور خودروها و عابرین پیاده، نیاز به تولید و فروش آن بیش از پیش حس می شود. در راستای کنترل و مدیریت هرچه بهتر حمل و نقل، قوانین راهنمایی و ترافیکی متعددی وضع شده است، که برای اجرای دقیق و منظم آن ها تنها استفاده از نیروی انسانی کافی نیست . تولید چراغ راهنمایی ال ای دی ، دستگاه فرماندهی ، معکوس شمار ترافیکی از جمله تجهیزاتی است که در راستای مکانیزه کردن تجهیزات کنترل ترافیکی انجام می شود.

 متأسفانه آمار تصادفات کشور ما بسیار نگران کننده و هشدار دهنده است! این موضوع رسیدگی بیشتر در امر آموزش رانندگان، ایمن سازی و استاندارد سازی هرچه بیشتر وسایل نقلیه و نیز ایمن تر کردن جاده های کشور با استفاده از تجهیزات کنترل ترافیک را می طلبد.

 

انواع تجهیزات کنترل ترافیک

لازم به ذکر است که تجهیزات کنترل ترافیک به سه گروه کلی تقسیم می شوند:

  • علائم عمودی مثل انواع تابلو ها و علائم هدایت گر که به منظور کنترل ترافیک و نیز افزایش ایمنی راه استفاده می شوند و اطلاعاتی چون تعیین جهت حرکت، دادن هشدار و اعلام محدودیت ها را به مخاطب می دهند.
  • انواع چراغ راهنمایی و رانندگی که به منظور سامان دهی عبور و مرور کلیه وسایل نقلیه و نیز عابران پیاده در محل های خاص استفاده می شود. استفاده از چراغ های راهنمایی و رانندگی به منظور اعلام حق تقدم ها در جهات مختلف به جریان ترافیک نظم بخشیده و کیفیت آن را بالا می برد.
  • علائم افقی همچون خط کشی ها، نقش های برجسته و ... دسته ی دیگری از تجهیزات کنترل ترافیک هستند و در بالا بردن سطح ایمنی راه ها و جاده ها نقش بسزایی دارند.

چراغ راهنمایی و رانندگی

 

مزایای استفاده از تجهیزات کنترل ترافیک

تجهیزات کنترل ترافیک می توانند در اشاعه ی فرهنگ ایمنی و رعایت قوانین و حقوق شهروندی، نقشی حیاتی داشته باشند. این وسایل و تجهیزات مانند انواع چراغ راهنمایی و رانندگی ابتدایی ترین تاثیری که می گذارند، کاهش خسارات و تلفات، کنترل آلودگی هوا و در نهایت مدیریت درست زمان است. استفاده از تجهیزات کنترل ترافیک، با بالاترین درجه کیفیت و استاندارد، می تواند تأثیر زیادی در پایین آوردن میزان تصادفات و افزایش راحتی عبور و مرور در خیابان ها و جاده ها داشته باشد.

کاربرد استفاده از چراغ در جاده ها

 

انواع چراغ راهنمایی

چراغ راهنمایی و رانندگی به دو دسته لامپی و ال ای دی تقسیم می شود که در زیر به معایب و مزایای هرکدوم اشاره می کنیم. چراغ راهنمایی رانندگی لامپی از دسته نسل قدیمی تجهیزات ترافیکی است که می توان قیمت پایین آن و سهولت در تعویض لامپ را از مزایای این چراغ راهنمایی نام برد. تولید چراغ راهنمایی در هر دو مدل چراغ راهنمایی لامپی و چراغ راهنمایی ال ای دی تفاوتی در جنس بدنه ندارد ولی کاسه چراغ و لنز آن متفاوت است. مصرف بالای آن و همچنین طول عمر پایین لامپ به نسبت نوع ال ای دی از معایب آن به شمار می رود. چراغ راهنمای رانندگی ال ای دی نسل جدید، به همراه مزایایی است که می توان مصرف کم برق، طول عمر بالای ال ای دی، پرتاب بالای نور را به نسبت چراغ راهنمایی لامپی نام برد. البته قیمت خرید چراغ راهنمایی ال ای دی با توجه به اضافه شدن ماژول چراغ و ال ای دی از نوع چراغ راهنمایی لامپی بالاتر است.

 

 

 

خرید آنلاین چراغ راهنمایی

 

چراغ راهنمایی چشمک زن

چراغ راهنمایی چشمک زن موارد استفاده متفاوتی دارد . از این چراغ فلاشر در جهت هشدار و اگاه سازی استفاده می شود. البته بسته به نوع آن قیمت تولید چراغ راهنمایی چشمک زن متفاوت است. در زیر مدلهای انواع چراغ چشمک زن راهنمایی به همراه توضیحات آمده است. چراغ چشمک زن برقی به چراغ چشمک زن تک خانه – چراغ چشمک زن دو خانه و چراغ چشمک زن سه خانه تقسیم می شود. جنس بدنه هر سه مدل پلی کربنات است . لنز چراغ چشمک زن برقی بسته به نوع محل نصب تعیین می گردد. تفاوت لنزها در زاویه پرتاب نور آن می باشد.

قیمت خرید چراغ راهنمایی چشمک زن برقی را می توان از مزایای این محصول به نسبت نوع ال ای دی آن نام برد. البته تعویض راحت لامپ آن هم از دیگر مزایا به نسبت چراغ راهنمایی چشمک زن ال ای دی می باشد. چراغ راهنمایی فلاشر خورشیدی نسل آخر این تجهیزات است که با استفاده از پنل خورشیدی نصب آنرا اسان و بدون نیاز به سیم کشی کرده است. این چراغ فلاشر سولار را به راحتی در جاهایی که به برق دسترسی نیست ،می توان نصب کرد. چراغ راهنمایی سولار با داشتن یک پنل سولار و باطری ، انرژی خورشید راجذب و در باطری خود ذخیره می کند و به مدت 3روز بدون نیاز به شارژ قابلیت پرتاب نور تا مسافت 800 متر را با وضوح بالا دارد .

چراغ راهنمایی چشمک زن سولار در سه مدل :

چراغ فلاشر سولار تک خانه

چراغ فلاشر خورشیدی دوخانه

چراغ چشمک زن سولار سه خانه

مصرف کم برق،طول عمر بالای ال ای دی،پرتاب قوی نور از مزایای این چراغ راهنمایی چشمک زن است. ایمن ترافیک اولین تولید کننده چراغ راهنمایی چشمک زن سولار به همراه بدنه پلی کربنات و صفحه سولار و ال ای دی استاندارد است . تعمیر و تعویض ماژول چراغ چشمک زن ،صفحه سولار و دیگر قسمتهای چراغ راهنمایی چشمک زن سولار از جمله تخصصهای ایمن ترافیک است.

 

چراغ راهنمایی عابر پیاده

چراغ راهنمایی عابر پیاده را می توان یکی دیگر از ملزومات تجهیزات ترافیکی نام برد. این چراغ در قدیم فقط در نوع لامپی آن تولید می شده ،ولی اکنون بیشتر چراغ عابر پیاده ال ای دی مورد توجه است. موارد استفاده چراغ عابر پیاده در چها راه ها و برای اگاه ساختن عابرین پیاده از زمان مجاز در جهت عبور از خیابان می باشد. چراغ راهنمایی عابر پیاده شامل دو رنگ قرمز و سبز می باشد. قیمت چراغ عابر پیاده بسته به نوع لامپی و ال ای دی متفاوت است. ایمن ترافیک این محصول را در نوع متحرک تولید کرده است. به این شکل که درزمان مجاز عبور، ادمکی در قسمت سبز شروع به حرکت می کند. درصورتیکه برای تعمیر چراغ عابر پیاده و یا نصب چراغ عابر پیاده متحرک نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.

 

چراغ راهنمایی ریپیتر

چراغ راهنمایی ریپیتر یک چراغ راهنمایی کوچک سه خانه است از جنس پلی کربنات . موارد استفاده این چراغ متفاوت است. در بعضی از جاها به عنوان یک چراغ راهنمایی چشمک زن استفاده می شود و در بعضی از چهار راهها روی پایه چراغ راهنمایی در مسیر دید رانندگانی که نمیتوانند چراغ راهنمایی بالای سرشان را ببینند نصب می شود ،تا از وضعیت رنگ چراغ آگاه شوند. در این قسمت به چند محصول دیگر از خانواده تجهیزات کنترل ترافیک اشاره می کنیم

 

چراغ راهنمایی جهت نما

چراغ راهنمایی جهت نما در سایزهای مختلفی تولید می شود. موارد استفاده این چراغ به عنوان  جهت نما در میادین ، ایجاد اگاهی از مسیرهای انحرافی و یا دردست تعمیر در اتوبانها  و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. تولید چراغ راهنمایی جهت نما در دو مدل چراغ جهت نمای برقی و چراغ مسیر نمای سولار تولید می گردد.  که البته بسته به محل استفاده از لحاظ دسترسی داشتن به برق ، دائم یا موقتی بودن انتخاب می شود. ایمن ترافیک این محصول را در دو نوع  چراغ راهنمایی جهت نمای نه خانه و چراغ مسیرنمای فلشی تولید می کند

 

دستگاه فرماندهی ترافیکی

دستگاه فرماندهی ترافیکی یکی از ملزومات کنترل ترافیک است که طی سالها دستخوش تغییرات زیادی شده است. در گذشته این دستگاه قابلیتهای کم ،حجم و وزن خیلی زیادی داشت در صورتیکه دستگاه فرماندهی ایمن ترافیک در حال حاضر یک باکس کوچک با قابلیتهای فراوان است. این دستگاه فرماندهی به راحتی قابلیت برنامه پذیری برای 12ماه سال را به صورت کاملا تفکیک شده از لحاظ  روزهای پرترافیک ،کم ترافیک ،فصلها و همچنین شبانه و روز را دارد. حمل و نصب آسان ، برنامه پذیری آسان از مواردی است که ایمن ترافیک در تولید دستگاه فرماندهی لحاظ کرده است. تعمیر و نصب دستگاه فرماندهی نیازمند نیروی متخصص و کار آمد است لطفا برای مشاوره با کارشناسان ایمن ترافیک تماس بگیرید.

 

معکوس شمار ترافیکی

معکوس شمار ترافیکی از جمله تجهیزات کنترل ترافیک هوشمند است که در چهارراهها در جهت کنترل تردد خوردروها مورد استفاده قرار می گیرد. معکوس شمار ترافیکی یا ثانیه شمار ترافیکی به دو شکل است. ثانیه شمار چراغ راهنمایی ،یکی از خانه های چراغ راهنمایی است و معمولا در وسط چراغ راهنمایی رانندگی قرار می گیرد. این ثانیه شمار ترافیکی دو رقمی می باشد و معمولا در چهار راههای کم تردد مورد استفاده قرار می گیرد. معکوس شمار ترافیکی ال ای دی ،که در یک باکس قرار می گیرد. این نوع معکوس شمار دو ونیم و سه رقمی است. محل نصب این ثانیه شمار ترافیکی معمولا روی پایه های چراغ راهنمایی است و در جایی قرار می گیرد که رانندگان از مسافت دور هم بتوانند انرا ببینند.

معکوس شمار و کاربرد ان

تولید ثانیه شمار ترافیکی هم به صورت نمایش  اعداد و هم به صورت نمایش ساعت شنی است. البته نمایش اعداد در معکوس شمار ترافیکی برای رانندگان اگاهی بیشتری نسبت به وضعیت ایجاد می کند. به همین دلیل ثانیه شمار ترافیکی عددی بیشتراز معکوس شمار ترافیکی ساعت شنی توصیه می گردد. ایمن ترافیک اولین تولید کننده معکوس شمار ترافیکی با بدنه پلی کربنات است. این بدنه برخلاف نوع فلزیش در اثر بارندگی و نور خورشید پوسیده نمی شود. طول عمر بالای عمر این محصول در کنار وزن سبک از مزایای ثانیه شمار ترافیکی ایمن ترافیک کالا است. استفاده از ال ای دی های ترافیکی استاندارد باعث شده ارقام در این چراغ ثانیه شمار ترافیکی از فاصله دور کاملا قابل رویت و تشخیص باشد. جهت تعمیرات دستگاه ثانیه شمار و نصب معکوس شمار  ترافیکی لطفا با کارشناسان ایمن ترافیک کالا تماس بگیرید.

 

 

ماژول چراغ راهنمایی

ماژول چراغ راهنمایی در سه رنگ قرمز ،زرد ،سبز تولید می گردد. در چراغهای راهنمایی رانندگی قدیم از کاسه چراغ استفاده می شده که با استفاده از یک لامپ و بازتاب نور از کاسه چراغ راهنمایی رانندگان متوجه رنگ آن می شدند. چراغ راهنمایی نسل جدید از ال ای دی به جای لامپ استفاده می کند . مجموعه بورد و ال ای دی که در آن قرار می گیرد را ماژول می گویند. قیمت ماژول چراغ راهنمایی در بازار بسیار متفاوت است. دلیل این اختلاف قیمتها تعداد ال ای دی های استفاده شده و درجه کیفی آنهاست. مصرف بیشتر برق ،طول عمر کم ،پرتاب نور کم می تواند از دلایل عمده پایین بودن قیمت یک ماژول چراغ راهنمایی و رانندگی باشد

ماژول چراغ راهنمایی و نصب آن

ایمن ترافیک تولید کننده ماژول چراغ راهنمایی با ال ای دی های ترافیکی استاندارد است. ماژولهای تولید شده این شرکت با گارانتی ارائه می گردد. جهت تعویض و تعمیر ماژول انواع چراغ راهنمایی می توانید با کارشناسان ایمن ترافیک تماس بگیرید. لیست قیمت ماژول چراغ راهنمایی را لطفا از کارشناسان فروش ایمن ترافیک کالا دریافت کنید.

 

لیست قیمت چراغ راهنمایی

لیست قیمت چراغ راهنمایی و کلیه تجهیزات ترافیکی را می توانید با مراجعه به سایت ایمن ترافیک و یا ارتباط با کارشناسان فروش ما بدست آورید. در صورت نیاز به مشاوره حضوری کارشناسان ایمن ترافیک کالا  هر روزه از ساعت 9صبح الی 5 بعدازظهر در خدمت شما هستند.

 

پایه چراغ راهنمایی

پایه چراغ راهنمایی از تجهیزات ترافیکی مکمل است. برای نصب چراغ راهنمایی و معکوس شمار ترافیکی در چهارراها نیاز به پایه چراغ راهنمایی است. پایه چراغ راهنمایی بسته به بزرگی چهارراه ،تعداد چراغ راهنمایی که قرار است نصب شود و همچنین آب وهوای منطقه متفاوت است. انواع پایه چراغ راهنمایی در زیر آمده است. پایه چراغ راهنمایی لوله ای 4 متری که معمولا برای نصب چراغهای چشمک زن مورد استفاده قرار می گیرد. پایه چراغ هشت وجهی 4متری که معمولا برای نصب چراغ چشمک زن و چراغ راهنمایی رانندگی در چهارراههای کوچک استفاده می شود.

ماژوا چراغ راهنمایی

پایه چراغ راهنمایی هشت وجهی شش در دو ونیم متری که برای نصب حداکثر یک چراغ راهنمایی ورانندگی مورد استفاده قرار می گیرد.پایه چراغ هشت وجهی شش در چهارونیم متری که بیشترین کاربرد را در چها راهها دارد. به عنوان مثال در یک چهارراه بزرگ که در هر پایه چراغ حداقل تعداد دو چراغ راهنمایی رانندگی و یک معکوس شمار ترافیکی و یک چراغ عابر پیاده نصب می شود پایه چراغ شش در چهار پیشنهاد می شود. تولید پایه چراغ راهنمایی با توجه به نوع ورق و پوشش آن متفاوت است. قیمت پایه چراغ راهنمایی باتوجه به اینکه از ورق آن سیاه استفاده شده باشد و یا گالوانیزه متفاوت است.

معمولا در جاهای مرطوب از نوع گالوانیزه آن استفاده می شود که در مقابل رطوبت مقاومت بیشتری دارد. جهت نصب پایه چراغ راهنمایی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. لیست قیمت پایه چراغ را میتوانید از قسمت فروش ایمن ترافیک کالا دریافت کنید.

 

نصب و تعمیر چراغ راهنمایی

با توجه به مصرف مداوم از تجهیزات ترافیکی از جمله چراغ راهنمایی و دیگر تجهیزات و مستهلک شدن آنها ،کلیه این تجهیزات نیاز به بازرسی دوره ای و همچنین تعمیر و نگهداری دارد. ایمن ترافیک کالا با در اختیار داشتن نیروی متخصص و همچنین کلیه تجهیزات مورد نیاز جهت تعمیرات می تواند کلیه چراغها ی ترافیکی و دیگر تجهیزات را در کمترین زمان سرویس و تعمیر کند. همچنین تجهیز چهارراها و نصب کلیه تجهیزات کنترل ترافیک از فعالیت های ایمن ترافیک می باشد.

برای اطلاع از قیمت و خرید انواع چراغ راهنمایی رانندگی با کارشناسان ایمن ترافیک کالا تماس بگیرید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^