جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چراغ راهنمایی و رانندگی (تجهیزات کنترل ترافیک)

با توجه به گسترش شهر ها و تراکم بسیار بالای عبور و مرور خودروها و عابرین پیاده، نیاز به تولید و فروش چراغ راهنمایی و رانندگی و انواع تجهیزات کنترل ترافیک بیش از پیش حس می شود. در راستای کنترل و مدیریت هرچه بهتر حمل و نقل، قوانین راهنمایی و ترافیکی متعددی وضع شده است، که برای اجرای دقیق و منظم آن ها تنها استفاده از نیروی انسانی کافی نبوده و استفاده تجهیزات ترافیکی مانند انواع چراغ راهنمایی ، معکوس شمار ترافیکی و دستگاه فرماندهی  امری ضروری است.

متأسفانه آمار تصادفات کشور ما بسیار نگران کننده و هشدار دهنده است! این موضوع رسیدگی بیشتر در امر آموزش رانندگان، ایمن سازی و استاندارد سازی هرچه بیشتر وسایل نقلیه و نیز ایمن تر کردن جاده های کشور با استفاده از تجهیزات کنترل ترافیک را می طلبد.

انواع تجهیزات کنترل ترافیک

لازم به ذکر است که تجهیزات کنترل ترافیک به سه گروه کلی تقسیم می شوند:

  • علائم عمودی مثل انواع تابلو ها و علائم هدایت گر که به منظور کنترل ترافیک و نیز افزایش ایمنی راه استفاده می شوند و اطلاعاتی چون تعیین جهت حرکت، دادن هشدار و اعلام محدودیت ها را به مخاطب می دهند.
  • انواع چراغ راهنمایی و رانندگی که به منظور سامان دهی عبور و مرور کلیه وسایل نقلیه و نیز عابران پیاده در محل های خاص استفاده می شود. استفاده از چراغ های راهنمایی و رانندگی به منظور اعلام حق تقدم ها در جهات مختلف به جریان ترافیک نظم بخشیده و کیفیت آن را بالا می برد.
  • علائم افقی همچون خط کشی ها، نقش های برجسته و ... دسته ی دیگری از تجهیزات کنترل ترافیک هستند و در بالا بردن سطح ایمنی راه ها و جاده ها نقش بسزایی دارند.

مزایای استفاده از تجهیزات کنترل ترافیک

تجهیزات کنترل ترافیک می توانند در اشاعه ی فرهنگ ایمنی و رعایت قوانین و حقوق شهروندی، نقشی حیاتی داشته باشند. این وسایل و تجهیزات مانند انواع چراغ راهنمایی و رانندگی ابتدایی ترین تاثیری که می گذارند، کاهش خسارات و تلفات، کنترل آلودگی هوا و در نهایت مدیریت درست زمان است. استفاده از تجهیزات کنترل ترافیک، با بالاترین درجه کیفیت و استاندارد، می تواند تأثیر زیادی در پایین آوردن میزان تصادفات و افزایش راحتی عبور و مرور در خیابان ها و جاده ها داشته باشد.

قیمت چراغ راهنمایی و رانندگی

چراغ های راهنمایی و رانندگی در انواع مختلف و با قیمت های متفاوتی در بازار ارائه می شوند. قیمت چراغ راهنمایی و رانندگی با توجه به ماژول های آن، برقی و یا سولار بودن چراغ، ارائه ی ضمانت نامه پس از فروش و ... متغیر خواهد بود. هنگام خرید از ایمن ترافیک کالا، برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید، تا بهترین محصولات را با مناسب ترین قیمت به شما معرفی کنند.

فروش چراغ راهنمایی و رانندگی

در حال حاضر پایگاه های بسیاری برای فروش چراغ راهنمایی و تجهیزات کنترل ترافیک در ایران وجود دارد، اما شایان توجه است، که تولید و فروش تجهیزات ترافیکی باید از یک مرکز معتبر که طبق استاندارد های روز دنیا فعالیت می کند، صورت گیرد

فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا با سابقه ای چندین ساله در فروش و پخش انواع ملزومات ایمنی و ترافیکی مانند چراغ راهنمایی و رانندگی، در این زمینه یک پایگاه مناسب محسوب می شود، که توانسته با تسلط کامل بر استاندارد های جهانی و توجه به کیفیت محصولات، در صد زیادی از رضایت خریداران عزیز را کسب نماید.
ایمن ترافیک کالا به عنوان یکی از تولید کنندگان انواع چراغ های راهنمایی این محصولات را در بالاترین سطح کیفی عرضه می کند. تضمین اصالت کالا و کیفیت آن نشان از تجربه کارشناسان ما در این عرصه است.

 

برای خرید تجهیزات کنترل ترافیک و اطلاع از قیمت چراغ راهنمایی و رانندگی کافی است با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی زیر تماس بگیرید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
گروه محصولات
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()