سبد خرید 0
جستجو در استوانه ها
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

استوانه ترافیکی

یکی از مهم ترین تجهیزات ترافیکی استوانه ترافیکی است که در بسیاری از خیابان و جاده ها دیده می شود. در خیابان و جاده ها یکی از دلایل وقوع اتفاقات ناگوار انحراف از مسیر است که با مجهز کردن شهر ها به استوانه های ترافیکی می توان منحرف شدن از مسیر را به راحتی مشخص کرد و از همین طریق از بروز بسیاری از تصادفات پیشگیری کرد. استوانه های ترافیکی سبب بالا رفتن سطح ایمنی شهری و برون شهری می شوند و سبب افزایش دید رانندگان می شوند.

در دسته تجهیزات ترافیکی استوانه های ترافیکی قرار دارند و باید در نظر داشته باشیم که هر چه خیابان و کوچه ها به تجهیزات ترافیکی مجهز باشند امنیت رانندگان و سرنشینان بیشتر می شود و بالا رفتن امنیت رانندگان برابر با ایمنی سطح شهر ها و جاده ها است.

از ویژگی های استوانه ترافیکی می توان به انعطاف پذیری بالا، مقاومت آن در برابر شرایط جوی، تحمل تابش خورشید و مهم ترین ویژگی مقاومت بالا در برابر ضربه بوده و همچنین نصب استوانه ترافیکی بسیاری آسان است.

یکی از دلایلی که برای این محصولات از رنگ های روشن و همچنین بر روی آن ها از شبرنگ ها استفاده می شود برای دید رانندگان است که در هنگام تاریکی و شب و یا زمان هایی که دید رانندگان کاهش یافته است بتوانند به خوبی استوانه های ترافیکی را ببینند.

کاربرد استوانه ایمنی

استوانه ایمنی یکی از تجهیزاتی است که برای ایجاد محدودیت های موقت مورد استفاده قرار می گیرد. مشخص کردن حریم راه، کنترل سرعت، جداسازی مسیرها و بسیاری از موارد دیگر را می توان با استفاده از استوانه ایمنی اجرا کرد.

برای ایجاد محدودیت های موقت از استوانه های ترافیکی استفاده می کنند. با استفاده از استوانه ترافیکی می توان کنترل سرعت، جدا سازی مسیرها و... را اجرا کرد.

استوانه ترافیکی جز دسته جدا کننده ترافیکی به شمار می آیند و هدف از استفاده ی آن ها جدا کردن مسیر یا می توان گفت هدایت رانندگان به مسیر های مختلف هست. یکی از پر کاربرد ترین جایگاه های استوانه های ترافیکی در پیچ های خطرناک، تقاطع اتوبان ها و ... است. می توان گفت که برای بالا بردن سطح ایمنی شهری و غیر شهری می توان از استوانه ترافیکی استفاده کرد که در رنگ روشن مورد برای دید بهتر رانندگان مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید استوانه ایمنی

باید در نظر داشته باشید که قبل از خرید استوانه ی ایمنی شناخت کافی را نسبت کاربرد محصول مورد داشته باشید و بدانید از کالای مورد نظرتان برای برطرف کردن چه نیازی می خواهید استفاده کنید. همین سطح از شناخت می تواند به شما کمک شایانی کند تا خرید ایده آلی را تجربه کنید.

برای خرید استوانه ترافیکی و هر کدام از انواع تجهیزات ترافیکی باید حتما نسبت به نیاز خود و نوع کاربرد هر کدام از انواع تجهیزات ترافیکی شناخت کافی را داشته باشید تا بتوانید خرید ایده آلی را تجربه کنید.

فروشگاه ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده استوانه ترافیکی توانسته است، محصولات خود را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمیت به مشتریان خود عرضه کند. شما می توانید برای خرید استوانه ترافیکی و قیمت استوانه ترافیکی با کارشناسان ما در بخش فروش استوانه ترافیکی در تماس باشید.

 

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
4 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()