سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

آینه محدب ترافیکی

در مکان هایی مانند جاده، پارکینگ ها و هر مسیر پرپیچ و خمی که امکان مشاهده ی تمام زوایا وجود ندارد، از آینه محدب ترافیکی برای مشاهده این نقاط مخفی استفاده می شود. باید در نظر داشت که بسیاری از تصادفات و اتفاقات ناگوار در پیچ هایی اتفاق می افتد که راننده دید کافی را ندارد، به همین دلیل است که از انواع آینه محدب استفاده می شود. از آینه های محدب ترافیکی می توان از آینه محدب سر پیچ جاده و آینه محدب پارکینگ نام برد، که هر کدام از انواع این آینه ها به جهت جنس متفاوتی که دارند، دارای قیمت متفاوتی نیز می باشند. تفاوت آینه ی محدب در جنس و متریال می تواند بر روی مقاوم بودن و استحکام آن در برابر شرایط جوی تاثیرگذار باشد. شما می توانید برای آگاهی از قیمت آینه محدب ترافیکی با بخش کارشناسی سایت ما در تماس باشید.

آینه ی محدب آینه ای کروی است که قسمت درونی آن نقره اندود شده و قسمت بازتابنده آن رو به بیرون است. در این آینه، تصویری مجازی درون آینه تشکیل شده که از اندازه ی واقعی کوچک تر است، به همین دلیل زاویه دید این آینه ها از آینه های تخت معمولی گسترده تر است.

انواع آینه محدب ترافیکی

برای فروش آینه محدب جاده ای باید شناخت کافی را نسبت انواع آینه محدب ترافیکی و کاربرد آن داشته باشید، آینه محدب ترافیکی را می توان براساس قیمت و جنس به چند دسته تقسیم کرد، که هرکدام از این دو معیار می تواند بر روی کیفت و کاربرد آینه محدب تاثیر گذار باشد. اگر بخواهیم بر اساس کاربرد آینه محدب آن ها را دسته بندی کنیم که شامل: آینه سرپیچ جاده، آینه محدب پارکینگ، آینه محدب ترافیکی پلی کربنات، اینه محدب ترافیکی شیشه ای و.... است.

کاربرد آینه محدب ترافیکی

یکی از مکان هایی که از آینه محدب استفاده می شود، در پارکینگ ها است، که این نوع،  آینه محدب پارکینگ نام دارد. یکی از کاربرد های آینه محدب پارکینگ در پیچ رمپ ها و گذرگاه پارکینگ هایی است که دارای دید کم و مخفی هستند. به همین دلیل از این نوع آینه محدب برای بهبود دید رانندگان استفاده می شود.

از دیگر مکان هایی که از آینه محدب ترافیکی استفاده می شود، در جاده ها است، که آینه محدب سر پیچ جاده نام دارد. یکی از کاربرد های آینه پیچ جاده پیش گیری از اتفاق های ناگوار و غیر قابل پیش بینی در جاده ها و سر پیچ ها است.

تولید کننده آینه محدب ترافیکی

ایمن ترافیک کالا با تجربه و دانش فنی و دارا بودن تجهیزات لازم، پیشرو در زمینه تولید انواع آینه محدب با خم های متنوع است. تولید آینه های محدب در سایز ها و قطر های مختلف، مخصوص نقاط کور، جاده ها و پارکینگ ها در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می گیرد. آینه های محدب ترافیکی عرضه شده در ایمن ترافیک کالا، مقاوم در شرایط مختلف جوی و پایدار در نامساعد ترین شرایط فیزیکی است.

فروشگاه آنلاین ایمن ترافیک کالا، پس از تولید و بررسی فنی انواع آینه ی محدب شیشه ای و آینه ترافیکی پلی کربنات، اقدام به فروش این محصول در قطر های مختلف کرده است. با انتخاب محصول خود و انجام خرید از طریق روش های ذکر شده، در کوتاه ترین زمان ممکن، کالای خود را تحویل بگیرید.

خرید آینه محدب ترافیکی

برای خرید آینه محدب از فروشگاه ایمن ترافیک کالا، می توانید از گروه بندی تجهیزات ترافیکی، دسته بندی آینه محدب ترافیکی را انتخاب کرده یا نام آن را در نوار جستجو تایپ کنید. با کلیک بر روی هر کدام از آینه ها، مشخصات فنی آن را مشاهده کرده، محصول خود را با توجه به نیاز و مکان استفاده انتخاب کنید. پس از آن با کارشناسان ما در ایمن ترافیک کالا، از طریق راه های زیر تماس بگیرید. همکاران ما در ایمن ترافیک لیست قیمت آینه محدب ترافیکی و مشخصات فنی آن را در اختیار شما خواهند گذاشت و سفارش شما را ثبت خواهند کرد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()