جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سطل زباله چوبی پارکی

انواع سطل زباله پارکی به نحوی تولید می شوند که هم از نظر ظاهری جلوه ای متناسب با محیط داشته باشند و هم از نظر متریال مورد استفاده، مقاومت کافی در برابر عوامل آسیب زا داشته باشند.

سطل زباله چوبی پارکی و شهری، در عین حال جنبه کاربردی خود را داشته و یکی از عوامل مهم در حفظ بهداشت و ظاهر مناسب پارک ها و محیط های تفریحی به شمار می آید. استفاده از چوب در ساخت انواع سطل زباله، جلوه ای چشم گیر به محیط شهر و مکان های تفریحی می دهد.

ایمن ترافیک کالا، قیمت سطل زباله چوبی پارکی را در رده ای مقرون به صرفه تعیین کرده است و تمام محصولات مبلمان و تجهیزات شهری ارائه شده با تضمین کیفیت و استانداردهای ساخت، در دسترس کاربران قرار می گیرند.

طراحی سطل زباله چوبی پارکی

یکی از زیر دسته های مبلمان و تجهیزات شهری، سطل زباله پارکی است که به منظور زیبایی سازی فضای پارک مورد استفاده قرار می گیرد، یکی از تاثیر گذار ترین المان های شهری در زیبایی شهری و پارک ها سطل زباله های شهری است که می تواند در حفظ محیط زیست نیز تاثیر گذار باشد. اما در انواع سطل زباله های شهری یکی از انواع آن ها سطل زباله چوبی پارکی است که می تواند تاثیر بسیاری داشته باشد، سطل زباله چوبی پارکی ساخته شده از جنس چوب است بسیاری از مدیران و مهندسان شهر سازی باید به این نکته توجه داشته باشند که المان هایی که برای فضای شهری و پارک ها مورد استفاده قرار می دهند باید با محیط سازگاری داشته باشد.

سطل زباله چوبی پارکی در انواع متفاوتی ارائه می شوند که هر کدام دارای طرح ها و رنگ ها گونی هستند یکی از انواع سطل زباله پارکی، سطل زباله چوبی فانتزی است و به گونه ای طراحی شده است که بتواند تاثیر بسیاری بر روی زیبایی فضای پارک بگذارد و شما مشتریان محترم با مشاهده انواع سطل زباله چوبی در فروشگاه ایمن ترافیک و کسب اطلاع درباره ی کاربرد سطل زباله چوبی پارکی می توانید کالای مورد نظر خود را بیابید.

خرید سطل زباله چوبی پارکی

از دیگر نکات در سطل آشغال چوبی متریال ساخت آن است که باید به گونه ای باشد تا علاوه بر سازگاری با فضای پارکی و افزایش زیبایی پارک بتواند مورد کاربرد شهروندان باشد و همین آسیبی به محیط زیست وارد نکند، ایمن ترافیک کالا با بهره گیری از بروز ترین متد ها در ساخت سطل آشغال چوبی پارکی توانسته است قدمی را در بالا بردن سطح رفاه حال شهروندان داشته باشد و شما مشتریان محترم می توانید برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه سطل آشغال چوبی، نحوه خرید سطل زباله چوبی و قیمت سطل زباله چوبی با کارشناسان فروش ایمن ترافیک کالا در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()