سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تابلو های ترافیکی

بدون شک اولین تصور عموم افراد درباره تجهیزات ترافیکی انواع تابلو های ترافیکی یا علائم ترافیکی را به ذهن تداعی می کند، که در واقع نشان دهنده اهمیت تابلوهای کنترل ترافیک و نقش حیاتی آن ها در ایمنی مسیرهای درون شهری و برون شهری است.

طرح استفاده شده در ساخت تابلوهای ترافیکی و علائم عمدتاً به صورت الگویی واحد و با زبان بین المللی است، اما مواد اولیه و تجهیزاتی که در ساخت آنها استفاده می‌شود، کیفیت، عمر و قیمت تابلو ترافیکی یا تابلو اطلاعاتی را مشخص می‌کند.

ساخت تابلوهای ترافیکی

انواع تابلو های ترافیکی ممکن است ویژگی‌های متفاوتی داشته باشند، مثلاً تابلوهای جهت نما با تابلوهای هشدار دهنده و خطر تفاوت دارند. محل نصب آنها، ابعاد تابلوها و رنگ‌های استفاده شده در آنها از مواردی هستند که در ساخت تابلو های ترافیکی باید به آنها توجه داشته باشیم.

تولید تابلو های ترافیکی بر مبنای استانداردهای مشخصی صورت می گیرد، که تعیین کننده مشخصات فنی تابلو های ترافیکی است. مواردی از قبیل: ساده فهم بودن، خوانا بودن از فواصل دور، مقاومت مکانیکی و شیمیایی مطلوب برای نصب در محیط های باز، امکان رویت در محیط های تاریک و شب هنگام و بسیاری از موارد دیگر که در زمان خرید علائم ترافیکی باید به آن ها توجه داشته باشید.

در نقاط حساس و حادثه خیز، به منظور جلب توجه بیشتر رانندگان از انواع تابلو LED ترافیکی استفاده می شود. این تابلوها نسل جدید تابلو علائم ترافیکی به شمار می آیند، که با ذخیره ی انرژی و روشن شدن در هنگام تاریکی، وظیفه خود را به بهترین شکل انجام می دهند.

فروش علائم ترافیکی

تولید کننده تابلو های ترافیکی باید به تمامی این ویژگی ها توجه داشته باشد، تا محصولی با مشخصات فنی بالا و همچنین مطابق با استانداردهای بین المللی تولید شود.

در خرید اینترنتی تابلو ترافیکی خریدار با کمترین دردسر ممکن از طریق وب سایت با فروشنده در ارتباط بوده و تابلوهای مختلف را با یکدیگر مقایسه می‌کند و گزینه نهایی خود را با مشاوره کارشناسان حرفه‌ای انتخاب می‌کند. این روش نسبت به خرید حضوری دردسر کمتری دارد و فرد شانس مقایسه تابلوهای شرکت‌های مختلف را خواهد داشت.

قیمت تابلو علائم ترافیکی

آخرین بحثی که در اینجا مطرح می‌شود، بحث قیمت تابلو ترافیکی است که مطمئناً نمی‌توان در مورد آن به یک عدد یا رقم مشخص اشاره کرد. این موضوع می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد، که مهم‌ترین آن‌ها تغییر قیمت مواد اولیه در بازار و تغییر قیمت تابلو با توجه به آن است. البته، فروشگاه‌ها به صورت لحظه‌ای قیمت‌های خود را اعلام می‌کنند که خریدار به راحتی بتواند گزینه متناسب با نیاز خود را انتخاب کند.

موارد مختلفی در تعیین قیمت علائم ترافیکی نقش دارند، که مهم‌ترین آن‌ها مواد اولیه به کار رفته در ساخت این تابلوها است. طبیعتاً هر چه قیمت مواد اولیه افزایش بیشتری داشته باشند، یا از مواد باکیفیت‌تری در ساخت تابلوهای ترافیکی استفاده شود، قیمت تابلو نیز بالاتر خواهد رفت. البته باید به فاکتورهای دیگری مانند محبوبیت برند در سطح بازار و کیفیت محصولات نهایی نیز توجه داشته باشیم که هر کدام از آنها به نوبه خود باعث تغییر قیمت نهایی محصولات می‌شوند.

ضوابط نصب تابلو ترافیکی

ایمن ترافیک کالا  به عنوان شرکت تابلو های ترافیکی توصیه می کند برای نصب تابلوهای علائم ترافیکی به محل نصب، ابعاد، جنس تابلو و ارتفاع پایه آن توجه شود، تا بهترین نتیجه برای خریداران و نیز شهروندان فراهم گردد. محل نصب در کارایی علائم ترافیکی اهمیت بسزائی دارد و مطمئناً باید محل نصب تابلو با نحوه استفاده از آن هم خوانی کافی داشته باشد. یک تابلوی راهنما برای افراد پیاده با یک تابلوی راهنما برای افراد سواره متفاوت است. هم چنین تابلو ترافیک یا علائمی که به صورت مشترک استفاده می‌شوند نیز شرایط خاص خود را دارند. معمولاً تابلوهای ترافیکی عابرین پیاده برای مشاهده از فواصل نزدیک طراحی شده‌اند. این در حالی است که تابلو های کنترل ترافیک در اتوبان ها و جاده ها باید از فاصله دورتری دیده شده، در نور شب و نور روز به راحتی قابل تشخیص باشند و در ارتفاع کمتری قرار گیرند، تا در کانون دید رانندگان باشند.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات ترافیکی ایمن ترافیک کالا تولید کننده تابلو های ترافیکی و سازنده تابلو های راهنمایی و رانندگی با تکیه بر اعتبار 20 ساله ی شرکت تابلو ترافیکی ایمن ترافیک کالا که با بکار گیری نیروی مبلغ و توانمند اقدام به تولید و فروش انواع تابلو و علائم ترافیکی کرده و مجموعه ای از بهترین نمونه های موجود را گردآوری کرده است. اگر قصد خرید تابلو ترافیکی و اطلاع از قیمت آنها را دارید، با کارشناسان ما در تماس باشید تا اطلاعات فنی و قیمت محصولات را در اختیار شما قرار دهند. قیمت انواع تابلو های ترافیکی در رده ای مناسب و مقرون به صرفه تعیین شده است. اصالت و کیفیت علائم راهنمایی رانندگی ارائه شده توسط کارشناسان ما در بخش فروش تابلو ترافیکی تضمین می شود.
 

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()