سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

نیمکت پارکی

یکی از مبلمان و تجهیزات شهری، نیمکت پارکی یا صندلی پارکی است که به آن نیمکت حیاط نیز می گویند از نیمکت حیاط برای زیبایی حیاط ها و پارک ها استفاده می شود. نیمکت پارک را در بسیاری از مکان های عمومی از جمله کنار برخی خیابان ها که عبور و مرور اتومبیل امکان پذیر نمی باشد و در پارک ها قرار داده می شود.

انواع نیمکت پارکی

در بررسی انواع نیمکت پارکی باید در نظر گرفت که نیمکت پارک ها بر اساس نوع طراحی شان و جنس شان دارای انواع مختلفی هستند. ابعاد نیمکت پارک ها می تواند متفاوت با یکدیگر باشند. بر اساس طراحی نیمکت پارکی، جنس آن و متناسب با فضایی که در آن قرار می گیرند می تواند متفاوت طراحی شوند.

نیمکت شهری در دسته مبلمان و تجهیزات شهری است و می تواند تاثیر بسیاری در زیبایی شهر داشته باشد از نیمکت پارک یا صندلی پارک بسیار استفاده می شود. می توان گفت علاوه بر مناطق عمومی مانند پارک و خیابان هایی که عبور و مرور در آن وجود ندارد از صندلی پارکی به این دلیل که به عنوان نیمکت حیاط نیز نام برده می شود در حیاط های بزرگ مکان های شخصی می توان استفاده کرد. یکی از انواع پر استفاده صندلی پارکی، نیمکت فرفورژه است، دراین توضیحات می توان به نیمکت در پراگ نیز اشاره کرد و آن را در صفحات وب جستجو کرد تا با انواع نیمکت در پراگ بیشتر آشنا شوید.

می توان گفت که نیمکت شهری، از آن دست مبلمان و تجهیزات شهری است که طراحی و تولید آن با رشته هایی همچون معماری، مردم شناسی، هنر و شهر سازی در ارتباط است. به همین دلیل، انواع نیمکت پارکی، با المان های مختلف بومی و جغرافیایی تولید می شوند، که هر کدام فرم و شمایل خاص خود را دارد.

نیمکت های پارکی، می توانند در ارتباط با محیط و شرایط جوی طراحی شوند، که نیمکت های پارکی بتنی در نزدیکی آب از آن جمله است، و یا طرح های چوبی کلاسیک در جوار انبوه درختان، جلوه ای بی نظیر ایجاد می کند، این تفاوت ها در ارتباط با زمینه های فرهنگی و جغرافیایی خود را بروز می دهند و تبدیل به نقطه ی تلاقی وجوه مختلف جهان انسانی می شوند.

از انواع نیمکت می توان به نیمکت فلزی ، نیمکت بتنی و... اشاره کرد، انواع نیمکت به جهت نوع کاربری که دارند در ویلا ها و باغ ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند و به همین جهت به آن، نیمکت باغ یا نیمکت ویلا هم می گویند که در ایمن ترافیک به عنوان نیمکت شهری ارائه می شود.

طراحی نیمکت پارکی

برای طراحی نیمکت پارکی می توان بسیاری از انواع و مدل های طراحی را نام برد. اما در این متن به بخشی از آن ها اشاره می کنیم. طراحی نیمکت پارکی می تواند بسیار خلاقانه و بسیار متنوع باشد. طراح نیمکت پارکی انواع نیمکت پارکی را در غالب نیمکت هایی ماننده نیمکت فرفورژه با ابعاد متفاوت ارائه می دهد که ابعاد نیمکت پارکی می تواند بسیار متفاوت از یکدیگر باشند اما به این نکته توجه کنید که تفاوت در ابعاد نیمکت پارکی نباید تاثیری بر روی استاندارد های نیمکت ها بگذارد.

قیمت نیمکت پارکی

قیمت نیمکت پارکی می تواند بر اساس طراحی نیمکت و ابعاد نیمکت پارکی متفاوت باشد، چرا که براساس اندازه ی مکان مورد نظر ابعاد نیمکت پارکی یا صندلی پارکی مورد نظر را تعیین کرد. در طراحی صندلی پارک می توان در نظر گرفت که هنر، معماری و صنعت نقش بسیاری پر رنگی را دارد.

قیمت فروش نیمکت پارکی یا صندلی پارکی می تواند به روش های متفاوتی اتفاق بیافتد یکی از این روش ها فروش نیمکت پارکی یا صندلی پارک به صورت آنلاین است. یکی دیگر از روش های فروش صندلی پارکی به صورت حضوری اتفاق می افتد. در مورد قیمت فروش صندلی پارکی باید در نظر داشته باشید که در خرید آنلاین و خرید حضوری دو تفاوت وجود دارد در خرید آنلاین می توانید بدون حضور در مکان مورد نظر کالاهای خود را تحویل بگیرید، اما در مورد فروش حضوری می توانید به صورت حضوری کالا را بررسی کنید.

برای مورد بررسی قرار دادن قیمت صندلی پارکی می توانید در مورد هر کدام از مبلمان و تجهیزات شهری به شناخت برسید یکی از راههای کسب شناخت کافی نگاهی دقیق به تفاوت میان طراحی صندلی پارکی است و همچنین بر اساس انتخاب نوع خرید خود می توانید در جریان قیمت فروش نیمکت از طریق راه های تماس باشید.

لیست قیمت نیمکت پارکی بر اساس قیمت روز، روزانه اصلاح شده و به روز می شود بر همین اساس برای کسب اطلاع از لیست قیمت صندلی پارکی می توانید با کارشناسان فروش در تماس باشید.

خرید نیمکت پارکی

برای خرید نیمکت یا صندلی پارکی می توانید در فروشگاه ایمن ترافیک کالا از طریق های اراتباطی با ما در تماس باشید. ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده نیمکت های پارکی یا صندلی پارکی توانسته است در امر فروش و تولید محصولات خود برای افزایش آسایش شهروندان پیش قدم باشد.

نیمکت شهری از جمله مبلمان شهری به شمار می آید که بسیاری از شهروندان از آن استفاده کرده اند و می کنند. یکی از راه های خرید نیمکت یا نیمکت شهری که می توان به آن اشاره کرد خرید اینترنتی نیمکت پارکی است که ایمن ترافیک کالا برای مشتریان خود این امکان را فراهم کرده است و شما می توانید با تماس با کارشناسان ما درباره خرید نیمکت یا لیست قیمت نیمکت پارکی اطلاعات کافی را دریافت کنید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()