سبد خرید 0
جستجو در تجهيزات ترافيكي
چراغ راهنمایی و رانندگی (تجهیزات کنترل ترافیک)چراغ راهنمایی و رانندگی LEDدستگاه فرماندهی چراغ راهنمایی و رانندگیچراغ راهنمایی عابر پیادهچراغ راهنمایی چشمک زنچراغ راهنمایی چشمک زن برقیچراغ راهنمایی خورشیدی (سولار)چراغ راهنمایی چشمک زن لامپیمعکوس شمار ترافیکیچراغ راهنمايي معكوس شمارماژول چراغ راهنماییسرعت گیرسرعت گیر پلاستیکیسرعت گیر لاستیکیکار استاپرضربه گيرچشم گربه ای ترافیکچشم گربه ای پلاستیکی و فلزیچشم گربه ای سولارگل میخ ترافیکیگل گاردریل و تجهیزات اتوبانگل گاردریلاستوانه هااستوانه ایمنیکله قندی ترافیکی - مخروط ترافیکیجداکننده هاجداکننده ترافیکیبشکه ایمنیبولارد ترافیکینیوجرسی ترافیکیکوشن تانکتابلو های ترافیکیعلائم راهنمایی رانندگیتابلوهای راهنمای مسیرتابلو اسامی معابرتابلو جاده ایپایه تابلو ترافیکیتابلو LED ترافیکیپلیس مجازیرنگ ترافیکی و چسب ترافیکیرنگ ترافیکی دو جزئی و سه جزئیرنگ ترافیکی تک جزئیرنگ ترافیکی گرمچسب اپوکسی دو جزئی (چسب ترافیکی)رنگ جدولیآینه محدب ترافیکیآینه محدب شیشه ایآینه محدب ترافیکی پلی کربناتچراغ فلاشر هشدار دهندهشبرنگ ترافیکیشبرنگ اوری امریکا-averyشبرنگ کیوالایت ژاپن-kiwaliteشبرنگ تری ام امریکا-3mشبرنگ DMشبرنگ TATماشین آلات راهسازیدستگاه خط کشی خیاباندستگاه نصب گاردریلتیغه برف روبدستگاه یدک کش خودرو
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات ترافیکی

 تجهیزات ترافیکی از مهم ترین ملزومات اصول شهرسازی مدرن است. در بسیاری از کشورها رعایت استانداردهای ایمنی ترافیکی از مهمترین قوانین ان کشور است. سالانه میلیاردها دلارهزینه نداشتن تجهیزات ترافیکی مناسب  و همچنین رعایت نکردن استاندارهای ایمنی در شهر ها و جاده ها می شود. اصولا میتوان با نگاهی به جاده ها و شهرهای یک کشور تا حدودی به پیشرفت و برنامه ریزی دولت درجهت ایمنی افراد آن جامعه پی برد. فروش تجهیزات ترافیکی در کشورهای مختلف قوانین متفاوتی دارد.

در بعضی از کشورها تنها شرکت های تحت پوشش دولت می توانند خرید تجهیزات ترافیکی را انجام دهند. البته به دلیل اینکه از تجهیزات ترافیکی در تجهیز پارکینگها نیز استفاده می شود می توان تجهیزاتی مانند سرعتگیر – رنگ ترافیکی – علائم راهنمایی – استوانه ترافیکی – کله قندی را از فروشگاههایی که در این زمینه فعالیت می کنند خریداری کرد. تولید و نصب  تجهیزات ترافیکی را میتوان به زمانهای خیلی دور قبل از وارد شدن اتومبیل به زندگی روزمره   در اولین جاده ها  یافت. به عنوان مثال در مسیرهای مال رو همیشه از علائمی  به عنوان علائم راهنمایی در جهت راهنمایی  مسافران استفاده می شده . نکته جالب اینکه حتی در زمان عصر حجرهم از کشیدن اشگال بر روی سنگها  به عنوان تابلوی راهنمایی استفاده می کردند.

اگر به تاریخچه تجهیزات ترافیکی از ابتدا نگاهی بیاندازیم متوجه می شویم که بسیاری از آنها از ابتدا مورد استفاده قرار می گرفته  و به مرور زمان با پیشرفت تکنولوژی تغییراتی کرده اند. در این قسمت سعی داریم مروری بر محصولات تجهیزات ترافیک داشته باشیم.

 

کاربرد چراغ راهنمایی 

چراغ راهنمایی از ابتدایی ترین ملزومات ترافیکی است که به مرور زمان تغییرات بسیار زیادی کرده است.اولین چراغ راهنمایی رانندگی در سال 1868 حتی پیش از اختراع ماشین مورد استفاده قرار می گرفته . این چراغ به دلیل بدنه فلزی و نوع سوخت مصرفی بسیار سنگین و نقل وانتقال ان بسیار مشگل بوده است. چراغهای راهنمایی و رانندگی با ورود به قرن جدید و استفاده از انواع مواد پلاستیکی در بدنه  تبدیل به یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی شد. البته از دیگر تغییرات مهم میتوان اضافه شدن ال ای دی به چراغهای راهنمایی را ذکر کرد. تولید چراغ راهنمایی ال ای دی نه تنها باعث شده وزن چراغ کم شود بلکه باعث افزایش نور و همچنین مصرف کمتر برق نیز شده است. چراغ راهنمایی را میتوان به انواع زیر تقسیم کرد:

 

چراغ راهنمایی ورانندگی  ال ای دی - چراغ راهنمایی لامپی - چراغ راهنمایی چشمک زن برقی - چراغ راهنمایی فلاشر سولار  - چراغ های فلاشر جهت نما

 

چراغ راهنمایی و رانندگی قیمت

 ایمن ترافیک اولین تولید کننده نسل جدید چراغ راهنمایی می باشد . لطفا برای دریافت لیست قیمت چراغ راهنمایی با قسمت فروش تماس بگیرید.

 

خرید محصولات چراغ راهنمایی 

 

تابلو راهنمایی و علائم ترافیکی 

تابلو و علائم ترافیکی خرید آنلاین

تابلوی راهنمایی را شاید بتوان قدیمی ترین و پرکاربردترین محصول تجهیزات ترافیکی نام برد. همانطور که از نام  تابلوهای راهنمایی مشخص است  از انها در ایجاد شرایط  ایمنی ترافیکی درجهت راهنمای مسیر و یا هشداردهنده مورد استفاده قرار میگیرد . تولید تابلوهای راهنمایی به روشهای مختلفی صورت می گیرد. قیمت تابلوی راهنمایی به نوع شبرنگ بستگی دارد.همچنین در هنگام خرید تابلو علائم راهنمایی می بایست بر اساس نوع آب و هوا جنس ورق مورد توجه قرار گیرد. البته استاندارد علائم راهنمایی در تمام کشورها یکسان است. ایمن ترافیک جزو اولین تهیه کننده های علائم راهنمایی و رانندگی با استاندار جهانی است.در صورت نیاز به لیست قیمت تابلوهای راهنمایی به قسمت خرید تابلو راهنمایی مراجعه کنید. در زیر تعدادی از انواع  آن را به عنوان نمونه ذکر می کنیم.

تابلو هشدار- تابلوهای پارکینگی – تابلو ریلی – تابلو اسامی معابر – تابلو ال ای دی – تابلوهای جاده ای – تابلو جهت نما

 خرید محصولات تابلو ترافیکی


نقش سرعتگیر در کاهش تصادفات
 

خرید سرعت گیر

 

سرعت گیر در مجموعه تجهیزات ترافیکی به عنوان محصولی شناخته می شود که از دودهه اخیر وارد ملزومات ترافیکی شده است. با توجه به افزایش سرعت خودرودها و عریض شدن خیابانها شاید بتوان سرعتگیر ترافیکی را از جمله تجهیزات ضروری نام برد. تولید سرعتگیر و نصب سرعت گیرها دارای ضوابطی است که باتوجه به محل نصب متفاوت است. ایمن ترافیک کالا از سال 1383 به عنوان اولین تولید کننده سرعت گیر پلاستیکی شناخته شده است. باتوجه به تنوع به عنوان نمونه  لیست قیمت سرعتگیر را در زیر ارائه میدهیم.

سرعتگیر پلاستیکی – سرعت گیر لاستیکی – سرعت گیر 33*90 سانتی – سرعت گیر 33*50 سانتی –سرعتگیر 33*100

استاپرمستطیل – استاپر گرد – سرعت گیر 50*60

 

خرید محصولات سرعت گیر

 

استوانه ترافیکی و کاربرد آن در جاده ها 

 فروش استوانه ترافیکی

استوانه ترافیکی به عنوان یک جدا کننده ترافیکی یا هشدار دهنده از خانواده تجهیزات ترافیکی  شناخته می شود.موارد کاربرد این محصول بسیار متنوع است. به عنوان مثال می توان استفاده از استوانه ترافیکی را در اتوبانها جهت راهنمای مسیر و یا در پارکینگها به عنوان جداکننده حدفاصل خودروها  ذکر کرد. ایمن ترافیک لیست قیمت استوانه ترافیکی را در قسمت مربوطه خدمتتان ارائه می کند. در زیر چند نمونه از استوانه ترافیکی امده است

استوانه ترافیکی 75 سانتی – استوانه ایمنی اکاردئونی – استوانه ترافیکی فلزی – مانع یو شکل ترافیکی – استوانه ترافیکی مسیر نما

 

 خرید محصولات استوانه ترافیکی

 

همه چیز درباره کله قندی ترافیکی 

 خرید مخروط ترافیکی

کله قندی ترافیکی هم مانند استوانه ایمنی موارد استفاده بسیاری دارد . البته یک تفاوت عمده این است که به دلیل حالت مخروطی این محصول نیازی به پیچ کردن بر روی زمین را ندارد. کله قندی ترافیکی از ملزومات قابل حمل تجهیزات ترافیک است. از دیگر موارد استفاده این محصول در مقابل فروشگاه ها و یا مکانهایی عمومی  می توان نام برد . تولید مخروطی ترافیکی در چندین سایز و متریال می باشد . که بسته به نوع محل مورد استفاده متفاوت است. لیست قیمت کله قندی ترافیکی را می توانید از قسمت فروش ایمن ترافیک کالا دریافت کنید.

در زیر چند نمونه از مخروط ترافیکی را ذکر می کنیم

کله قندی 75سانتی – مخروط ژله ای – مخروط تاشو – کله قندی قلاب دار – کله قندی کف لاستیکی 

 

خرید محصولات کله قندی

 

نحوه نصب چشم گربه ای ترافیکی 

 خرید آنلاین چشم گربه ای ترافیکی

چشم گربه ای ترافیکی از لحاظ تعداد استفاده در پروژهای ایمنی ترافیکی  جزو اولین ملزومات تجهیزات ترافیکی است. اصولا چشم گربه ای ترافیکی از جنس ای بی اس و یا المنیوم است . بسته به محل استفاده از نوع چشم گربه ای پلاستیکی و یا المنیومی استفاده می شود. در زیر چند نمونه از چشم گربه ای ارائه شده توسط ایمن ترافیک را معرفی می کنیم. چشم گربه ای پلاستیکی – چشم گربه ای آلمنیومی – چشم گربه ای سولار – چشم گربه ای چشم گربه ای سولار دوطرفه

 

 خرید محصولات چشم گربه ای  

 

 گل میخ ترافیکی و طریقه نصب آن 

 خرید گل میخ ترافیکی

گل میخ ترافیکی نیز از لحاظ تعداد استفاده در پروژه های ایمن ترافیکی همانند چشم گربه ای ترافیکی است. این محصول از جنس پلی اتیلن و یا ای بی اس و یا چدن می باشد. با توجه به محل اجرا ابعاد و جنس آن تعیین می گردد. برای اطلاع از لیست قیمت این محصول با کارشناسان ایمن ترافیک تماس بگیرید.

  

بشکه ترافیکی چیست ؟ 

خرید آنلاین بشکه

بشکه ایمنی را میتوان در قسمت جدا کننده تجهیزات ترافیکی قرار داد. از موارد استفاده بشکه ترافیکی میتوان به عنوان تجهیزات ایمنی کارگاه ساختمان نام برد. تولید کننده بشکه ایمنی  این محصول را در چندین سایز تولید می کند. کارشناسان فروش ایمن ترافیک کالا قیمت خرید بشکه ایمنی را به صورت آنلاین اعلام می کند.

 

خرید محصولات بشکه ایمنی

 

آینه محدب ترافیکی جاده ای 

 

آینه محدب ترافیکی  

آینه محدب ترافیکی در دسته ملزومات هشدار دهنده تجهیزات ترافیکی می باشد.قیمت آئینه محدب ترافیکی با توجه به جنس آن بسیار متفاوت است. ایمن ترافیک کالا ارائه دهنده انواع آیینه محدب ترافیکی می باشد.

 

خرید محصولات آینه محدب ترافیکی

 

انواع شبرنگ ترافیکی

 شبرنگ ترافیکی از دیگر ملزومات ترافیکی است که در تولید تابلو راهنمایی – شبرنگ بشکه ایمنی – شبرنگ نیوجرسی ترافیکی – شبرنگ استوانه ترافیکی – شبرنگ کله قندی ترافیکی  شبرنگ علائم ترافیکی مورد استفاده قرار می گیرد. لیست قیمت شبرنگ ترافیکی و مشخصات فنی آن در قسمت شبرنگ ترافیکی در دسترش شما است.

 خرید محصولات شبرذنگ ترافیکی

 

از تجهیزات ترافیکی می تواند در کنترل عبور و مرور خودروها و کاهش آسیب ها و تصادفات احتمالی نقش به سزایی داشته باشد، از این رو ایمن ترافیک کالا انواع تجهیزات کنترل ترافیک، انواع آینه محدب ترافیکی، انواع جداکننده ها، رنگ و برچسب ترافیکی با ساختار های متنوع گرم و یک جزیی و چند جزیی و ... را در همین راستا عرضه می کند. همچنین تولید کننده چراغ راهنمایی سولار، چراغ راهنمایی چشمک زن و چراغ عابر پیاده می باشد.

معمولا تجهیزات ترافیکی به نوعی با معابر و جاده ها ارتباط مستقیم و غیرمستقیم خواهند داشت که این امر باعث شده از مناسب ترین مواد اولیه برای ساخت محصولاتی مثل تابلوهای ترافیکی، شبرنگ ترافیکی، تجهیزات ایمنی پارکینگ و ... استفاده گردد. در گروه ماشین آلات راهسازی، دستگاه خط کشی خیابان، دستگاه نصب گاردریل و دستگاه خط کشی عابر پیاده ارائه می گردد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
گروه محصولات
9 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()