سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سرعت گیر

سرعت گیر یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آید چرا که یکی از موارد خطر آفرین، سرعت بیش از حد و بی احتیاطی برخی از رانندگان است. متخصصان این زمینه، برای کاهش تلفات، خسارات و همچنین جلوگیری از وقوع تخلفات این چنینی، اقدام به طراحی و ساخت انواع سرعت گیر ترافیکی کرده اند. سرعتگیرترافیکی  در خیابان‌های اصلی و در نزدیکی چهار راه‌ و تقاطع‌ها استفاده می‌شوند، تا خودروها سرعت خود را به حداقل ممکن برسانند و از این طریق امکان برخورد و حادثه در این مناطق کاهش یابد. این محصول  از مهم ترین تجهیزات ترافیکی مورد استفاده در سطح معابر شهری و بیرون شهری هستند. طبق آمار اعلام شده از طرف پلیس ترافیک، نداشتن سرعت مطمئن و بی احتیاطی در رانندگی به عنوان اصلی‌ترین عوامل حوادث شناخته می‌شوند. با توجه به اینکه مدل‌های مختلفی از انواع سرعت گیر و انواع سرعت کاه در فروشگاه ایمن ترافیک کالا موجود است، سعی خواهیم کرد که اطلاعات کاملی در مورد استفاده از آنها ارائه دهیم.

 

انواع سرعت گیر

سرعت گیر ترافیکی ،ملزوماتی از جنس پلاستیک و لاستیک هستند ، که از لحاظ ابعاد ، تفاوت محسوسی با یکدیگر دارند و کاربرد آنها نیز متفاوت است. سرعت کاه‌ جاده ای از ارتفاع کمتری برخوردار بوده و تنش کمتری برای خودروها به وجود می‌آورند، اما فلسفه آنها نیز کاهش سرعت خودرو در مسیرهای مختلف و کمک به ایمنی راه ها است. این سرعتگیر  عمدتاً در بزرگراه‌ها و در ورودی شهرها یا نزدیک به ایست‌های بازرسی نصب می‌شود و هدف اصلی آنها، کاهش سرعت خودروها و به نوعی اخطار دادن به رانندگان است. مدل‌های دست ساز سرعتگیر و سرعتکاه ها نیز با استفاده از آسفالت و بتن وجود دارد، که چندان از لحاظ کارشناسی مورد تأیید نیستند.

سرعت گیر

انواع سرعت کاه و سرعتگیر تنوع و گوناگونی گسترده ای دارند، که شامل تفاوت در مقیاس ها و مواد اولیه است، مانند سرعت گیر پلاستیکی و سرعت گیر لاستیکی. نکته قابل توجه در هنگام خرید، مشخصات استاندارد و سازگاری و تناسب با محیط است. سرعتگیر استاندارد، باید توانایی تحمل وزن بالا را داشته باشد، تا در زیر فشار چرخ ها متلاشی نشود، همچنین دارای رنگ های هشدار دهنده بوده تا رانندگان در شرایط مختلف آن را تشخیص دهند و در نهایت مواد به کار رفته در آن ها توانایی مقاومت در برابر شرایط جوی سخت را داشته باشد.

 

سایز سرعت گیر

سرعتگیر ترافیکی بسته به محل مورد استفاده دارای سایزهای مختلف است. استاندارد سرعتگیر برای شهری ارتفاع پنج سانتی متر است و برای سرعتگیر جاده ای ارتفاع دو ونیم سانتیمتر است. در زیر اشاره ای میکنیم به چند نمونه از سایز سرعت گیر :

سرعت گیر 33در90 : این سرعت گیر در خیابانها ،چهارراها ،محلهای پرتردد و.... نصب می شود. ارتفاع این سرعت گیر 5 سانتی متر استاندارد شهری است.

تولید سرعت گیر 33در90 در دو جنس سرعتگیر پلاستیکی و سرعت گیر لاستیکی هست.

قیمت سرعت گیر 33در90 بسته به نوع لاستیکی و پلاستیکی متفاوت است

سرعت گیرجاده ای33در 50 : این سرعتگیر اصطلاحا به سرعتگیر جاده ای معروف است. به دلیل اینکه ارتفاع 5/2 سانتی دارد و این استاندارد وزارت راه است.

سرعتگیر پارکینگی هم اسم دیگر این محصول است. تولید سرعت گیر جاده ای نیز در دو جنس سرعت گیر جاده ای لاستیکی و سرعتگیر جاده ای پلاستیکی است. ان پنج سانتی متر و جنس ان پلاستیک است.

 سرعت گیر 33در100 : این سرعت گیر معمولا موارد مصرف کمتری دارد. ارتفاع آن 5 سانتی متر است.

سرعتگیر ترافیکی 33در100 از 3قسمت تشکیل شده است که بعضی مواقع با ایجاد یه پله سیمانی و یا اسفالتی می توان طول آنرا افزایش داد.

سرعت گیر 50در60 :تولید این سرعتگیر معمولا از جنس لاستیکی است . ارتفاع آن 5سانتی متر است.

سرعتگیر ترافیکی 25در35 : این سرعت کاه در جاهایی به عنوان هشدار نصب می شود ، از خانواده سرعت گیر لاستیکی است.

لیست قیمت سرعت گیر را می توانید از فروشگاه آنلاین ایمن ترافیک دریافت کنید.

 

نصب سرعت گیر

معمولاً سرعت گیر را به صورت یک ردیف در کنار یکدیگر قرارمی دهند. و یک سطح برآمده را ایجاد میکنند که این بستگی به نوع سرعتگیر دارد. اما سرعت کاه‌ها به صورت تکه تکه هستند و پیوستگی چندانی ندارند. بنابراین نصب سرعت گیر ، نسبت به نصب سرعت کاه‌ آسانتر است. نصب این تجهیزات بر سطح جاده با استفاده از پیچ و مهره انجام می‌شود و ممکن است در برخی موارد از چسب‌ ترافیکی نیز استفاده شود. برای این کار با استفاده از دریل صنعتی و مته های بزرگ، حفره‌هایی در سطح آسفالت ایجاد می‌شود و با استفاده از پیچ‌هایی بلند، فرایند نصب و محکم کردن آنها انجام می‌شود. البته ممکن است با توجه به انواع سرعت گیرها روش نصب آنها متفاوت باشد، اما به طور کلی ابزارهای استفاده شده در آنها یکسان است.

سرعت گیر یا سرعت کاه چیست

قیمت سرعت گیر

یکی دیگر از موضوعاتی که در بحث سرعتگیر و سرعت کاه‌ها مطرح می‌شود، بحث قیمت‌گذاری آنهاست که به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. اولین و مهمترین موضوع در تعیین قیمت سرعت گیر، ماده به کار رفته در آن‌هاست.

 

قیمت سرعت گیر پلاستیکی

با توجه به اینکه تنوع پلاستیک و درجه سختی آن‌ها ممکن است متفاوت باشد، لیست قیمت سرعت گیر پلاستیکی در شرکت‌های مختلف متفاوت است. معمولاً شرکت‌های عرضه کننده این محصولات، لیست قیمت سرعت گیر را در اختیار خریداران قرار می‌دهند تا با توجه به نیاز خود، مدل‌های مختلفی از آن‌ها را انتخاب می‌کنند. در کنار مواد اولیه به کار رفته، اندازه و ابعاد آنها نیز اهمیت دارند. هرچه ابعاد این تجهیزات بزرگتر باشد، نصب و استفاده از آن‌ها آسان‌تر است و مواد اولیه بیشتری در آنها به کار می‌رود. بنابراین طبیعی است که انتظار داشته باشیم قیمت آنها نسبت به سایر محصولات بیشتر باشد.

 

قیمت سرعت گیر لاستیکی

ممکن است قیمت انواع سرعت گیرها مانند لاستیکی در شرایط زمانی مختلف متغیر باشد. درباره فروش انواع سرعت گیر توصیه ما در گروه ایمن ترافیک کالا این است که با کارشناسان ما در بخش فروش سرعت گیر در تماس باشید، تا جزئیات دقیق‌تری در مورد قیمت سرعت گیر را در اختیار شما قرار دهند .

 

لوازم جانبی سرعت گیر

از ملزوماتی که جهت نصب سرعت گیر نیاز است می توان به موارد زیر اشاره کرد: پیچ و رولپلاک سرعتگیر : پیچ و رولپلاک سرعتگیر دارای ابکاری مقاوم و ارتفاع آن 11 سانتی متر است . برای نصب سرعتگیر پیچ و رولپلاک مخصوص آن توصیه می شود. کفی سرعتگیر ترافیکی : کفی سرعتگیر یک قطعه لاستیکی است که بسته به سایز سرعتگیر ابعاد آن هم متفاوت است. کفی سرعتگیر در هنگام نصب در زیر سرعتگیر قرار گرفته و باعث کمتر کردن ظربه و همچنین طول عمر بیشتر این محصول می شود.

تولید کننده سرعت گیر

 

تولید کننده سرعتگیر

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده سرعت گیر از سال 1383 مشغول به این فعالیت می باشد. در همین راستا کارشناسان فروش ما اماده ارائه مشاوره و لیست قیمت سرعت گیر هستند. همچنین در صورت نیاز به نصب سرعتگیر می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()