جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سرعت گیر

سرعت گیر یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آید چرا که یکی از موارد خطر آفرین، سرعت بیش از حد و بی احتیاطی برخی از رانندگان است. متخصصان این زمینه، برای کاهش تلفات، خسارات و همچنین جلوگیری از وقوع تخلفات این چنینی، اقدام به طراحی و ساخت انواع سرعت گیر ترافیکی کرده اند.

معمولاً سرعتگیرها در خیابان‌های اصلی و در نزدیکی چهار راه‌ و تقاطع‌ها استفاده می‌شوند، تا خودروها سرعت خود را به حداقل ممکن برسانند و از این طریق امکان برخورد و حادثه در این مناطق کاهش یابد. این لوازم از مهم ترین تجهیزات ترافیکی مورد استفاده در سطح معابر شهری و بیرون شهری هستند. طبق آمار اعلام شده از طرف پلیس ترافیک، نداشتن سرعت مطمئن و بی احتیاطی در رانندگی به عنوان اصلی‌ترین عوامل حوادث شناخته می‌شوند. با توجه به اینکه مدل‌های مختلفی از انواع سرعت گیر و انواع سرعت کاه در فروشگاه ایمن ترافیک کالا موجود است، سعی خواهیم کرد که اطلاعات کاملی در مورد استفاده از آنها ارائه دهیم.

انواع سرعت گیر

سرعت کاه ها، ابزارهایی پلاستیکی مانند سرعت گیرهای پلاستیکی هستند، که از لحاظ ارتفاع سرعت گیر، تفاوت محسوسی با یکدیگر دارند و کاربرد آنها نیز متفاوت است. سرعت کاه‌ها از ارتفاع کمتری برخوردار بوده و تنش کمتری برای خودروها به وجود می‌آورند، اما فلسفه آنها نیز کاهش سرعت خودرو در مسیرهای مختلف و کمک به ایمنی راه ها است. یک سرعتکاه عمدتاً در بزرگراه‌ها و در ورودی شهرها یا نزدیک به ایست‌های بازرسی نصب می‌شود و هدف اصلی آنها، کاهش سرعت خودروها و به نوعی اخطار دادن به رانندگان است. مدل‌های دست ساز سرعتگیر و سرعتکاه ها نیز با استفاده از آسفالت و بتن وجود دارد، که چندان از لحاظ کارشناسی مورد تأیید نیستند.

انواع سرعت کاه و سرعتگیرها تنوع و گوناگونی گسترده ای دارند، که شامل تفاوت در مقیاس ها و مواد اولیه است، مانند سرعت گیر پلاستیکی و سرعت گیر لاستیکی. نکته قابل توجه در هنگام خرید، مشخصات استاندارد و سازگاری و تناسب با محیط است. سرعتگیر استاندارد، باید توانایی تحمل وزن بالا را داشته باشد، تا در زیر فشار چرخ ها متلاشی نشود، همچنین دارای رنگ های هشدار دهنده بوده تا رانندگان در شرایط مختلف آن را تشخیص دهند و در نهایت مواد به کار رفته در آن ها توانایی مقاومت در برابر شرایط جوی سخت را داشته باشد.

نصب سرعت گیر

معمولاً سرعت گیرها به صورت یک ردیف نوار پلاستیکی هستند، که در کنار یکدیگر قرار گرفته و یک سطح برآمده را ایجاد کرده که ارتفاع نسبتاً بالایی دارند. اما سرعت کاه‌ها به صورت تکه تکه هستند و پیوستگی چندانی ندارند. بنابراین نصب سرعت گیرها نسبت به نصب سرعت کاه‌ آسانتر است. نصب این تجهیزات بر سطح جاده با استفاده از پیچ و مهره انجام می‌شود و ممکن است در برخی موارد از چسب‌ ترافیکی نیز استفاده شود. برای این کار با استفاده از دریل صنعتی و مته های بزرگ، حفره‌هایی در سطح آسفالت ایجاد می‌شود و با استفاده از پیچ‌هایی بلند، فرایند نصب و محکم کردن آنها انجام می‌شود. البته ممکن است با توجه به انواع سرعت گیرها روش نصب آنها متفاوت باشد، اما به طور کلی ابزارهای استفاده شده در آنها یکسان است.

قیمت سرعت گیر

یکی دیگر از موضوعاتی که در بحث سرعتگیر و سرعت کاه‌ها مطرح می‌شود، بحث قیمت‌گذاری آنهاست که به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. اولین و مهمترین موضوع در تعیین قیمت سرعت گیرها، ماده به کار رفته در آن‌هاست.

قیمت سرعت گیر پلاستیکی

با توجه به اینکه تنوع پلاستیک و درجه سختی آن‌ها ممکن است متفاوت باشد، لیست قیمت سرعت گیر پلاستیکی در شرکت‌های مختلف متفاوت است. معمولاً شرکت‌های عرضه کننده این محصولات، لیست قیمت سرعت گیر را در اختیار خریداران قرار می‌دهند تا با توجه به نیاز خود، مدل‌های مختلفی از آن‌ها را انتخاب می‌کنند. در کنار مواد اولیه به کار رفته، اندازه و ابعاد آنها نیز اهمیت دارند. هرچه ابعاد این تجهیزات بزرگتر باشد، نصب و استفاده از آن‌ها آسان‌تر است و مواد اولیه بیشتری در آنها به کار می‌رود. بنابراین طبیعی است که انتظار داشته باشیم قیمت آنها نسبت به سایر محصولات بیشتر باشد.

قیمت سرعت گیر لاستیکی

ممکن است قیمت انواع سرعت گیرها مانند لاستیکی در شرایط زمانی مختلف متغیر باشد. درباره فروش انواع سرعت گیر توصیه ما در گروه ایمن ترافیک کالا این است که با کارشناسان ما در بخش فروش سرعت گیر در تماس باشید، تا جزئیات دقیق‌تری در مورد قیمت سرعت گیر را در اختیار شما قرار دهند.

تولید کننده سرعتگیر

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده سرعت گیر با سال‌ها تجربه در زمینه تولید و ارائه تخصصی انواع تجهیزات ترافیکی، آماده ی همکاری در زمینه‌ی مشاوره‌، عرضه ی محصولات با کیفیت و همچنین نصب استاندارد و تخصصی تمام تجهیزات است. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مناسب ترین محصولات را با توجه به نیاز و شرایط‌ شما معرفی کرده و توضیحات تخصصی لازم را به شما ارائه دهند.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()