سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پلیس مجازی

پلیس مجازی به عنوان یکی از تجهیزات ترافیکی، همگام با تکنولوژی روز دنیا در حال تغییر و تحول هستند. در راستای کاهش هزینه ها، استفاده ی کمتر از نیروی انسانی و کاهش خطاها، تجهیزات مختلفی روی کار آمده اند که یکی از آن ها چراغ ال ای دی پلیسی می باشد.

چراغ پلیس مجازی جاده ای در موقعیت ها و شرایط مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که عموما شرایط حادثه خیز و اضطراری هستند، بی احتیاطی رانندگان در جاده ها و سرعت غیر مجاز، باعث خسارات جبران ناپذیری می شود. پلیس مجازی جاده ای، با استفاده از خطای دید، تداعی کننده ی حضور پلیس است و کمک می کند تا رانندگان با رعایت سرعت و قوانین راهنمایی، باعث ایجاد خطر برای خود و سایرین نشوند.

درباره این محصول باید گفت که از این محصول به صورت چشمک زن استفاده می کنن و می تواند به هنگام چشمک زدن افکت های مختلفی داشته باشد. از این محصول در دو نوع سولار و برقی استفاده می شود و در دو مدل یک طرفه و دو طرفه که می تواند دارای دو رنگ آبی و آبی-قرمز باشد. از پلیس مجازی آبی برای بزرگراه ها و از پلیس مجازی آبی-قرمز برای درون شهر استفاده می شود.

کاربرد پلیس مجازی

از کاربرد پلیس مجازی می توان گفت در شرایطی که برای بالا بازگشت امنیت به پلیس نیاز هست و یا در شرایطی که برای جلو گیری از رفتار های غیر قانونی شهروندان احتیاج به پلیس است از پلیس مجازی استفاده می کنند در این شرایط باید مسافتی که نور پخش می شود زیاد شود این باعث می شود که دامنه ی زیادی را از تحت پوشش قرار دهد و شهروندان و رانندگان احساس کنند که پلیس در نزدیکی آن ها قرار دارد.

یکی دیگر از شرایطی که از پلیس مجازی استفاده می شود در شرایطی است که به دلیل شرایط خطر پیش آمده نیاز است که امنیت دوباره به اطراف باز گردد تا شهروندان احساس کنند که همه چیز تحت کنترل پلیس است برای این کار از پلیس مجازی استفاده می شود.

یکی از روش های پلیس برای کم کردن سوانح در نقاطی که امکان حادثه بیشتر است، استفاده از چراغ های پلیس مجازی است. پلیس مجازی یک چراغ پلیسی است که در مناطق مختلف نصب شده و به نوعی نشان می دهد که پلیس در این منطقه حضور دارد. از این روش رانندگان احساس می کنند که یک تیم پلیسی واقعی وجود دارد که همه چیز را تحت کنترل خود قرار داده است که همین حس سبب می شود که بی قانونی ها از جانب برخی شهروندان و در نتیجه ی آن تصادفات نیز کاهش یابد.

خرید پلیس مجازی

ایمن ترافیک کالا عرضه کننده ی تجهیزات ترافیکی استاندارد و به روز، به عنوان بزرگ ترین تولید کننده پلیس مجازی که مجموعه ای از بهترین محصولات را که توسط کارشناسان و متخصصان گزینش شده اند را در اختیار و دسترس کاربران خود قرار داده و امکان خرید تجهیزات ترافیکی به شکل سریع و آسان را فراهم نموده است.

در سایت فروشگاهی ایمن ترافیک کالا تمام راه های ارتباطی با ما قرار داده شده شما مشتریان محترم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی خرید پلیس مجازی یا فیمت پلیس مجازی با کارشناسان ما در بخش فروش پلیس مجازی در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^