سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

بشکه ایمنی

بشکه ایمنی از جنس پلاستیک محکم و بادوام و با وضوح رنگ بالا ساخته‌ شده است که به نام بشکه ترافیکی نیز شناخته می شود. مواد تشکیل دهنده این بشکه ها، پلی اتیلن میباشد.

مهمترین ویژگی بشکه ترافیکی، قابلیت پر کردن آن با آب و شن برای افزایش وزن است که آن را تبدیل به یک بلوک بسیار سنگین میکند. البته لازم به ذکر است اندازه پر کردن بشکه ایمنی ترافیکی با خاک ، آب ، شن و ماسه به مکان مورد استفاده بستگی خواهد داشت بنابراین بر اساس مکانی که قرار است استفاده شود می توان نوع آن را انتخاب کرد.

بعد از اتمام کار با بشکه ایمنی، هم به راحتی می‌توان آب داخل آن را تخلیه و به‌ راحتی آن را جابجا کرد. طراحی بشکه های ترافیکی به این صورت باعث می شود تا بشکه ی ایمنی 7 کیلویی تحمل لازم را در مقابل ضربه های احتمالی داشته باشد و هنگام وارد شدن ضربه به آن، شدت ضربه کاهش داده شده و کمترین خسارت به مسافران و خودرو وارد شود.

بشکه ایمنی ترافیکی دارای شبرنگ هاشوری زرد و مشکی رده مهندسی 7 ساله طبق استاندارد و ضدآب می باشد. وجود علائم شب‌رنگ روی بشکه‌ها که نشان دهنده‌ی راهنمای مسیر است موجب رویت آن ها در تاریکی و شب می شود.همچنین بشکه ارلفیکی دارای درب است. نصب بشکه ایمنی در جاده های برون شهری، خروجی ها و یا مکان هایی با پیچ های پرخطر، باعث حفظ ایمنی رانندگان و کاهش تصادفات می شود.

بشکه ترافیکی در برابر حرارت، رطوبت، نوسانات جوی و جریانات آب و هوایی مقاوم است.

کاربرد بشکه ایمنی

با عبور از خیابان‌ها و جاده‌ها حتما با بشکه‌ها و بلوکه‌‌های بزرگی که در حاشیه مسیرها قرار دارد مواجه شده‌اید. بشکه ایمنی از انواع تجهیزات ترافیکی و در دسته جداکننده ترافیکی می باشد که می توان از انواع جدا کننده ها به استوانه ایمنی نیز اشاره کرد.

بشکه زرد ترافیکی در گروه جداکننده ها قرار گرفته و یکی از محصولاتی است که برای جدا سازی و افزایش ایمنی محیط هایی مثل: خیابان، بزرگراه، جاده، کارخانه و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می توان از آنها به عنوان علائم هشداری و راهنمایی برای مشخص کردن اتمام جاده یا مسیرهای انحرافی هم استفاده کرد.

بشکه ترافیکی به عنوان یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی است که به دلیل نوع کاربرد های متفاوتی که می تواند داشته باشد انواع گوناگونی دارد که انواع بشکه ترافیکی را در سایز های متفاوت در سایت درج شده است.

انواع بشکه ایمنی ترافیکی در ابعاد مختلف و معمول 85 و 105 سانتی متری و برحسب مقدار ماده تزریق شده به آن تولید می شوند. ایمن ترافیک کالا در راستای عرضه انواع تجهیزات ترافیکی با تضمین کیفیت بلند مدت، بشکه ترافیکی را با قیمت مناسب و تامین شده از بهترین تولید کننده بشکه ایمنی ترافیکی به فروش می رساند.

خرید بشکه ایمنی

خرید بشکه ایمنی با توجه به محل استفاده، انواع متفاوتی دارند که می توان از آن ها به بشکه ایمنی 7 کیلوی، بشکه ترافیکی 85 سانتی و... اشاره کرد.

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده بشکه ترافیکی با در نظر گرفتن نیروهای خلاق و پویا تواسته است به عنوان یکی از قطب های صنعتی در امر تولید بشکه ایمنی پیش قدم باشد.

مشتریان و بازید کنندگان سایت می تواند جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی قیمت تجهیزات ترافیکی یا به طور خاص قیمت بشکه ترافیکی، نحوه خرید این محصولات و انواع و نوع کاربرد های آن ها به طور دقیق تر با کارشناسان ما در بخش فروش بشکه ی ترافیکی، از طریق راه های ارتباطی که در سایت ایمن ترافیک کالا درج شده است، در تماس باشید.

کارشناسان ما در بخش فروش آماده ی پاسخ گویی به هر گونه سوالات شما مشتریان و بازدید کنندگان محترم هستند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^