سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چراغ راهنمایی خورشیدی (سولار)

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تاثیرات آن بر همه صنایع، شاهد تغییرات مثبتی در حوزه ی تولید و عرضه تجهیزات شهری و ترافیکی هستیم. منطبق سازی تجهیزات با محیط زیست و استفاده کمتر از منابع شهری، یکی از این تاثیرات است. چراغ راهنمایی خورشیدی با مصرف صحیح از انرژی های تجدید پذیر توانسته یکی از اثر گذارترین تجهیزات در زمینه ی ایمنی راه ها باشد. این چراغ ها که به چراغ راهنمایی سولار نیز معروف هستند، می توانند بدون داشتن منبع برق و تنها با استفاده از خورشید، انرژی مورد نیاز را دریافت کرده و روشنایی لازم را ارائه دهند.

انواع چراغ راهنمایی خورشیدی

با توجه به مکان و شرایط مورد نیاز، انواع چراغ های راهنمایی سولار تولید و عرضه می شوند. کاربرد چراغ راهنمایی خورشیدی با توجه به بهینه بودن مصرف انرژی بسیار گسترده است. انواع چراغ راهنمایی سولار شامل: چراغ چشمک زن خورشیدی تک خانه، دو خانه و سه خانه و چراغ راهنمایی سولار تک خانه، دوخانه و سه خانه می باشد.

خرید چراغ راهنمایی خورشیدی

با توجه به اینکه قیمت چراغ راهنمایی خورشیدی نسبت به سایر مدل هایی که توسط منبع برق کار می کنند بالاتر است، استفاده از آن در سطح شهر ها به خصوص شهر های کم جمعیت، کمتر دیده می شود. اما استفاده از این نوع تجهیزات کنترل ترافیک می تواند در دراز مدت بسیار سودمند باشد.

فروشگاه آنلاین ایمن ترافیک کالا با سابقه ای دیرین در زمینه ی تولید و فروش چراغ راهنمایی خورشیدی سعی بر آن داشته تا مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت را به مشتریان محترم عرضه کند. اگر  قصد خرید چراغ راهنمایی سولار (خورشیدی) را دارید، پیشنهاد می کنیم مستقیما با مشاوران ما تماس گرفته تا اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورید.

فرآیند خرید چراغ راهنمایی خورشیدی از ایمن ترافیک بسیار ساده است، تنها لازم است از طریق راه های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  

 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()