جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تابلو اسامی معابر

تابلو های اسامی معابر در گروه تجهیزات ترافیکی قرار گرفته و برای راهنمایی رانندگان و عابران جهت پیدا کردن مقصد بر روی دیوار ها نصب می شوند.

ساخت تابلو کوچه و معابر

از جمله ویژگی ها و مشخصات فنی انواع تابلو کوچه و معابر می توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    مطابق با ضوابط ارائه شده، تابلوهای اسامی معابر و اماکن در سطح شهر و روستا باید در سایز 80*33 و 90*35 و به شکل مستطیل طراحی و تولید شوند. ابعاد در نظر گرفته شده برای تابلوهای دیواری 60 *26 می باشد.
•    استفاده از رنگ های متفاوت در ساخت تابلو معابر با هدف خاصی صورت می گیرد؛ به این معنی که رنگ آبی برای نام معابر، رنگ سبز برای مکان هایی مثل مساجد و پارک ها و ... و رنگ قهوه ای برای اسامی استفاده می شوند.
•    در خصوص قوانین محل نصب تابلوها لازم به ذکر است که محل نصب تابلوها در ابتدای معابر بوده و در تقاطع ها نیز در ابتدای ورودی هردو معبر نصب شود.
•    بدنه تابلوهای معابر شهری باید از ورق روغنی باضخامت 2 میلی‌متر و رنگ الکترواستاتیک تهیه شده، دارای فرم و به صورت قالبی تهیه شود، زمینه تابلو کوچه و خیابان حتماً باید شب رنگ یا الکترواستاتیک و دارای نوشتار و سمبل با برش کامپیوتری باشد و نیز دارای پیچ و مهره به منظور بست مطمئن و محکم باشند.
•    تمامی پایه های تابلوهای شهری و روستایی همچون تابلو کوچه و معابر دارای پایه فونداسیون از لوله با قطر 8 سانتی متر به ارتفاع 50 سانتی متر و دو عدد میلگرد شاخک که با ضد رنگ پوشش دهی کامل داده شده اند، می باشند.

قیمت تابلو اسامی معابر  

با توجه به انواع مختلف تابلو معابر شهری، قیمت آنها تعیین و ارائه میشود:
1-تابلوهای اسامی معابر با بست کتابی به همراه پیچ و مهره همراه با نوشتار دوزبانه
2-تابلوهای خام به همراه بست خفتی و پیچ و مهره
3-انواع تابلوهای دیوار کوب با نوشتار یکرو
4-تابلوهای دیوار کوب یکرو خام
و...
ایمن ترافیک کالا انواع تابلو اسامی معابر 33 ×80 را با مقاومت بالا در برابر عوامل جوی مثل باران، تابش خورشید، وزش باد و ... و نیز عوامل غیر طبیعی مثل ضربات، خوردگی، زنگ زدگی و ... ارائه می کند. نصب تابلو معابر به صرف زمان و هزینه ی بالا نیاز نخواهد داشت.

ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده تابلو اسامی معابر با در نظر گرفتن استاندارد های بین المللی توانسته است محصولاتی را بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید تابلو اسامی معابر با کارشناسان ما در بخش فروش تابلو اسامی معابر در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()