جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

رنگ ترافیکی دو جزئی و سه جزئی

رنگ ترافیکی دو جزئی با انجام یک واکنش گرما زا و اختلاط دو جزء سفت می شود. مهمترین ویژگی رنگ دو جزئی را می تواند چسبندگی بسیار مناسب آن بر روی آسفالت و بتن دانست. این رنگ ترافیکی دارای مدل ها و کیفیت های متفاوتی بوده، که در همین صفحه می توانید قیمت و انواع آن را مشاهده کنید.

کاربرد رنگ ترافیکی دو جزئی

یکی از کاربرد های رنگ دو جزئی کمکی است که به بالا بردن سطح ایمنی خیابان ها می کند. خطوط عابر پیاده به دلیل تردد زیاد وسایل نقلیه و افراد، دارای اصطکاک زیادی هستند و رنگ استفاده شده در آنها باید دارای مقامت سایشی بالایی باشد. از همین رو، رنگ دو جزئی به دلیل دارا بودن مقامت سایشی بالا، برای استفاده در خطوط عابر پیاده بسیار مناسب است.

اجرای رنگ ترافیکی دو جزئی

رنگ دو جزئی معمولا به صورت دو قسمت به فروشنده تحویل داده می شود. برای آماده سازی رنگ جهت اجرا، ابتدا جزء اول را به خوبی هم زده سپس جزء دوم را به آن اضافه می کنیم و هر دو را با هم مخلوط می کنیم. بعد از یکنواخت سازی رنگ، امکان اجرای آن فراهم است.
شابلون و غلطک، ابزار مناسب برای اجرای این رنگ ترافیکی هستند، ولی استفاده از قلم مو در شرایط خاص نیز می تواند کاربردی باشد. باید توجه داشته باشید قبل از اجرای رنگ دو جزئی، زیر کار باید کاملا خشک و تمیز باشد، تا تاثیری بر چسندگی رنگ نداشته باشد. در صورتی که سطح کثیف باشد و یا سطح چرب باشد، از چسبندگی رنگ کاسته شد و در عملکرد آن اخلال به وجود می آید.

خرید رنگ ترافیکی دو جزئی

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت رنگ ترافیکی دو جزئی دارید، می توانید با ایمن ترافیک کالا در تماس باشید، تا کارشناسان فروش ، اطلاعات تکمیلی و قیمت هر یک از محصولات را در اختیار شما قرار دهند.
فروشگاه آنلاین ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده رنگ ترافیکی دو جزئی آماده ی پاسخ گویی به مشتریان محترم است، تا هر گونه سوال از جانب مشتریان درباره نحوه خرید و قیمت رنگ ترافیکی را پاسخگو باشند.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()