جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تابلوهای راهنمای مسیر

به منظور فراهم کردن اطلاعات لازم برای شهروندان در هنگام انتخاب مسیر، انواع تابلو های راهنمای مسیر یا تابلو هدایت مسیر به عنوان یک جز مکمل در کنار طراحی اصولی جاده ها بسیار لازم و ضروری است که از آنها در بالا رفتن سرعت ارتباطات و انتقالات بی تأثیر نخواهد بود. تابلو های هدایت مسیر شامل انواع تابلوهای نام خیابان، تابلو های علائم راهنمایی و رانندگی، تابلو های نام مکان ها، تابلوهای ترافیکی و ... می باشد.

طراحی تابلوهای راهنمای مسیر

در ادامه مختصری در خصوص ویژگی های عمومی و اختصاصی انواع تابلو های راهنمای مسیر و یا جداکننده ها صحبت خواهیم کرد. ویژگی هایی نظیر شکل، رنگ، طریقه قرار گرفتن در معابر شهری و... در بالا بردن سطح کیفیت رانندگی و کاهش زمان سفر نقش بسزایی دارند. بدین سبب طراحی تابلو های هدایت مسیر باید از استاندارد های بین المللی برخوردار بوده تا یک زبان مشترک بین تمام رانندگان داخلی و خارجی باشد. در تابلوهای راهنمای مسیر یا تابلو هدایت مسیر می توان نام مناطق مهم و جهت حرکت به سمت مقصد را مشاهده کرد. ابعاد این تابلوها، بسته به محل نصب و میزان خوانا بودن مطالب آن، قابل تعیین است.

خرید تابلو های راهنمای مسیر

ایمن ترافیک کالا تابلو مسیرنما 14×55 را با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی در شرایط جوی مختلف در گروه تجهیزات ترافیکی ارائه می کند. از آنجایی که تابلوهای راهنمایی رانندگی در معرض تابش مستقیم نور خورشید، رطوبت، وزش شدید باد و گرد و غبار قرار می گیرند، در ساخت آن ها بهترین مواد اولیه به کار می رود تا دوام آن ها تضمین شود.

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده تابلو های راهنمای مسیر یا تابلو هدایت مسیر توانسته است برای برقراری حفظ ایمنی در شهر و برون شهر جهت مسیریابی راحت تر رانندگان محصولات خود را برای فروش از جمله فروش تابلو های راهنمای مسیر در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید تابلو های راهنمای مسیر، با کارشناسان ایمن ترافیک کالا در بخش فروش تابلو های راهنمای مسیر در تماس باشید.

ما پاسخ گوی شما هستیم.

  

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()