جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

رنگ جدولی

یکی از بهترین راه ها برای راهنمایی خودروها و عابرین پیاده در مسیرهای مشخص و آگاهی از نوع حق تقدم، استفاده از علامت گذاری های رنگی است. رنگ جدولی در سطح خیابان به این دلیل استفاده می شود، که راهنمای مناسبی برای مسیریابی رانندگان بوده و همین امر سبب آرامش و نظم خیابان های سطح شهر می شود. با استفاده از علامت گذاری رنگی می توانیم به خوبی و به راحتی مسیر یابی کرده و از علامت گذاری ها در سطوح مورد نظر مانند: فضای باز معمولی، سطوح بتنی، بر روی کفپوش ها، در محیط های نیمه صنعتی و غیره استفاده کنیم. رنگ ترافیکی جدولی استاندارد، باید مقاومت خوبی در برابر آسیب های سایشی و فرسایشی داشته باشد، همچنین تغییرات جوی و رطوبت و خشکی هوا نباید تاثیری بر روی رنگ های جدولی بگذارند.

انواع رنگ جدول خیابان

از کاربردهای رنگ جدولی می توان به رنگ آمیزی سطح شهر، سطح خیابان ها، سطوح بتنی و استفاده در محیط های صنعتی نام برد. انواع رنگ های جدولی کاربرد های متفاوتی دارند و براساس کاربردی که دارند مواد تشکیل دهنده ی آن رنگ ها نیز متفاوت است، به همین جهت اجرای آن ها نیز متفاوت می شود. انواع رنگ ترافیکی جدولی عبارت است از: رنگ آلکیدی هوا خشک که به صورت سفید و رنگی ارائه می شود، رنگ ترافیکی تک جزئی و رنگ ترافیکی چند جزئی.

خرید رنگ جدولی

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده انواع رنگ جدول خیابان، آماده ی پاسخگویی به هر گونه سوال درباره قیمت رنگ جدول، نحوه ی ارسال کالا و ... به مشتریان محترم می باشد. برای کسب اطلاعات تنها لازم است از روش های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()