جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

آینه محدب ترافیکی پلی کربنات

 آینه محدب پلی کربنات امکان دید بهتری را برای رانندگان فراهم می کند و گستره دید بیشتری از مسیر و جاده را برای راننده ایجاد می کند. باید در نظر داشته باشید که با وجود آمار بدست آمده، بسیاری از تصادفات جاده ای ناشی از نداشتن دید سر پیچ جاده ها است، که همین سبب کاهش امنیت راه ها می شود. برای بالا بردن سطح ایمنی جاده ها باید آن ها را مجهز کنید و یکی از تجهیزات مهم جاده ها استفاده از آینه های ترافیکی است، اما قبل از خرید آینه محدب پلی کربنات باید از کاربرد این آینه نیز آگاه باشید.

کاربرد آینه محدب پلی کربنات

 از کاربرد های اصلی و مهم آینه محدب ترافیکی می توان به افزایش دید رانندگان در جاده های برون شهری اشاره کرد. در جاده های پر پیچ رانندگان دید کمتری دارند که همین سبب کاهش سطح امنیت جاده می شود. بنابراین باید از کاربرد آینه پلی کربنات مطلع باشید تا در هنگام خرید دچار مشکل نشوید. آینه ی محدب ترافیکی پلی کربنات بدنه ی مقاومی در برابر ضربات، رطوبت، گرد و غبار و تابش مستقیم نور خورشید داشته و با صرف زمان و هزینه ی اندکی نصب می شود، همچنین پایه ی این محصول از فلز محکم و ضد رنگ ساخته شده است.

فروش آینه محدب پلی کربنات

آینه ی محدب پلی کربنات در قطر های 60 و 80 سانتی متری تولید می شود و قابل نصب در جاده های برون شهری، پیچ گذرگاه ها، پارکینگ ها، خیابان های درون شهری، تونل ها و ... است، که به کاهش تصادفات و حوادث کمک خواهد کرد. خرید آینه محدب پلی کربنات به صورت آنلاین کار بسیار آسانی است. می توانید به سایت ایمن ترافیک کالا مراجعه کرده، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از آن برای اطلاع از قیمت آینه محدب پلی کربنات و محصولات مرتبط دیگر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروشگاه ایمن ترافیک کالا تولید کننده آینه ی محدب پلی کربنات کالای مورد نظر شما را در کوتاهترین زمان، در مکان مورد نظرتان در اختیار شما قرار خواهد داد.

  

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()