محصولات >> تجهیزات روشنایی و نورپردازی >> تجهیزات تلویزیون شهری >> تلویزیون شهری >>
کد کالا : Ssa-610
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

تلویزیون های شهری، اصطلاحات دیگری مانند تلویزیون های تبلیغاتی و یا تلویزیون های ال ای دی دارد. این محصولات در کنار چهار راه ها، پارک ها، مراکز تجاری، بزرگراه ها و ورزشگاه های فوتبال بر روی پایه هایی که دارای مقیاس بزرگی می باشند نصب می شوند.
 تلویزیون های شهری با هدف معرفی و تبلیغ، پیام ها و فیلم های تبلیغاتی را به صورت رنگی پخش می کنند. تلویزیون های شهری دارای انواع مختلفی هستند که یکی از انواع آنها تلویزیون شهری فول کالر PH8 1R1G1B می باشد.
تلویزیون شهری فول کالر PH 8 1R1G1B یا در داخل سالن مورد استفاده قرار می گیرند و یا در خارج از سالن. دسته دوم از این نوع تلویزیون های شهری که در فضایی باز نصب می شوند ضد آب و ضد ضربه طراحی شده اند در در مقابل باران و برف و همچنین ضربه مقاومت خود را حفظ کنند.
 تلویزیون های شهری فول کالر PH8 1R1G1B به گونه ای طراحی و تولید شده اند که تابش نور خورشید هیچ گونه اثری در کیفیت پخش پیام ها و فیلم های تبلیغاتی در این نوع از تلویزیون شهری ایجاد نمی کند.
یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نوع از تجهیزات روشنایی و نور پردازی ماژولار بودن آن می باشد، به گونه ای که درصورت خرابی هر قطعه از این تلویزیون، امکان جداسازی آن قطعه و جایگزین کردن قطعه ی سالم وجود دارد. ایمن ترافیک کالا،  بزرگترین عرضه کننده ی مبلمان و تجهیزات شهری در زمینه ی خرید تلویزیون های شهری فول کالر گزینه ی مناسبی می باشد. که می توانید از طریق آن نسبت به خرید تجهیزات روشنایی و نور پردازی اقدام کنید.

مزایا

- 1-به حداقل رساندن هزینه ی برق مصرفی
- 2-جذب مشتریان بیشتر نسبت به سایر روش های تبلیغاتی
- 3-زیبا سازی نمای شهر

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
تلویزیون شهری فول کالر PH8 1R1G1B
تراکم در متر مربع :
46.875 پیکسل
شدت نور :
8.500
IC :
MBI
LED :
EPSTAR
کابینت :
ایرانی
نوع قیمت گذاری
نوع قیمت گذاری :
قیمت بر پایه هر متر مربع
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()