سبد خرید 0

رنگ ترافيكی سه جزئی زرد ممتاز

Excellent three-component yellow traffic paint

محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> رنگ ترافیکی و چسب ترافیکی >> رنگ ترافیکی دو جزئی و سه جزئی >>
کد کالا : SSA-104
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

 رنگ ترافیکی سه جزئی ارائه شده در ایمن ترافیک کالا ، با توجه به تکنولوژی های روز و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته ساخته شده و بهترین رنگ ترافیکی با کیفیت مورد رضایت مشتریان است.

رنگ ترافیکی سه جزئی در خطوط داخل شهری ، عابر پیاده  ، هشدار پارکینگ ، محل های پر تردد داخل شهر ، خطوط محوری خیابان ها ، اتوبان ها و بزرگراه ها، جاده های کوهستانی ، تابلو های ترافیکی ، فرودگاه ها کاربرد دارد.

به هنگام اجرای رنگ، علاوه بر توجه به شرایط مساعد آب و هوایی باید به سطح محل اجرای رنگ  نیزتوجه نمود. سطح مورد نظر باید بدون رطوبت و هر گونه آلودگی(گرد و خاک ، چربی و...) باشد .

قبل از اجرای رنگ ترافیکی سه جزئی ابتدا باید رنگ جزء A را باز کرده و به هم زده بزنیم . سپس شتاب دهنده جزء B که به صورت مایع زرد رنگ می باشد، به نسبت مشخص شده به رنگ A اضافه کرده و کاملا به هم زده شود. در نهایت سخت کننده جزء C را به مخلوط کاملا همگن شده (A و B) اضافه کرده و به هم زده زنید.

پس از مخلوط کردن شتاب دهنده (جزء B ) حداکثر تا دو ساعت باید رنگ مصرف شود. همچنین در صورت مخلوط نمودن سخت کننده ( جزء C ) کمتر از پنج دقیقه برای اجرای رنگ فرصت باقی است.

ایمن ترافیک کالا، در راستای خرید و فروش لوازم ترافیکی در بین کالا های موجود در بازار تحقیق کرده و نمونه محصولات را از کارخانه های مختلف جمع آوری نموده و مورد آزمایش قرار داده است. محصول معرفی شده نتیجه این تحقیقات می باشد. ایمن ترافیک کالا این محصول را پیشنهاد می کند.

تجهیزات اجرا :

کاربرد پیشنهادی :

 

  

مزایا

- 1-سرعت خشک شدن بالا
- 2-قابل استفاده در سطوح آسفالتی و بتونی
- 3-مقاومت جوی بالا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات عمومی
فام محصول :
زرد (قابل تهیه طبق سفارش مشتری )
نوع رزین :
اکریلیک
ضخامت اجرا :
2000-3000میکرون
نوع بسته بندی :
حلب 25 کیلوگرمی
خشک شدن(در درمای 25 درجه) :
30-40 دقیقه
شرایط آب و هوایی اجرا :
رطوبت کمتر از 80% و سطح خشک دمای هوا حداقل 10 درجه سانتی گراد و حداکثر 35 درجه سانتی گراد عدم بارندگی تا 2 ساعت پس از اجرا
نحوه اجرا :
پس از اطمینان از شرایط مساعد آب و هوایی برای اجرای رنگ ، باید به شرایط سطح محل اجرای رنگ توجه داشت . بدین صورت که سطح مورد نظر عاری از رطوبت و هرگونه آلودگی اعم از گرد و خاک و چربی و ... باشد . جهت اجرا باید به وسیله چسب های به عرض 5 سانتی متر فضای مورد نظر را مشخص نمایید . بعد از اختلاط اجزا به صورت یکنواخت و کاملا همگن شده آن را بر روی سطح به وسیله غلتک یا کاردک اجرا نموده و پس از خشک شدن سطح رنگ چسب محاط شده به رنگ را نجدا می کنیم . پس از اختلاط جزء B (شتاب دهنده ) با رنگ بعد از حداکثر دو ساعت می بایست رنگ مصرف شود و همچنین در صورت مخلوط شدن سخن کننده ، کمتر از 5 دقیقه ( با توجه به دمای هوا ) برای اجرای رنگ فرصت وجود دارد . « پس از اختلاط هرکدام از اجزا حتی با بسته شدن درب حلب ، از خشک شدن جلوگیری نخواهد شد » . این محصول قابلیت افزودن تینر را ندارد ، لذا از اضافه نمودن هرگونه تینر خودداری فرمایید . *توجه: از اختلاط مستقیم شتاب دهنده جزء B و سخت کننده جزء C اجتناب نمایید . اختلاط جزء B و C آتشزا خواهد بود .
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^