سبد خرید 0

رنگ ترافيكی دو جزئی زرد ممتاز (ايرانی) -IR

Iranian excellent two-component yellow traffic paint

محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> رنگ ترافیکی و چسب ترافیکی >> رنگ ترافیکی دو جزئی و سه جزئی >>
کد کالا : SSA-108
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

رنگ ترافیکی دو جزئی از گروه رنگ و چسب ترافیکی معمولا از فام هایی با رنگ سفید ، قرمز ، زرد ، آبی و مشکی و همچنین به صورت سفید-زرد و زرد-سبز تهیه شده و عرضه می گردد.

رنگ ترافیکی دوجزئی در خطوط داخل شهری ، عابر پیاده  ، هشدار پارکینگ ، محل های پر تردد داخل شهر ، خطوط محوری خیابان ها ، اتوبان ها و بزرگراه ها، جاده های کوهستانی ، تابلو های ترافیکی ، فرودگاه ها قابل استفاده می باشد.

به هنگام اجرای رنگ علاوه بر توجه به شرایط مساعد آب و هوایی باید به سطح محل اجرای رنگ نیز توجه نمود. سطح مورد نظر باید بدون رطوبت و هرگونه آلودگی مانند:گرد و خاک ، چربی و... باشد .

رنگ ترافیکی معرفی شده دارای چسبندگی بالایی می باشد. از خصوصیات این رنگ ترافیکی می توان ضخامت بالا ، دوام قابل توجه ، خشک شدن سریع ، مقاوم در برابر شستشو و سایش را نام برد.

زمان خشک شدن سطحی این محصول 10 الی 15 دقیقه و زمان خشک شدن کامل آن 25 الی 30 دقیقه می باشد. حداقل و حداکثر رطوبت مجاز  50-60 درصد و حداقل و حداکثر دما 5-40 درجه سانتی گراد می باشد.

ایمن ترافیک کالا، در راستای خرید و فروش رنگ و چسب ترافیکی پس از تحقیقات بسیار در بین نمونه های زیاد، این محصول را معرفی کرده و پیشنهاد می نماید.

  

مزایا

- 1-سرعت خشک شدن بالا
- 2-دوام بالا
- 3-عدم جرم گیری

معایب

مشخصات فنی

مشخصات عمومی
فام محصول :
زرد (قابل تهیه طبق سفارش مشتری )
نوع رزین :
اکریلیک
ضخامت اجرا :
2000-3000میکرون
نوع بسته بندی :
حلب 25 کیلوگرمی
خشک شدن(در درمای 25 درجه) :
30-40 دقیقه
شرایط آب و هوایی اجرا :
رطوبت کمتر از 80% و سطح خشک دمای هوا حداقل 10 درجه سانتی گراد و حداکثر 35 درجه سانتی گراد عدم بارندگی تا 2 ساعت پس از اجرا
نحوه اجرا :
پس از اطمینان از شرایط مساعد آب و هوایی برای اجرای رنگ ، باید به شرایط سطح محل اجرای رنگ توجه داشت . بدین صورت که سطح مورد نظر عاری از رطوبت و هرگونه آلودگی اعم از گرد و خاک و چربی و ... باشد . جهت اجرا باید به وسیله چسب های به عرض 5 سانتی متر فضای مورد نظر را مشخص نمایید . بعد از اختلاط اجزا به صورت یکنواخت و کاملا همگن شده آن را بر روی سطح به وسیله غلتک یا کاردک اجرا نموده و پس از خشک شدن سطح رنگ چسب محاط شده به رنگ را نجدا می کنیم . پس از اختلاط جزء B (شتاب دهنده ) با رنگ بعد از حداکثر دو ساعت می بایست رنگ مصرف شود و همچنین در صورت مخلوط شدن سخن کننده ، کمتر از 5 دقیقه ( با توجه به دمای هوا ) برای اجرای رنگ فرصت وجود دارد . « پس از اختلاط هرکدام از اجزا حتی با بسته شدن درب حلب ، از خشک شدن جلوگیری نخواهد شد » . این محصول قابلیت افزودن تینر را ندارد ، لذا از اضافه نمودن هرگونه تینر خودداری فرمایید . *توجه: از اختلاط مستقیم شتاب دهنده جزء B و سخت کننده جزء C اجتناب نمایید . اختلاط جزء B و C آتشزا خواهد بود .
5 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^