سبد خرید 0

تابلو اسامی معابر 80*33

Street Name Signs 33*80

محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> تابلو های ترافیکی >> تابلو اسامی معابر >>
کد کالا : MO-319
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

تابلو اسامی معابر 80*33 معرفی شده دارای شبرنگ رده  مهندسی می باشند. انتخاب شبرنگ مناسب از نظر دوام و همچنین از لحاظ بازتاب مناسب نور، بسیار ضروری می باشد. شبرنگ های استفاده شده در این محصول از نوع مرغوب می باشد.

تابلو اسامی معابر 80*33 دیوار کوب در ابتدای خیابان ها و کوچه ها مورد استفاده قرار می گیرد و به جهت راهنمایی سریع رانندگان و عابران پیاده  نصب می گردد. در تابلوهای اسامی معابر و دیوار کوب رنگ زمینه آبی برای اسامی معابر، رنگ زمینه سبز برای اسامی پارک ها، مساجد و انتظامی و رنگ زمینه قهوه ای به منظور اسامی اطلاع رسانی، استفاده می شود.

دیگر مشخصات تابلوهای اسامی معابر

ایمن ترافیک کالا، مناسب ترین قیمت تابلو اسامی معابر 80*33 را عرضه می نماید. تابلوهای معرفی شده دارای بدنه از ورق روغنی و رنگ الکترواستاتیک بوده و همچنین برای نوشتار آن از برش کامپیوتری استفاده می شود.  

تابلو اسامی معابر دیوار کوب که در دسته تجهیزات ترافیکی جای دارد معمولا در اندازه 80*33 سانت ساخته شده و زمینه این تابلو های ترافیکی از ورق دو میلی متر با رنگ الکترواستاتیک  می باشد. تابلوهای نشان دهنده اماکن در ابعاد 100*40 سانت و به صورت پیکانی  ساخته می شود. تابلو اماکن به جهت معرفی مکان خاص از قبیل بیمارستان، داروخانه، کتابخانه و... مورد استفاده قرار می گیرد.

ایمن ترافیک کالا، در راستای خرید و فروش لوازم ترافیکی در بین کالا های موجود در بازار تحقیق کرده و نمونه محصولات را از کارخانه های مختلف جمع آوری نموده و مورد آزمایش قرار داده است. محصول معرفی شده نتیجه این تحقیقات می باشد. مشتریان محترم می توانند برای برخورداری از راهنمایی های لازم در زمینه خرید تابلوهای ترافیکی با کارشناسان فروش مجرب ایمن ترافیک کالا تماس حاصل فرمایند، تا از راهنمایی های حرفه ای و تخصصی در این زمینه بهره مند شوند.

 

مشاهده تمامی تابلوهای ترافیکی

 

  

مزایا

- 1-استفاده همزمان از سيستم شماره گذاري و نام معابر
- 2-دو رو بودن تابلو
- 3-دارای بست مناسب جهت نصب بر روی پايه
- 4-پوشش رنگ زمينه الكترواستاتيک

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
ابعاد :
ابعاد صفحه تابلو 80*33
جنس :
ورق آهن
ضخامت :
2میلی متر
پوشش رنگ زمینه :
الکترواستاتیک
متن شبرنگ :
سفید رده مخصوص مهندسی هفت ساله
پیش نیاز :
گوشواره از ورق 3 میلی متر کلاهک فلزی مخصوص ، جهت زیبایی پایه و جلوگیری از ورود آب باران به داخل پایه.
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^