سبد خرید 0
جستجو در مبلمان و تجهیزات شهری
سطل زباله پارکیسطل زباله چوبی پارکیسطل زباله فلزی پارکیسطل تفکیک زبالهسطل زباله بتنینیمکت پارکینیمکت بتنینیمکت چوبینیمکت فلزینیمکت های سنگیسطل زباله گالوانیزهکفپوش گرانولیکفپوش گرانولی باشگاهیکفپوش لاستیکی گرانولی پارکیکفپوش پی وی سیکفپوش پی وی سی سالن ورزشیکفپوش پی وی سی سالن ورزشیوسایل ورزشی پارکیکفپوش ورزشی فضای بازسطل زباله پلاستیکیسطل زباله شهریسطل اشغال چرخدارسطل زباله با درب بادبزنیسطل زباله پلاستیکی بزرگسطل زباله پلاستیکی اداریسطل زباله پلاستیکی بیمارستانیماکت های تبلیغاتیماکت حجمی تبلیغاتیماکت حجمی مهد کودکتبلیغات محیطی بیلبوردمیز صندلی نوریصندلی نوریکانتر نوریمیز سوارز نوریمجسمه و المان شهریالمان های شهریالمان شهری دهه فجرالمان های شهری نوروزیمجسمه های شهریالمان شهری دفاع مقدسمیز و صندلی پارکیآلاچیقآلاچیق های چوبیآلاچیق های پیش ساختهآلاچیق سیمانیآلاچیق فلزیآلاچیق روی پشت بامگلدان شهری فلاور باکسفلاور باکس طبقاتیگلدان های بتنی شهریآبخوری پارکیآبنمای شهریپل چوبیتاب های ویلاییمیز و صندلی چوبی فضای بازمیز و صندلی فلزی ویلاییتاب و سرسره و الاکلنگایستگاه های اتوبوسمبلمان شهری مدرننیمکت نورانیآبنمای نورانیاستوانه نورانیپایه چراغ نورانیگلدان های نوریگوی های نورانیمکعب نورانیسطل زباله اداریصندلی انتظارصندلی انتظار فرودگاهیصندلی انتظار اداریانواع چراغ محوطهچراغ آویز پارکیچراغ پارکیچراغ دیواری حیاطچراغ سردریچراغ سرلوله ای
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

مبلمان و تجهیزات شهری

سامان دهی به یک جامعه انسانی نیازمند صرف زمان، خلاقیت و هزینه است. از آنجا که ذات انسان متمایل به زیبایی هاست، لذا از هر ابزاری برای زیباسازی و ایجاد تنوع در محیط زندگی خود استفاده می کند. به این ترتیب شهر با ظاهر کسالت بار خود را با محیطی سرزنده، عوض می کنند. در واقع ایده زیباسازی فضای شهری از زمان توسعه شهرها و افزایش جمعیت شهرنشینان شکل گرفت. ایده ای که از قرن 19 به مرور رشد کرد و امروزه به جایگاه ویژه و پر اهمیتی رسیده است.

فضای سبز، المان های متنوع، مجسمه ها، تجهیزات تفریحی و ورزشی و بسیاری ابزار دیگر هر یک به نوبه خود نقشی در زیباسازی فضای شهری ایفا می کنند. کیفیت فضای شهری بر سلامت روحی و شادی انسان تاثیر مستقیمی دارد. در سامان دهی محیط هر شهری، توجه به نیازهای انسانی به صورت متناسب در نظر گرفته می شود. از جمله این نیازها تجهیزات مبلمان شهری است.

 

هدف از طراحی مبلمان شهری

مبلمان شهری در واقع مجموعه وسیعی از تجهیزاتی است که در فضای عمومی شهری مورد استفاده شهروندان قرار می گیرد. این ابزار با طراحی های ویژه و قرار گیری در اماکن مناسب علاوه بر زیباسازی فضای شهری، نیازهای انسان را براورده می کند. در شهرهای توسعه یافته و پر جمعیت امروزی، با وجود آسمان خراش ها، سر و صدای پایان ناپذیر خودروها و آلودگی هوا، به طرحی برای ایجاد آرامش ذهنی شهروندان نیاز خواهد بود.

ایده ای که بتواند با وجود حجم وسیع آلودگی های بصری، چهره شهر را تغییر دهد. از جمله اهداف طراحی تجهیزات مبلمان شهری، ایجاد آرامش روانی، افزایش سطح رفاه شهروندان و ارتقای فرهنگ شهرنشینی است. در واقع تجهیزات مبلمان شهری از اجزای جدایی ناپذیر شهری است که نقش آن در تغییر چهره خیابان ها، چهارراه ها، پیاده روها، پارک ها و فضاهای باز غیر قابل انکار است.

 

مبلمان شهری، سازگار با طبیعت

با استفاده از انواع مبلمان شهری در فضاهای باز شهری، محیط های کارآمد خلق می شود. این اماکن می توانند تا حد زیادی در بهبود رفاه اجتماعی و کیفیت محیط شهری تاثیر گذار باشد. نصب این تجهیزات و سامان دهی اوضاع شهری، وظیفه مهمی است که اجرای آن بر عهده شهرداری و نهادهای وابسته است. با توجه به اهداف بلند مدت این نهادها در زیباسازی فضای شهری، باید نکاتی را در نظر گرفت که در عین پیشبرد اهداف، از هزینه های اضافی پرهیز کرد.

به این معنا که موادی که برای ساخت مبلمان شهری ساخته می شوند، در عین استحکام و دوام بالا در برابر شرایط محیطی، باید آسیبی به محیط زیست وارد نکنند. از این رو مواد اولیه مورد استفاده برای ساخت این تجهیزات اغلب، سنگ، چوب، مصالح ساختمانی و فلزات هستند. در واقع این مواد در صورت خرابی، زباله ساز نیستند. چرا که جزئی از طبیعتند و تجهیزات فلزی و پلاستیکی نیز قابل بازیافت خواهند بود.

 

ویژگی های تجهیزات مبلمان شهری

مبلمان شهری در واقع مجموعه ای از ابزار، اشیاء، المان ها، تابلوها، بناهای کوچک و دستگاه هایی گفته می شود که به منظور ایجاد رفاه و زیباسازی فضای شهری طراحی می شوند. این اجزا علاوه بر زیبایی، باید در بردارنده هویت مردم آن منطقه باشد. مبلمان شهری تجهیزاتی هستند که روزانه در معرض دید شهروندان و مسافران قرار می گیرند. از این رو می توان با بهره گیری از این تجهیزات می توان تاثیر زیادی بر ارتقای فرهنگ مردم گذاشت.

استفاده از هر جزء از مبلمان شهری به صورت اصولی و در مکان مناسب باید صورت گیرد تا بتواند تاثیر مثبتی ایجاد کند. کمیت، کیفیت و جاگذاری مناسب سه اصل مهمی است که در نصب تجهیزات مبلمان شهری باید در نظر گرفته شوند. نصب تعداد مناسب چراغ های روشنایی در فضای پاک، خیابان ها و یا استفاده از سطل زباله در مناطقی که نیاز خواهد بود، از جمله ویژگی های مبلمان شهری است. در مورد کیفیت می توان گفت مبلمان شهری می بایست از دوام و زیبایی برخوردار باشد. طراحی اجزای مختلف مبلمان شهری باید مطابق با فرهنگ، هویت و پیشینه یک ملت باشد.

در عین حال متناسب با سایر اجزای مبلمان شهری باشد. تضادهای بیش از حد در طراحی، تناقضات و سردرگمی ایجاد می کند که خارج از اهداف و ویژگی های مبلمان شهری است. برای طراحی مبلمان شهری باید هوشمندی و خلاقیت طراحان مختلف با سلایق متفاوت را در هم آمیخت. در این صورت ایده های بی نظیری در سطح شهر نصب خواهند شد.طراحی فضا و نصب انواع مبلمان شهری باید به نوعی اجرا شود که گردشگران و رهگذران نا آشنا با محیط، بتوانند اوقات خوشی را در فضاهای عمومی سپری کنند. از این رو امکانات رفاهی باید در پارک ها در حد استاندارد در نظر گرفته شود.

 

انواع مبلمان شهری و کاربردهای هر یک

گستردگی مبلمان شهری سبب شده است این تجهیزات در گروه های مختلفی دسته بندی شوند. بهره گیری از تمامی این اجزا در کنار یکدیگر می تواند محیطی دلنشین و آرامش بخش برای شهروندان ایجاد کند. برای کسب اطلاع بیشتر در مورد دانش زیباسازی فضای شهری باید با انواع مبلمان شهری و مزایا و کاربردهای هر یک آشنا شوید. آشنایی با نقش موثر هر یک از اجزای مبلمان شهری می تواند در مراقبت شهروندان از مبلمان شهری تاثیر مفیدی داشته باشد. در ادامه بطور خلاصه کاربردهای هرگروه از مبلمان های شهری بیان شده است؛

 

مناطق مناسب برای نصب نیمکت پارکی

اجزای ساخته شده از چوب، سنگ و فلز هستند که به نسبت سلیقه و خلاقیت طراحان آنها، می تواند ظاهری متفاوت داشته باشد. اما این تجهیزات در هر شکلی که طراحی شوند، کاربری یکسانی خواهند داشت. از نیمکت پارکی در مناطقی همچون پارک، بلوار، محوطه های عمومی و فضای سبز ادارات و سازمان ها استفاده می شود. اغلب فضاهای سبز شهری همچون پارک ها محیط مناسبی برای گذراندن اوقات افراد است. از این رو برای استراحت و گردهمایی مردم در چنین اماکنی نیاز به نصب نیمکت پارکی خواهد بود. در واقع کمترین امکاناتی که می توان در فضای یک پارک انتظار داشت، وجود صندلی و نیمکت پارکی استاندارد است.

ساخت نیمکت پارکی مستلزم رعایت نکات مختلفی از جمله جنس نیمکت است. موادی که برای ساخت این تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد، باید از استحکام و دوام بالایی برخوردار باشد. در عین حال هزینه تمام شده برای ساخت این وسایل پایین باشد تا بتوان این تجهیزات را در تعداد بالا تولید کرد. برای اطلاع از لیست قیمت نیمکت پارک ، به کارشناسان ایمن ترافیک کالا تماس بگیرید. 

 

 نیمکت پارکی

 

نکاتی از قبیل رعایت ابعاد و زوایا در طراحی نیمکت پارکی استاندارد الزامی است. نیمکت پارکی باید علاوه بر ایجاد راحتی، با طراحی های متنوع، در زیبایی پارک محیط اثر گذار باشد. رنگ آمیزی این وسایل باید متناسب با نوع محیط اطراف باشد و از رنگ های محافظت کننده برای رنگ آمیزی استفاده شود.

 

خرید اینترنتی نیمکت پارک

 

سطل زباله پارکی و سطل زباله گالوانیزه

سطل زباله پارکی از جمله لوازم مبلمان شهری است که بدون وجود آنها، شهری مملو از زباله خواهیم داشت. نصب سطل زباله پارکی در پارک ها، معابر، پیاده رو ها و سایر فضاهای عمومی به منظور پاکسازی محیط الزامی است. سطل زباله پارکی را در طرح های مختلف و از فلز می سازند. به منظور افزایش دوام سطل زباله پارکی در محیط های مختلف، از رنگ های جلا دهنده و محافظ برای رنگ آمیزی آن استفاده می شود. سطل زباله گالوانیزه در مقایسه با سایر نمونه های فلزی، از دوام بیشتری برخوردار است.

 

سطل زباله پارکی

 

اگرچه امروزه طراحان خلاق این تجهیزات را در مدل های مختلفی می سازند، اما باید در طراحی آن اصول مهمی در نظر گرفته شود. سطل آشغال پارکی باید دارای درپوش باشد و دیگر اینکه طراحی آن به نوعی باشد که به سرعت و بدون دردسر توسط مامور شهرداری قابل تخلیه باشد.

 

خرید اینترنتی سطل زباله

 

هدف از نصب ماکت و المان شهری

ماکت و المان شهری از نمادهای مورد علاقه طراحان است. چرا که با خلاقیت و هوشمندی می توانند مفاهیم مختلفی را در المان ها و ماکت های شهری بگنجانند. در واقع المان ها زبان گویای این مفاهیم هستند. در طراحی و ساخت این نمادها باید اصول، قواعد و عرف جامعه در نظر گرفته شود. به علاوه باید ایده های اصلی هر المان نشات گرفته از فرهنگ و هویت آن جامعه باشد. تا به خوبی در نظر عامه مردم ملموس باشد. ماکت و المان شهری را غالبا در ابعاد بزرگ و از مواد با دوام می سازند.

 

المان شهری

 

ماکت ها انواع مختلفی دارند که هریک به نوعی انتقال دهنده پیام خاصی خواهد بود. از انواع ماکت و المان شهری می توان المان نمایشی، بیانی و المان تبلیغاتی را نام برد. در طراحی المان شهری باید دیدگاه اکثریت جامعه را در نظر گرفت. به طوری مفاهیم خلق شده در یک المان قابل درک برای اکثریت باشد.

 

خرید المان شهری

 

گلدان شهری

گلدان شهری سفیران کوچک طبیعت در میان جوامع شهری است. این تجهیزات در طراحی ها و رنگ های متنوع و جذاب، جلوه ویژه ای به فضای شهری می بخشند. گلدان شهری به طور دائم در معرض رطوبت و فرسایش ناشی از آن قرار دارد. به علاوه خطرات احتمالی ضربه دیدن، هوای آلوده و تابش مستقیم نور خورشید را هم باید در نظر گرفت. از این رو موادی که در ساخت گلدان مورد استفاده قرار می گیرند، باید کاملا مقاوم و با دوام باشند. جنس اغلب گلدان های شهری از فایبرگلس و یا بتن است.

 برای اطلاع از لیست قیمت گلدان بتنی با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

 

گلدان بتنی پارکی

به منظور زیباسازی این گلدان ها و همینطور افزایش طول عمر آنها از رنگ محافظ برای رنگ آمیزی آنها استفاده می شود. این رنگ محافظ از سه لایه رنگ آستر، رنگ اصلی و پوشش رزین تشکیل می شود. پوشش رزین از خاصیت آنتی uv برخوردار است که سبب ماندگاری تجهیزات است. گلدان هایی که در کیفیت بالا ساخته می شود، پس از سال ها استفاده در محیط های عمومی و در صورت مراقبت های معمول ماندگار خواهند بود.

 

خرید گلدان پارک

 

کفپوش پارکی

 کفپوش هایی در سطح پارک ها مورد استفاده قرار می گیرند، نسبت به کفپوش های سنگ و سرامیکی انعطاف پذیر تر خواهند بود. به منظور جلوگیری از آسیب دیدن کودکان و بزرگسالان در حین بازی و ورزش در محیط پارک، از کفپوش های انعطاف پذیرتر استفاده می شود. کفپوش هایی که از این خاصیت برخوردار باشند، بسیارند و در مجموع آنها را کفپوش پارکی می نامند. نوعی از کفپوش پارکی کفپوش گرانولی است که از ترکیب گرانول های لاستیکی و چسب لاستیک تهیه می شود. گرانول های مورد استفاده در تهیه این کفپوش از بازیافت لاستیک های فرسوده بدست می آید. برای مشاوره و خرید آنلاین کفپوش پارک با ما تماس بگیرید. 

 

کفپوش پارکی

 

کفپوش ساخته شده دارای مقاومت فشاری بسیار بالا و عایق صدا می باشد. استفاده از رنگ های مختلف در پارک ها فضایی پر انرژی و شاداب برای مردم ایجاد می کند. از این رو کفپوش پارکی در رنگ های مختلف طراحی و ساخته می شود. عمر این کفپوش ها بالاست و در گذر زمان دچار فرسودگی و تغییر رنگ نمی شوند.

 

خردی کفپوش پارک

 

وسایل ورزشی پارکی ( ست بدنسازی)

افرادی که روزانه برای ورزش و آمادگی جسمانی در فضاهای باز همچون پارک ها حضور پیدا می کنند، نیاز به تجهیزات ورزشی دارند. وسایل ورزشی که در پارک ها نصب شده است، مورد استفاده عموم است. از این رو باید متناسب با گروه های مختلف سنی با توان جسمی متفاوت طراحی شود. اکثر وسایل ورزشی پارکی یا همان ست بدنسازی برای آمادگی جسمانی ساخته شده اند و برای ورزش حرفه ای مناسب نیستند. این تجهیزات را از فلز می سازند تا در فشارهای بالا و شرایط جوی مختلف دوام داشته باشند. رنگ مورد استفاده برای زیباسازی وسایل ورزشی پارکی در برابر عوامل خوردگی، تابش مستقیم آفتاب و آلودگی های محیطی از این تجهیزات محافظت می کند.

 

ست بدنسازی

 

رنگ این لوازم متناسب با سایر اجزای مبلمان شهری موجود در فضای پارک انتخاب می شود. افرادی که دارای مشکلات جسمانی هستند، نباید بدون مشورت با پزشک از این تجهیزات استفاده کنند. تا از آسیب های بیشتر پیشگیری شود. هم چنین برای اطلاع از لیست قیمت و خرید اینترنتی ست بدنسازی پارک به فروشگاه ایمن ترافیک مراجعه کنید. 

 

خرید اینترنتی وسایل بازی پارک  

 

تجهیزات مدارس

تجهیزات مدارس گروه وسیعی از لوازم مبلمان شهری هستند که در تعداد بالا ساخته می شوند. این تجهیزات متناسب با گروه های مختلف سنی طراحی می شوند. این محصولات تنها محدود به وسایل مورد استفاده در مدارس نمی شود. مجموعه وسیعی از مبلمان اداری، تجهیزات سالن های کنفرانس و آمفی تئاتر، فایل ها و کابینت های فلزی و چوبی، میز و صندلی، قفسه های کتاب و لوازم آموزشی در این گروه جای می گیرند. به نسبت نوع محیط و نوع کاربری، طراحی، ابعاد و رنگ آمیزی تجهیزات مدرسه متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال، تجهیزات ساخته شده برای یک مهد کودک باید برای کودکان زیر 6 سال استاندارد باشد. از طرفی طراحی و رنگ آمیزی این تجهیزات باید علاوه بر جذابیت برای کودکان، فاقد لبه های تیز و خطر آفرین باشد. میز و صندلی کتابخانه، کمد بایگانی، میز و صندلی ناهارخوری، وایت برد، میز نقشه و ... از جمله تجهیزات مدارس هستند.

 

 

 تجهیزات مدرسه

امروزه استقبال زیادی از مدل های متنوع تجهیزات مدارس صورت گرفته است. تجهیزاتی که با انتخاب طرح و رنگ مناسب می تواند تاثیر مهمی در دکوراسیون فضا داشته باشد. تجهیزات مدارس باید در طولانی مدت از استحکام خود را حفظ کنند و در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاوم باشند.

 

خرید اینترنتی تجهیزات مدارس

 

تاب و سرسره و الاکلنگ پارکی و ویلایی

لوازم بازی و سرگرمی ویژه محیط پارک ها از جمله مبلمان شهری هستند که باید در ساخت آنها استانداردهای ویژه ای رعایت شود. اغلب این لوازم مورد استفاده کودکان قرار می گیرد، از این رو باید امنیت کافی را برای این افراد تامین کند. تاب و سرسره و الاکلنگ پارکی و ویلایی از جمله این تجهیزات است که از فلز و یا پلاستیک ساخته می شوند. وسایلی طراحی شده برای خردسالان، از پلاستیک فشرده و لاستیک ساخته می شوند.

 

تاب و سرسره ویلایی

 

این مواد برای نصب در محیط های باز طراحی شده اند. به همین دلیل باید مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی همچون باران های اسیدی و سرما و گرمای شدید داشته باشند. تجهیزاتی چون تاب و سرسره ویژه کودکان باید مجهز به حفاظ برای پیشگیری از آسیب دیدن کودکان باشد. نه تنها در مرحله طراحی و ساخت، بلکه در مرحله نصب این لوازم باید دقت کافی را به کار برد. تا این تجهیزات به طور کامل ایمن سازی شوند.

 

خرید اینترنتی تاب و سرسره ویلایی

 

وسایل بازی پلی اتیلن پارکی

همانطور که پیش از این اشاره شد، لوازمی که برای کودکان در پارک ها نصب می شوند، باید از مشخصات و استانداردهای خاصی برخوردار باشند. این تجهیزات باید فاقد هرگونه قسمت آسیب رسان باشند. از این رو مواد پلی اتیلن نسبت به فلزات در اولویت هستند. وسایل بازی پلی اتیلن پارکی نسبت به وسایل فلزی فرایند قالب گیری و ساخت کم هزینه تری دارند. همینطور به دلیل فرایند ساده تر ساخت، مدلهای متنوع و جذاب تری از این تجهیزات ساخته می شود. اگر قصد خرید وسایل پلی اتیلن پارک با مناسب ترین قیمت را دارید به فروشگاه آنلاین ما مراجعه کنید. 

 

وسایل پلی اتیلن پارک

 

وسایل بازی پلی اتیلن پارکی استحکام پایین تری در مقایسه با نمونه های فلزی دارند. از این رو تنها برای کودکان قابل استفاده خواهند بود. از مزایای وسایل بازی پلی اتیلن پارکی می توان به تحمل گرمایی، عمر بالایی قطعات، قابل استفاده در هواهای مختلف و قیمت مناسب آنها اشاره کرد.

 

خرید اینترنتی وسایل پلی اتیلن

 

آلاچیق و وسایل ویلایی

امروزه به منظور سامان دهی فضای سبز و پارک های شهری و ایجاد رفاه بیشتر برای شهروندان، از تجهیزاتی همچون آلاچیق استفاده می شود. آلاچیق ها فضایی دنج در محیط های عمومی ایجاد می کنند که برای تجمع های دوستانه و خانوادگی محیط دلنشینی خواهد بود. بخصوص برای گردشگران و رهگذران این آلاچیق ها می تواند مکانی برای استراحت موقت باشد. آلاچیق و وسایل ویلایی از جمله تجهیزات مبلمان شهری است که از فلز، سیمان، چوب، فایبرگلاس، پارچه و شیشه ساخته می شوند. برای خرید انواع آلاچیق می توانید به سایت های اینترنتی مراجعه و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. 


 آلاچیق ویلایی

 

این تجهیزات سرپوشیده که در پارک های شهری و جنگلی و ویلاها نصب می شوند، برای القای حس آرامش به انسان و به عنوان پوشش محافظی در برابر باد و باران کاربرد دارد. جنس و طراحی آلاچیق به نسبت محیط متفاوت خواهد بود. مواد مصرفی در ساخت آلاچیق باید در شرایط محیطی مختلف از مقاومت بالایی برخوردار باشند. تا منجر به فرسودگی کوتاه مدت آلاچیق و وسایل دریایی نشود. امروزه طراحان آلاچیق ها از عناصر مختلفی در ساخت این تجهیزات استفاده می کنند. از این رو شاهد مدل های جذاب و دیدنی از انواع آلاچیق ها  در محیط های مختلف هستیم.

 

خرید اینترنتی آلاچیق

 

شرایط و ضوابط نصب آبخوری بتنی در فضای شهری

وسایل آبخوری بتنی در هر گوشه و کناری از شهر مورد نیاز خواهد بود. تجهیزات مبلمان شهری با توجه به نیاز شهروندان در مناطق مختلف باید مورد استفاده قرار گیرد. نصب این دسته از مبلمان شهری در محیط پارک ها و فضاهای باز شهری الزامی خواهد بود. نصب آبخوری های بتنی در مناطق مختلف سبب کاهش قابل توجه زباله های  بطری های پلاستیکی حاوی نوشیندنی ها می شود. برای انتخاب و خرید بهترین  آبخوری بتنی پارک باید به نکات مختلفی توجه شود؛

 

  • آبخوری بتنی باید به نوعی طراحی شود که مورد استفاده گروه های مناطق مناسب برای نصب نیمکت پارکی مختلف سنی قرار گیرد. در طراحی این تجهیزات باید استفاده کودکان، افراد سالمند و معلولین را در نظر گرفت. ارتفاع استاندارد برای نصب شیر آبخوری 58 سانتیمتر است. ارتفاعی که برای معلولین و کودکان به راحتی قابل دسترس است.
  • به منظور جلوگیری از سرقت شیرهای آبخوری در محیط پارک ها باید از روشهای مختلف ایمن سازی آبخوری استفاده کرد. امروزه شرکت های مختلفی عرضه کننده انواع شیرهای ضدسرقت با مکانیزم های ویژه هستند.
  •  نکته دیگر در طراحی آبخوری بتنی ، توجه به جلوگیری از هدر رفت آب است. از این جهت، دوام نوع شیر مورد استفاده بسیار حائز اهمیت است. باید از شیرهایی برای آبخوری بتنی استفاده شود که به سادگی فرسوده نشوند. آبخوری های دارای اهرم و آب قطع کن اتوماتیک بهترین گزینه برای استفاده در فضاهای باز هستند.
  •  نکته مهمتر مکان یابی صحیح آبخوری است. مکان های پیاده روی و محل عبور دوچرخه باید مجهز به آبخوری بتنی باشند. در پارک ها بزرگ باید برای پیدا کردن محل آبخوری تابلوهای راهنما نصب شود. نصب آبخوری در نقاط کور مانع از دسترسی رهگذران می شود.
  • آبخوری ها باید در نزدیکی نیمکت و آلاچیق ها نصب شوند. تا در دسترس عابرین و افرادی که در این مناطق استراحت می کنند قرار گیرد.

 


خرید آبخوری بتنی

 

خرید مبلمان شهری

مبلمان شهری تجهیزاتی هستند که در معرض انواع آسیب های فیزیکی و محیطی قرار می گیرند. این تجهیزات که مورد استفاده عموم قرار می گیرند باید از دوام و طول عمر کافی برخوردار باشند. از این رو در ساخت مبلمان شهری باید از مواد با کیفیت و دارای استحکام کافی استفاده شود. پیش از خرید هریک از اجزای مبلمان شهری نیاز است ویژگی های کیفی و ظاهری آنها بررسی شود. برای اطمینان بیشتر، مبلمان شهری باید از مراکز فروش معتبر خریداری شود.

مرکز ایمن ترافیک کالا از مراکز فروش انواع مبلمان شهری است که در طول مدت ارائه خدمات خود، اعتماد مشتریان را به خود جلب نموده است. جهت خرید هریک از تجهیزات مبلمان ترافیکی می توانید با جستجو در بین محصولات این مرکز، نسبت به خرید کالای خود اقدام کنید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^