سبد خرید 0
محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> رنگ ترافیکی و چسب ترافیکی >> رنگ جدولی >>
کد کالا : SSA-137
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

تينر ترافیکی مخصوص رنگ آلكيدی هوا خشک جهت رقیق سازی رنگ های ترافیکی الکیدکلرو کائوچو و همچنین به دلیل خشک شدن سریع، از آن بر روی سطوح آسفالتی و سیمانی استفاده می شود.

تينر ترافیکی مخصوص رنگ آلكيدی هوا خشک بر پایه حلال های آروماتیک می باشد. توصیه می شود از این تینر در رنگ های پایه آلکید استفاده شود. این تینر دارای سرعت تبخیر و قدرت حلالیت خوبی می باشد. همچنین این تینر به منظور شست و شو  ابزار رنگ آمیزی و اسپری مورد استفاده قرار می گیرد.

ایمن ترافیک کالا ، مناسب ترین قیمت تینر آلکیدی ترافیکی را ارائه می دهد. تینر بی رنگ و شفاف بوده و به سرعت تبخیر می شود. با توجه به میزان غلظت رنگ ، سطح مورد نظر ، ابزار اعمال رنگ و همچنین شرایط آب و هوایی، تینر ترافیکی را با رنگ ترافیکی مخلوط می کنیم. در حالت نرمال به انداره 15% الی 20% وزن رنگ به آن تینر اضافه می نماییم.

تينر ترافیکی مخصوص رنگ آلكيدی هوا خشک خواص رنگ ترافیکی را بهتر می کند. تینر در رقیق سازی رنگ، زمان خشک شدن رنگ اجرا شده بسیار موثر است. همچنین انتخاب درست تینر موجب می گردد که قابلیت اسپری ، خاصیت برس خوری و ویسکوزیته آن  بهبود یابد.

ایمن ترافیک کالا، در راستای خرید و فروش تجهیزات ترافیکی در بین کالا های موجود در بازار تحقیق کرده و نمونه محصولات را از کارخانه های مختلف جمع آوری نموده و مورد آزمایش قرار داده است. محصول معرفی شده نتیجه این تحقیقات می باشد.

  

مزایا

- 1-شفافیت
- 2-قدرت حلالیت مناسب
- 3-سرعت تبخیر بالا
- 4-مقرون به صرفه

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^