سبد خرید 0

تينر ترافيكی

 Traffic Thinner

محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> رنگ ترافیکی و چسب ترافیکی >> رنگ ترافیکی تک جزئی >>
کد کالا : SSA-117
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

تينر ترافيكی بی رنگ و شفاف بوده و به سرعت تبخیر می شود. با توجه به میزان غلظت رنگ ، سطح مورد نظر ، ابزاراعمال رنگ و همچنین شرایط آب و هوایی، تینر ترافیکی را با رنگ ترافیکی مخلوط می نماییم. در حالت معمول به انداره 15% الی 20% وزن رنگ، به آن تینر اضافه می کنیم.

تینر ترافیکی خواص رنگ ترافیکی را بهبود می دهد.استفاده از تینر در خواص کاربردی رنگ، زمان خشک شدن رنگ اجرا شده و خواص نهایی رنگ بسیار موثر می باشد. همچنین انتخاب درست تینر موجب می شود که قابلیت اسپری ، خاصیت برس خوری و ویسکوزیته آن  بهبود یابد.

ایمن ترافیک کالا ، مناسب ترین قیمت تینر ترافیکی را عرضه می کند. تینر ها باید متناسب با رنگ انتخاب شود. همچنین سرعت تبخیر تینر باید با زمان خشک شدن رنگ هماهنگ باشد تا کیفیت بهتری بدست آید. بعضی از انواع رنگ ها فقط در تینر مخصوص حل می گردد.

موارد ایمنی جهت نگهداری و مصرف تینر ترافیکی عبارت است از: در محیط خنک و دور از وسایل حرارت زا و نور مستقیم خورشید نگه داشته شود. بخار متصاعد شده از تینر را  استشمام نکنید. پس از اتمام کار ، از تخلیه آن در کانال فاضلاب اجتناب کنید.

تینر معرفی شده استاندارد های لازم را دارا می باشد. در انتخاب تینر باید به موارد زیر دقت نمود: 1)قدرت حلالیت 2)نقطه جوش 3)نقطه اشتعال 4) سرعت تبخیر.

ایمن ترافیک کالا، در جهت خرید و فروش  تجهیزات ترافیکی پس از بررسی های انجام داده بر روی کالا های مشابه در بازار، این محصول را به دلیل رعایت استاندارد های لازم معرفی می نماید.

  

مزایا

- 1-شفافیت
- 2-قدرت حلالیت مناسب
- 3-سرعت تبخیر بالا
- 4-مقرون به صرفه

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^