سبد خرید 0
محصولات >> تجهیزات ایمنی >> كلاه ايمنی >> کلاه ایمنی مهندسی >>
کد کالا : Gr-978
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

برخی کلاه ایمنی به دلیل استفاده در محیط گوناگون از مواد مختلفی ساخته می شود و می تواند متناسب با محیط کاری که افراد در آن قرار می گیرد؛ محافظت فرد را تضمین نماید. به عنوان مثال از کلاه ایمنی در کارگاه ها و صنایع تولیدی و ساختمانی متناسب با تولید منحصربفرد خود برای حفاظت از سر فرد استفاده می شود.

کلاه ایمنی مهندسی دارای نوار عرقگیری در داخل کلاه ایمنی است که از عرق کردن فرد در ساعات کاری طولانی مدت جلوگیری می کند و باعث راحتی فرد در حین انجام کار می شود همچنین کلاه ایمنی استاندارد  دارای لبه ای در قسمت بالای کلاه ایمنی است.

کلاه ایمنی مهندسی در برابر تاسیسات برقی نیز مقاوم بوده و می تواند اثرات مقاومت الکتریکی ناشی از تجهیزات برقی را خنثی نماید.

 

دیگر ویژگی های کلاه ایمنی مهندسی 

کلاه ایمنی مهندسی استاندارد دارای بند ریگلاژی بوده که متناسب با اندازه سر افراد تنظیم شده و در حین انجام کار از افتادن کلاه ایمنی جلوگیری می کند .

کلاه ایمنی JSP درگروه لوازم ایمنی قرار دارد و از جمله تجهیزات لازم و ضروری در محیط کاری است که به منظور حفاظت و ایمنی در ساعات کاری توسط افراد استفاده می شود.

کلاه ایمنی لبه دار از جنس پلی اتیلن فشرده ساخته شده است که از سر فرد در برابر آسیب های موجود در محیط کاری از جمله برخورد اجسام سنگین و فلزات تیز و برنده حافظت می کند. کلاه ایمنی jsp دارای تاییدیه وزارت کار و استانداردهای تامین لوازم ایمنی است و شرایط ایمنی را برای فرد بوجود می آورد.

ایمن ترافیک کالا ، به منظور ایمنی وسلامت افراد و در جهت فروش لوازم ایمنی ، مناسب ترین قیمت کلاه ایمنی مهندسی را به مشتریان عرضه می کند. و افراد می توانند اقدام به خرید کلاه ایمنی براساس محیط کاری قرار گرفته در آن نمایند.

 

مشاهده تمامی کلاه های ایمنی

مزایا

- 1-ایمن ومقاوم
- 2-سبک و راحت
- 3-امکان استفاده از لوگوی شرکت

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فني
جنس :
پلي اتيلن
كشور توليد كننده :
ايران
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^