سبد خرید 0
محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> جداکننده ها >> بشکه ایمنی >>
کد کالا : IT-311
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

بشکه ترافیکی105سانتی متری یکی از تجهیزات ترافیکی به شمار می آید، امروزه تجهیزات ترافیکی که شامل جداکننده ترافیکی و یا جداکننده ایمنی است که کمک شایانی به کنترل ترافیک، جلوگیری از تصادفات و آسیب های ناشی از آن کرده است. همان طور که می دانید یکی از تجهیزات ایمنی ، بشکه ایمنی 105 سانتی متری است. جنس بشکه ایمنی 105 سانتی متری مواد پلی اتیلن فوق العاده با کیفیت و درجه یک می باشد.

علاوه بر این، از مواد UV در طراحی و تولید بشکه ایمنی ترافیکی با هدف مقاومت این بشکه ایمنی در برابر تابش نور آفتاب استفاده شده است، به گونه ای که استفاده از مواد UV در ساخت بشکه زرد ترافیکی باعث شده است تا بشکه 105 سانتیترافیکی  تغییر رنگ ندهد.

بشکه ترافیکی 105 سانتی متری یکی از انواع بشکه ایمنی است که برای جدا سازی مسیر مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد بشکه ترافیکی 105 سانتی متری

کاربرد بشکه ایمنی 105 سانتی متری برای نگهداری آب و شن است. از این رو در هنگام ضربه باعث کاهش آسیب دیدگی و صدمات ناشی از تصادف می شود. به گونه ای که از بشکه ایمنی ترافیکی بیشتر در عملیات عمرانی و در امور راه ها استفاده می شود. علاوه بر این از بشکه  105 سانتی ایمنی در پروژه های ساختمانی با هدف مشخص کردن محدوده ی خطر و نمایش دادن جهت حرکت خودروها مورد استفاده قرار می گیرد.

بر روی بشکه ایمنی 105 سانتی متری شبرنگ های ترافیکی و یا بازتابش های ترافیکی طراحی شده است. بشکه ایمنی ترافیکی در رنگ زرد با وزن های مختلف و در ارتفاعات 105 و 85 سانتی متری طراحی و عرضه می گردد.    

خرید بشکه ترافیکی 105 سانتی متری

ایمن ترافیک کالا ، عرضه کننده و تولید کننده بشکه های ترافیکی 105 سانتی متری توانسته است با بکار گیری نیرو های کارآمد محصولات خود را به مشتریان محترم ارائه بدهد. خرید بشکه ایمنی105 سانتی را از طریق ایمن ترافیک کالا امتحان کنید.

 

مشاهده تمامی بشکه های ایمنی

  

مزایا

- 1-استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اتیلنی
- 2-حفظ خاصیت انعطاف پذیری
- 3-مقاومت بالا
- 4-نصب و نگهداری آسان
- 5-مقاوم در برابر افزایش و کاهش دما
- 6-دارای قابلیت ضربه پذیری

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^