سبد خرید 0

بشکه ایمنی 7 کیلویی

7kg Traffic Safety Barrels

محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> جداکننده ها >> بشکه ایمنی >>
کد کالا : T-119
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

بشکه ایمنی7کیلویی در خروجی بزرگراهها و خیابانها جهت نمای مسیر استفاده می شود . این محصول در اندازه ها و سایز های مختلف و بر حسب مقدار ماده تزریق شده به آن تولید می گردد . بشکه ایمنی ترافیکی7 کیلوییمناسب جهت ایمن سازی راه بند های عمرانی می باشد .

بشکه 7کیلویی ترافیکی از جنس پلی اتیلن بوده و در برابر نوسانات جوی بسیار مقاوم می باشد . این محصول مقاومت لازم را در برابر ضربات احتمالی داراست و به عامل برخورد کننده حداقل صدمه را وارد می کند . بشکه ترافیکی7 کیلویی، آب و شن را درون خود نگه می دارند و مقدار پر نمودن آب و شن و ماسه بستگی به محل استفاده آن خواهد داشت.

از بشکه ترافیکی7کیلویی به عنوان یکی از تجهیزات ترافیکی در معابر شهری، به منظور کاهش حوادث ترافیکی استفاده می شود و جهت ایمن سازی محیط در کارخانه ها و جداسازی انبار ها، بزرگراه ها، راهها مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین به جهت ضربه گیر بودن از بشکه ایمنی استفاده می شود و قابل نصب در خروجی های پر خطر می باشد .

ایمن ترافیک کالا پس از بررسی های انجام داده بر روی تمام جدا کننده های ترافیکی از جمله بشکه های ایمنی ترافیکی گوناگون موجود در بازار، این مدل را به دلایل رعایت استاندارد ها به حضورتان معرفی می نماید.

 

مشاهده تمامی بشکه های ایمنی

مزایا

- 1-ضربه گیر، قابل نصب در مبادی خطر ساز
- 2-قابل ارائه با پایه ثابت و فنر فلکسی(متحرک)
- 3-دارای مرغوب ترين بازتاب(شبرنگ)
- 4-طراحی منحصر به فرد

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
بشکه ایمنی 7 کیلویی
ارتفاع :
105
قطر :
90
وزن :
7000
جنس :
پلی اتیلن
بسته بندی :
تکی
5 / 10
از 2 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^