سبد خرید 0

آینه محدب ترافیکی فریم دار پلی کربنات قطر 60

Polycarbonate-Frame Traffic Convex Mirror with 60cm Diameter 

محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> آینه محدب ترافیکی >> آینه محدب ترافیکی پلی کربنات >>
کد کالا : H-9027
قیمت : 1,150,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 1,150,000   (تومان)
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

آینه محدب ترافیکی فریم دار پلی کربنات قطر 60 دارای انواع شیشه ای و پلی کربنات هستند . آینه محدب شیشه ای از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است. آینه محدب ترافیکی پلی کربنات نشکن بوده و همچنین شفاف تر و با دید مناسب تری می باشد.

 در اینجا آینه پلی کربنات ( نشکن) را معرفی می نماییم. آینه محدب ترافیکی پلی کربنات نشکن بوده و در مواقعی که احتمال شکستن آینه وجود دارد استفاده از آینه ترافیکی محدب پلی کربنات پیشنهاد می شود.

سایز استاندارد آینه محدب که در پارکینگ ساختمان ها استفاده می شود آینه محدب ترافیکی فریم دار پلی کربنات قطر 60 می باشد. همچنین می توان از سایز های 50 و 70 سانت نیز استفاده نمود.

آینه محدب ترافیکی فریم دار پلی کربنات قطر 60

ایمن ترافیک کالا، تولید کننده آینه محدب ترافیکی ، مناسب ترین قیمت آینه محدب جاده ای را عرضه می نماید. آینه محدب ترافیکی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار بوده و برای استفاده در شرایط نا مناسب آب و هوایی گزینه مناسبی است. آینه های ترافیکی به دو صورت نیمکره و منحنی باز ساخته می شود.

آینه ترافیکی جاده ای به منظور رویت نقاط کور و زوایای مخفی در پیچ های خطرناک ، بزرگراه ، جاده ها و پارکینگ منازل استفاده می شود. وجود آینه محدب سبب می شود که برخورد خودروها با هم و یا با عابرین کاهش یابد.

آینه محدب ترافیکی فریم دار پلی کربنات قطر 60 در مکان هایی که دید کامل وجود ندارد مانند پیچ جاده ها به منظور کامل شدن میدان دید، به کار می رود. وجود آینه محدب  از برخورد احتمالی جلوگیری خواهد نمود.

آینه محدب ترافیکی در جاده های پر پیچ و خم، کارخانه های صنعتی و همچنین پارکینگ های بزرگ استفاده می شود. آینه ترافیکی محدب به وسیله ی دو عدد پیچ و مهره که در پشت آن قرار می گیرد، قابل نصب می باشد.

آینه محدب قطر 60 سانت ، سایز استاندارد آینه ترافیکی است که در پارکینگ ساختمان ها استفاده می شود. همچنین می توان از سایز های 50 و 70 سانت نیز استفاده نمود.

ایمن ترافیک کالا به عنوان مرکز فروش آینه محدب ، در جهت فروش آینه محدب پارکینگ و فروش آینه محدب جاده ای فعالیت می نماید. در صورتی که تمایل به خرید آینه محدب ترافیکی و یا محصولات مشابه دارید، جهت کسب اطلاع بیشتر در زمینه ی قیمت آینه محدب ترافیکی می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش آینه محدب جاده ای در تماس باشید.

مزایا

- 1-افزایش میدان دید رانندگان
- 2-استحکام و مقاومت بالا
- 3-مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
آینه محدب ترافیکی فریم دار پلی کربنات قطر 60
قطر :
60
جنس بدنه :
پلی کربنات
7 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^