سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

عینک جوشکاری

بسیاری از مشاغل وجود دارند که امکان آسیب دیدگی چشم در آن ها زیاد است، بر همین اساس برای پیشگیری از این دسته صدمات عینک ایمنی را پیشنهاد می کنیم. اما واقعا عینک ایمنی چیست؟ عینک ایمنی به عنوان یک پوشش برای چشم عمل می کند تا بتواند جلو آسیب هایی که ناشی از انواع اشعه ها و نورها به چشم وارد می شود را بگیرد، خوشبختانه عینک ایمنی یکی از مهمترین و تاثیر گذار ترین تجهیزات ایمنی است که در بسیاری از مشاغل می توان از آن استفاده کرد و وسیله ای است که به خوبی در دسترس قرار دارد.

اما اینکه استاندارد عینک ایمنی چطور باید باشد تا بتوانید با اعتماد کامل از این تجهیزات استفاده کنید، استاندارد نبودن عینک ایمنی بسیاری از مواقع می تواند تاثیر عکس بر روی چشم بگذارد و گاهی آسیب یک عینک غیر استاندارد بسیار بیشتر از آسیب های ناشی از کار است.

سوال اصلی به طور کلی این است که جلوگیری از آسیب ها با استفاده از عینک ایمنی کار چطور است؟ پیش از خرید هر کدام از انواع عینک ایمنی باید به این نکته توجه کنید که عینک مورد نظر شما از کدام یک از آسیب هایی که ممکن از به چشم وارد شود جلوگیری می کند؟ این پرسش مهم سبب می شود که نسبت به سطح نیاز خود نسبت به خرید کالای مورد نظر و نوع کاربری هر کدام از انواع عینک های ایمنی شناخت کافی رو پیدا کنید.

کاربرد و انواع عینک جوشکاری

یکی از انواع عینک های ایمنی ، انواع عینک جوشکاری است که تمام اطلاعات مربوط به آن ها با جزئیات و نوع کاربری هر کدام در سایت ایمن ترافیک مورد بررسی قرار گرفته است. دسته ای از مشاغل هستند که فقط یک نوع آسیب در آن ها وجود دارد. در مشاغلی که کار جوشکاری در آن انجام می شود امکان آسیب به چشم به گونه است که برای پوشش چشم باید از انواع عینک جوشکاری استفاده شود که در دسته عینک ایمنی مهندسی جای می گیرد.

برای انواع عینک جوشکاری می توان به عینک جوشکاری uvex، عینک ایمنی توتاص و ... اشاره کرد که یکی از پر کاربرد ترین و محبوب ترین عینک های ایمنی به شمار می آید.

چشم ها در محیط هایی که جوشکاری انجام می شود تا حد زیادی در معرض آسیب قرار می گیرند و بهترین راه جلوگیری از این حادثه، استفاده از عینک جوشکاری است. عینک دودی جوشکاری در فضاهای آزاد می تواند علاوه بر محافظت چشم ها، از تابش مستقیم نور خورشید به چشم نیز جلوگیری کند. عینک دودی ایمنی حفاظ دار با پوشش کامل چشم در برابر برخوردها انتخاب مناسبی برای محیط های عمرانی و صنعتی خواهد بود.

خرید عینک جوشکاری

ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین ارائه دهنده تجهیزات ایمنی توانسته است محصولات خود را در زیر دسته های متنوع به صورت استاندارد با خدمات ارائه دهد، عینک کار یکی از انواع تجهیزات ایمنی است و در زیر دسته ی آن می توان به عینک جوشکاری اشاره کرد.

مشتریان و بازدید کنندگان محترم سایت می تواند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی که در سایت ایمن ترافیک کالا درج شده است با کارشناسان ما در بخش فروش عینک محافظ جوشکاری در زمینه ی قیمت عینک ایمنی ، لیست قیمت عینک ایمنی و نحوه ی خرید انواع عینک های ایمنی از جمله عینک جوشکاری در تماس باشید.

ایمن ترافیک کالا انواع عینک مهندسی، عینک محافظتی اشعه ماورای بنفش و عینک ایمنی ایرانی جوشکاری را با قیمت مناسب و کارایی فوق العاده عرضه و کیفیت محصولات را در طولانی مدت ضمانت می کند. اکثر عینک های ایمنی ارائه شده در ایمن ترافیک کالا در برابر اشعه ی ماورابنفش و امواج منفی محافظ مطمئنی برای چشم ها هستند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
6 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^