سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کار استاپر

یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی کار استاپر یا متوقف کننده خودرو است که انواع استاپر با توجه به مواد اولیه به کار رفته در ساخت و فرم فیزیکی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. «کار استاپر» به منظور نظم دهی به خودروهای داخل پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرند.

کاراستاپر استاندارد، باید توانایی تحمل فشار مکانیکی را داشته و تحت فشار وزن وسایل نقلیه متلاشی نشود. کار استاپر به عنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات پارکینگی به شمار می رود و به راحتی قابل نصب است. ایمن ترافیک کالا عرضه کننده تجهیزات ترافیکی این محصول را به شما معرفی می کند.

در دسته تجهیزات ترافیکی سرعتگیر ها قرار دارند که یکی از انواع آن ها کار استاپرها هستند. از مهمترین کاربرد های آن ها متوقف کردن و تعیین مکان پارکینگ هاست. با استفاده از کاراستاپر محدوده ی پارک ماشین ها مشخص می شود و در درون پارکینگ ها نصب می شود.

کاربرد کر استاپر

در این بخش به بررسی کاربرد کاراستاپر یا متوقف کننده خودرو می پردازیم. کار استاپرها به دلیل نوع کاربردشان انواع گوناگونی نیز دارند، یکی از مهمترین انواع کار استاپرها می توان به کار استاپرهای لاستیکی اشاره کرد.

یکی از کاربرد های مهم کار استاپرها که مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد در فضای پارکینگ است. در پارکینگ برای اینکه پارک ماشین ها نظم و ترتیب خاص مربوط به خودش را داشته باشد از تجهیزات پارکینگی که در زیر دسته آن سرعت گیر ها قرار دارند استفاده می شود که کاراستاپر یکی از مهمترین آن هاست. کار استاپرها باعث می شوند که اتومبیل ها زمان پارک به حریم اتومبیل دیگری تجاوز نکنند.

خرید کار استاپر

ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده کار استاپر ها که در دسته سرعتگیر ها جای دارند توانسته است محصولات خود را با بالا ترین کیفیت و نازل ترین قیمت به فروش برساند و شما مشتریان محترم ایمن ترافیک کالا می توانید در جهت بالا بردن سطح ایمنی شهری برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید کار استاپر ها با کارشناسان ما در بخش فروش کار استاپر در تماس باشید. کارشناسان ما آماده ی پاسخ گویی به شما مشتریان محترم هستند.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^