سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

فلاور باکس طبقاتی

 گلدان ها در سطح شهر یکی از کاربردی ترین تجهیزات مبلمان شهری است که در مکان ها بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد، در بسیاری از مواقع زیبایی شهری از نظر کارشناسان شهر سازی دور می ماند، اما این که شهر زیبایی چشم نوازی داشته باشد سبب افزایش توریست و تغییر نگاه شهروندان به شهر خود می شود. نمای شهر نشانه ی فرهنگ شهروندان آن شهر است به همین جهت است باید روی زیبایی شهر تمرکز کرد.

از گذشته تا به امروز استفاده از انواع گل و گیاه در تزئینات شهری امری رایج بوده. آوردن طبیعت به داخل شهر و استفاده از امکانات طبیعی جهت زیباسازی شهر از کارهایی است که همواره انجام می شده و می شود. در این راستا نیز خلاقیت طراحان در مبلمان شهری مدرن کاملا دخیل بوده و انواع مختلف و متنوع گلدان ها در فضاهای طبیعی را طراحی و تولید کرده اند.

فلاور باکس طبقاتی به عنوان گلدان شهری یکی از این محصولات می باشد که خود دارای زیرمجموعه های بسیاری بوده و در طرح های مختلف تولید می شود. این محصول با داشتن چندین طبقه امکان کاشتن انواع گل را فراهم می کند. می توان در مکان های مختلف از جمله پارک ها، فضاهای سبز، گوشه و کنار پیاده رو ها، مقابل درب پاساژ ها و فروشگاه ها و ... از این محصولات استفاده کرد.

 

کاربرد و انواع فلاور باکس طبقاتی

گلدان های شهری به عنوان پر فروش ترین مبلمان و تجهیزات شهری ارائه می شود که هر کدام از انواع فلاور باکس ها به جهت جنس و نوع کاربری که دارند دارای انواع گوناگونی هستند و بر اساس این گوناگونی قیمت متفاوتی دارند.

از فلاور باکس ها علاوه بر استفاده در سطح شهر در ویلا ها و خانه های بزرگ هم استفاده می کند که سبب افزایش زیبایی شده.

از انواع فلاور باکس ها که در بسیار از مواقع به عنوان گلدان شهر ی از آن ها استفاده می شود، در دسته گلدان شهری فلاور باکس قرار دارد می توان به، فلاور باکس پلاستیکی، فلاور باکس فضای باز، فلاور باکس پلاستیکی طبقاتی، فلاور باکس طبقاتی، گلدان شهری و فلاور باکس و ... اشاره کرد اطلاعات کامل آن ها در سایت درج شده است.

اگر بخواهیم نوع کاربری گلدان های شهری را شرح بدهیم، نظر شما را به خیابان هایی که امکان تردد وجود ندارد و یا پیاده رو هایی با پهنای زیاد و جلو ساختمان های سازمانی جلب می کنیم، از این گلدان ها در این مکان ها بسیار دیده می شوند.

 

خرید فلاور باکس طبقاتی

ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده گلدان فایبر گلاس توانسته است محصولات خود را به صورت تک و عمده به مشتریان خود عرضه کند،  در ایمن ترافیک گلدان های فایبر گلاس در نوع های مختلف تولید می شوند و بر اساس قیمت گلدان آویز هایی که توسط کارشناسان فروش در قالب لیست قیمت گلدان فایبر گلاس ارائه می شود. این محصولات در محل گلدان فایبر گلاس توسط ایمن ترافیک به طور استاندارد و با بروز تری تکنیک های روز به مشتریان و بازدید کنند گان محترم ارائه می شود.

گلدان فلاور باکس طبقاتی به عنوان گلدان دکوری و گلدان های شهری نیز شناخته می شوند، تمام مشتریان و بازدید کنندگان محترم سایت می توانند از طریق راه های ارتباطی که در سایت درج شده است جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی خرید گلدان بزرگ، محل فروش گلدان فایبر گلاس و یا قیمت انواع گلدان ها از جمله قیمت گلدان آویز ها با کارشناسان ما در بخش فروش در تماس بگیرید.

کارشناسان ایمن ترافیک کالا جهت راهنمایی شما عزیز به طور رایگان آماده ی پاسخ گویی به شما مشتریان و بازدید کنندگان محترم هستند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
3 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^