سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

رنگ جدولی

یکی از بهترین راه ها برای راهنمایی خودروها و عابرین پیاده در مسیرهای مشخص و آگاهی از نوع حق تقدم، استفاده از علامت گذاری های رنگی است. رنگ جدولی در سطح خیابان به این دلیل استفاده می شود، که راهنمای مناسبی برای مسیریابی رانندگان بوده و همین امر سبب آرامش و نظم خیابان های سطح شهر می شود. با استفاده از علامت گذاری رنگی می توانیم به خوبی و به راحتی مسیر یابی کرده و از علامت گذاری ها در سطوح مورد نظر مانند: فضای باز معمولی، سطوح بتنی، بر روی کفپوش ها، در محیط های نیمه صنعتی و غیره استفاده کنیم. رنگ ترافیکی جدولی استاندارد، باید مقاومت خوبی در برابر آسیب های سایشی و فرسایشی داشته باشد، همچنین تغییرات جوی و رطوبت و خشکی هوا نباید تاثیری بر روی رنگ های جدولی بگذارند.

انواع رنگ جدول خیابان

از کاربردهای رنگ جدولی می توان به رنگ آمیزی سطح شهر، سطح خیابان ها، سطوح بتنی و استفاده در محیط های صنعتی نام برد. انواع رنگ های جدولی کاربرد های متفاوتی دارند و براساس کاربردی که دارند مواد تشکیل دهنده ی آن رنگ ها نیز متفاوت است، به همین جهت اجرای آن ها نیز متفاوت می شود. انواع رنگ ترافیکی جدولی عبارت است از: رنگ آلکیدی هوا خشک که به صورت سفید و رنگی ارائه می شود، رنگ ترافیکی تک جزئی و رنگ ترافیکی چند جزئی.

انواع رنگ جدول خیابان در سایت ایمن ترافیک در دسته رنگ و چسب ترافیکی جای دارد، که فروشگاه ایمن ترافیک کالا این محصول را به عنوان یکی از مهمترین محصولات خود در دسته تجهیزات ترافیکی ارائه می دهد.

خرید رنگ جدولی

ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات ترافیکی توانسته است محصولات خود را به صورت استاندارد و با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در فروشگاه رنگ ترافیکی به فروش می رساند. محصولات ایمن ترافیک به طور کل به دو صورت حضوری و غیر حضوری به مشتریان ارائه می گردد. مشتریان محترم می توانند اطلاعات کامل را در مورد فروش رنگ جدولی، انواع رنگ جدول خیابان، لیست قیمت رنگ های ترافیکی و... از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^