سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

بولارد ترافیکی

بولارد ترافیکی ازجمله  تجهیزات ترافیکی است، که از آن برای جدا سازی مسیر ها استفاده می شود. یکی از تفکیک کننده های مکان که می تواند به عنوان یک ابزار برای جهت دهی ترافیک و محدود کردن دسترسی به برخی مناطق مورد استفاده قرار بگیرد، بولارد ترافیکی است که جزء مهمترین و پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی و جدا کننده ها است و برای مشخص کردن مسیر های عبور و مرور خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرد، در بسیاری از بلوارها و به طور کلی در هر مکانی که احتیاج به تعیین مسیر باشد از بولارد استفاده می شود.

بسیاری از تصادفات در بریدگی مسیرها و در ترافیک اتفاق می افتد، برای کم کردن میزان آمار تصادفات در شرایط خاص از جدا کننده ترافیکی استفاده می کنند، جداکننده ترافیکی انواع گوناگونی دارد که می توان به استوانه ایمنی، بشکه ایمنی و... اشاره کرد که بولارد ترافیکی، یکی از انواع جدا کننده ترافیکی است.

کاربرد بولارد ترافیکی

تجهیزات ترافیکی به منظور جلوگیری از حوادث و آسیب های احتمالی در سطح شهر ها و یا مسیر های برون شهری مورد استفاده قرار می گیرند.بولارد ترافیکی از جمله تجهیزات ترافیکی هستند که جهت مشخص کردن قسمتی از مسیر و جدا نمودن محوطه ای خاص به کار می روند.

از کاربرد بولارد ترافیکی این است که به جای بشکه های ترافیکی نیز استفاده کرد همچنین می توان بر روی بولارد از علائمی برای هدایت مسیر رانندگان نیز استفاده کرد.

جدا کننده ها انواع گوناگونی دارند که بولارد ترافیکی یکی از انواع آن هاست که بیشتر سر بلوار ها مورد استفاده قرار می گیرد. بولارد ترافیکی با ایجاد جلوه ی بصری به رانندگان در مورد محل تعیین شده اخطار می دهد. نصب بولارد ترافیکی بسیار راحت و سریع انجام می گردد و به صرف هزینه ی زیاد احتیاج نخواهد داشت. ایمن ترافیک کالا بولارد ترافیکی را علاوه بر استفاده در خیابان ها و جاده ها، برای نصب در پیاده روها و حفاظت از مسیر عابران پیاده یا دوچرخه سواران، پارک ها، بوستان ها و ... پیشنهاد نموده و محصول را با قیمت مناسب، تضمین کیفیت و مقاومت بالا در برابر عوامل جوی ارائه می دهد.

خرید بولارد ترافیکی

قبل از خرید بولارد ترافیکی باید نسبت به نوع نیاز خود به جدا کننده ترافیکی به شناخت کافی رسیده باشید تا در هنگام خرید کالای مورد نظرتان دچار مشکل نشوید. کارشناسان ما در قسمت فروش بولارد ترافیکی آماده ی پاسخگویی به شما مشتریان محترم هستند.

برای خرید بولارد ترافیکی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا از قیمت بولارد ترافیکی و اطلاعات بیشتر آگاه شوید، ایمن ترافیک کالا با بهره گیری از نیروهای توانمند و کوشا توانسته است که به عنوان بزرگترین تولید کننده بولارد ترافیکی در بالا بردن سطح ایمنی شهر پیش قدم باشد.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^