سبد خرید 0
محصولات >> وسایل بازی و پارکی کودک >> وسایل شهربازی سرپوشیده کودکان >> دستگاه گیم شهربازی >>
کد کالا : pol-143
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

مشکل عمده ای که ممکن است برای دستگاه های گیم نت برقی در شهر بازی های سرپوشیده به وجود بیاید این است که این دستگاه ها در اثر استفاده ی زیاد خراب خواهند شد. در نتیجه انتخاب جنس مرغوب و با کیفیت یک ضرورت مهم تلقی می شود. گیم های مانیتور دار آبپاش با کیفیت و از نوع مرغوب می باشد و طراحی جالب و منحصر بفردی دارد. ترکیب بازی کامپیوتری با بازی آب پاشیدن در واقعیت موجب جلب توجه این دستگاه گیم شده است.
بازی با این وسایل شهربازی سرپوشیده کودکان به صورت انفرادی صورت گرفته و سپس دستگاه به فرد امتیاز می دهد و امتیاز فرد رکوردار را نیز ثبت می کند. در صورتی که استفاده کننده از دستگاه گیم شهربازی امتیاز خوبی کسب کند دستگاه به او جایزه تیکت شهربازی خواهد داد و همین امر موجب می شود تا فرد تشویق شود مجدد بازی را ادامه دهد.
بیشتر دستگاه های گیم شهربازی قابلیت این را دارند که هم با کارت و هم با سکه مخصوص فعالیت کنند. این دستگاه نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. این دستگاه های گیم شهربازی مقاوم در برابر استفاده ی طولانی مدت می باشند و خیلی دیر خراب می شوند. شما می توانید گیم های مانیتور دار آبپاش را از طریق ایمن ترافیک کالا خریداری کنید. همچنین سایر وسایل بازی و پارکی کودک را در ایمن ترافیک کالا مشاهده کنید.

مزایا

- 1-بازی مهیج و امتیازی
- 2-طراحی زیبا و جالب
- 3-کم مصرف
- 4-قابل استفاده برای کودکان در سنین مختلف

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()