سبد خرید 0
محصولات >> مبلمان و تجهیزات شهری >> کفپوش گرانولی >> کفپوش گرانولی باشگاهی >>
کد کالا : BLP-285
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

کفپوش های سالن بدنسازی، از لحاظ قابلیت ارتجاعی به دو نوع کلی کفپوش های ارتجاعی نقطه ای و کفپوش های ارتجاعی منطقه ای تقسیم می شوند که با ترکیب این دو نوع کفپوش، چهار نوع کفپوش: کفپوش ورزشی ارتجاعی گسترده، کفپوش ورزشی ترکیبی، کفپوش ورزشی مخلوط شده و کفپوش ورزشی ارتجاعی نقطه ای ایجاد می گردد.
 کفپوش ورزشی ارتجاعی گسترده، حالتی فنری دارد و در برابر تغییر شکل و یا خم شدن به طور کامل مقاومت می کند. کفپوش ورزشی ترکیبی، ترکیبی از دو نوع کفپوش ارتجاعی نقطه ای و کفپوش ارتجاعی منطقه ای می باشد و در برابر فشار بار مقاوم می باشد.
کفپوش گرانولی ورزشی مخلوط شده، دارای بخش های نگهدارنده و تقویت کننده در برابر فشار بار می باشد. کفپوش ورزشی ارتجاعی نقطه ای، حالتی فنری شکل و نرم دارد و در برابر تحمل بار مقاوم می باشد. پوشش انواع کفپوش گرانولی باشگاهی ، در دو حالت چوب سخت و لاستیکی قرار می گیرد. مواد گوناگونی در پوشش لاستیکی مورد استفاده قرار گرفته اند که این مواد شامل: لینولئوم، کائو چو و وینیل می باشد.
ایمن ترافیک کالا کفپوش های سالن ورزشی، در ابعاد 50 × 50 و 100 × 100 سانتی متر و با ضخامت های 20، 25، 30، 40 و 43 میلی متری طراحی و تولید می کند. کفپوش سالن بدن سازی 40 میل، از نوع کفپوش های سالن بدنسازی با پوشش لاستیکی می باشد که از پودر لاستیک درجه 1 براساس آخرین تحقیقات صورت گرفته در زمینه ی کفپوش بسته به نیاز مشتری طراحی و تولید شده است. این نوع کفپوش در برابر ساییدگی بر اثر رفت و آمد مقاوم می باشد و عمر آن بیش از چندین سال می باشد. 

مزایا

- 1-قابلیت ضربه گیری و محافظت
- 2-دارای انواع و طرح ها گوناگون
- 3-قابلیت ارتجاعی و با دوام
- 4-عدم وجود سطوح خراشنده و آسیب رسان
- 5-کاملا بهداشتی
- 6-دارای رنگ بندی متفاوت

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^