سبد خرید 0
محصولات >> تجهیزات پلیس >> چراغ های پلیسی >> چراغ گردان پلیس سرتاسری >>
کد کالا : PN-809
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

چراغ گردان خودرو مینی کبری، یکی از محصولاتی است که علاوه بر رعایت استانداردهای جهانی، از تکنولوژی ال ای دی ها نیز در ساخت آن استفاده شده است. ویژگی های ال ای دی ها، مصرف بهینه و همچنین کیفیت بازدهی را در این محصول، به شکل محسوسی ارتقا داده است.
چراغ گردان ال ای دی، بسیار کم مصرف است. با توجه به اینکه منبع تامین انرژی در خودرو، باتری خودرو است، کم مصرف بودن چراغ گردان، کمک می کند تا بدون اینکه آسیبی به باتری وارد شود و یا خودرو متحمل فشار گردد، چراغ های گردان به مدت طولانی روشن بمانند.
چراغ گردان پلیس سرتاسری، بدنه ای بسیار محکم دارد که در برابر ضربه مقاوم می باشد و به خوبی می تواند شرایط مختلف جوی را تحمل کند. در کنار این ویژگی، باید اشاره کرد که این بدنه، کاملا ضد آب بوده و همچنین تابش اشعه یو وی UV خورشید اثری بر روی آن ندارد.
چراغ گردان خودرو مینی کبری، با 70 سانتی متر طول، طراحی شده است و پرتاب نوری عالی دارد. نور چراغ گردان، از فاصله های دور نیز قابل رویت بوده، و به این ترتیب است که چراغ گردان ال ای دی، بازدهی خوب خود را به نمایش می گذارد. ایمن ترافیک کالا، مشاور تخصصی و عرضه کننده ی تجهیزات پلیسی، کیفیت و اصالت این محصول را برای شما تضمین می کند.

مزایا

- 1- نصب آسان
- 2- طول عمر بالای بدنه وقطعات
- 3-طلقهاي چراغ گردان ها از جنس نشكن و ضد ضربه با ماندگاري رنگ و شفافيت طولاني و مقاوم در برابر اشعه UV خورشيد و مقاوم در برابر اثرات جوي و محيطي است و بوسيله نانو تكنولوژي آنتي استاتيك گرديده است

معایب

مشخصات فنی

مشخصصات فنی
مدل :
چراغ گردان مینی کبری New
تعداد رفلوکتور-LED :
400 ال ای دی های برایت
چراغ چشکمزن دوبل :
-
طول :
70 سانتی متر
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^