سبد خرید 0
محصولات >> تجهیزات پلیس >> چراغ های پلیسی >> پلیس مجازی >>
کد کالا : AL-021
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

روکش استفاده شده در تولید چراغ ال ای دی پلیسی سولار یک طرفه از مواد الکترواستاتیک ساخته شده و موجب استحکام محصول نام برده می گردد. این محصول به آسانی در مکان مورد نظر نصب می شود.

چراغ ال ای دی پلیسی سولار یک طرفه معرفی شده مجهر به سلول های خورشیدی بوده که نور خورشید را در طول روز جذب کرده و در هنگام شب نور ذخیره شده را با شدت بالایی بازتاب می نماید. به همین دلیل چراغ ال ای دی پلیس میزان انرژی کمتری استفاده کرده و موجب صرفه جویی در مصرف برق می شود.

چراغ ال ای دی پلیسی سولار یک طرفه به صورت چشمک زن ساخته شده و از افکت های نوری متفاوتی برای پخش نور استفاده می کند. محصول نام برده در جاده های یک طرفه مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در دو رنگ آبی و قرمز طراحی و تولید می شود.

چراغ های پلیسی هزینه تعمیر و نگه داری پایینی داشته و در زمان خرابی با صرف هزینه اندکی مجددا مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات تلفات حرارتی کمتری دارند.

ایمن ترافیک کالا در جهت فروش تجهیزات پلیس، انواع چراغ ال ای دی پلیسی سولار یک طرفه را با کیفیت و ماندگاری بالایی به مشتریان معرفی می نماید. محصولات ارائه شده توسط ایمن ترافیک کالا  نشکن بوده و در برابر ضربه اجسام سنگین مقاوم می باشند.

  

مزایا

- 1-ضد آب
- 2-طول عمر بالا
- 3-قیمت مناسب
- 4-شیشه نشکن آنتی یو وی

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^