سبد خرید 0
محصولات >> مبلمان و تجهیزات شهری >> سطل زباله پارکی >> سطل زباله فلزی پارکی >>
کد کالا : NAP-236
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی
بدنه سطل آشغال فلزی از جنس آهن ساخته شده که موجب افزایش طول عمر این محصول می شود. استفاده از روکش رنگ الکترواستاتیک در تولید محصول نام برده موجب ماندگاری بالای سطل آشغال فلزی در بازه زمانی طولانی مدت می شود.
سطل آشغال پارکی با جمع آوری پسماندهای شهری از انتقال بیماری ها جلوگیری کرده و موجب سالم نگه داشتن محیط زیست می شود. این محصول یکی از بهترین تجهیزات به منظور حفظ سلامت و بهداشت افراد در معابر شهری به شمار می آید.

سطل آشغال پارکی 

سطل آشغال پارکی فلزی یکی از تجهیزات شهری مورد نیاز به منظور جمع آوری زباله های شهری می باشد.  سطل زباله فلزی پارکی با استفاده از پایه های آهنی طراحی شده بر روی سطح مورد نظر قرار می گیرد. مخزن این محصول به دلیل جدایی از سطح زمین ماندگاری بالایی دارد.
سطل زباله فلزی در برابر مواد آتش زا مقاوم بوده و در محیط هایی از جمله معابر و فضای سبز ، مراکز فرهنگی و ورزشی نصب می شود.  کلیه قسمت های مختلف سطل آشغال پارکی معرفی شده با استفاده از جدیدترین تجهیزات جوشکاری و برش کاری بهم متصل می شود.
به دلیل مقاومت سطل زباله فلزی در برابر سرما و گرما ، این محصول در محیط های مختلف با شرایط اقلیمی گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.  
ایمن ترافیک کالا پس از بررسی محصولات مشابه موجود در بازار و به منظور فروش مبلمان و تجهیزات شهری ، انواع سطل آشغال پارکی را در ابعاد گوناگون به مشتریان عرضه می دارد.
به منظور راحتی فرد در هنگام استفاده درب سطل زباله فلزی باز می باشد. این محصول از سقف فلزی ساخته شده به منظور جلوگیری از نفوذ بارن و آب به درون محفظه تشکیل شده است.
 
 

مزایا

- 1-کیفیت بالا
- 2-قیمت مناسب
- 3-مقاوم در برابر سرما و گرما

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
سطل زباله پارکی و شهری
جنس :
فلزی
پوشش رنگ :
الکترواستاتیک
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^