سبد خرید 0
محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> جداکننده ها >> جداکننده ترافیکی >>
کد کالا : T-151
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

جداکننده ترافیکی نیم متری از جمله تجهیزات ترافیکی هستند که در فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول تولید داخل کشور بوده و جنس آن پلی اتیلن می باشد.

جدا کننده 50 سانتی برای جدا سازی در خیابانها و همچنین تعیین حد پارک در پارکینگها نصب می شود. همچنین به عنوان جدول جدا کننده در مواقعی که محدودیت در زمان و مکان وجود دارد بسیار مناسب و ایده ال است و برای تعیین حریم راه و جدا کردن مسیر مورد استفاده قرار می گیرد.جداکننده ترافیکی نیم متری از  دو قسمت جداکننده میانی و قطعه ابتدا و انتها  تشکیل شده است.

جدا کننده ترافیکی 50 سانتی، در روی خود محلی برای قرار گرفتن استوانه ترافیکی دارد.

از این محصول در پارکینگ ها، خیابانها و پارک ها و تمامی مکان هایی که نیاز به قسمت بندی محوطه است استفاده می شود. جدا کننده ترافیکی با 4ست پیچ و رولپلاک  به سادگی بر روی آسفالت و یا هر سطح محکم و صاف، قابل نصب می باشد.

ایمن ترافیک کالا، جداکننده ترافیکی با رنگ زرد را عرضه می نماید. و باتوجه به كيفيت خوب آن، داراي ثبات رنگ به مدت طولاني مي باشد.

به دلیل اینکه قسمت داخلی بدنه اصلی جداکننده، دارای یک ساختار نا مسطح است؛ احتمال شکستگی و آسیب دیدگی کف آن وجود ندارد. جدا کننده ترافیکی همچنین از ضربه مستقیم جلوگیری می نماید.

بر روی هریک از جدا کننده های ترافیکی می توان از یک عدد استوانه ایمنی شبرنگ دار به جهت بازتاب نور و جلوگیری ازغافلگیر شدن احتمالی رانندگان خودروها در شب استفاده نمود.

ایمن ترافیک کالا، در راستای خرید و فروش تجهیزات ترافیکی در بین کالا های موجود در بازار تحقیق کرده و نمونه محصولات را از کارخانه های مختلف جمع آوری نموده و مورد آزمایش قرار داده است. محصول معرفی شده نتیجه این تحقیقات می باشد.

مزایا

- 1-قابلیت حمل و نصب آسان
- 2-مقاوم در برابر ضربات و اثرات جوی
- 3-جایگزین مناسب برای موانع بتونی
- 4-دارای دو محفظه ورودی و تخلیه آب
- 5-وزن کم برای تسهیل در حمل و نقل
- 6-اتصال موانع بصورت نر و ماده به یکدیگر
- 7-طول قطعه ابتدایی و انتهایی جداکننده 40 سانتی متر می باشد.
- 8-برای نصب جداکننده هشت دست متعلقات (پیچ، واشر و رول پلاک) مورد نیاز می باشد.

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
جداکننده ترافیک
طول :
50cm
عرض :
30cm
ارتفاع :
20cm
جنس :
پلی اتیلن (PE)
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^