سبد خرید 0

استاپر گرد

Round Car Stopper

محصولات >> تجهیزات پارکینگی >> کار استاپر >>
کد کالا : T-101
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

استاپر های مورد استفاده در اتوبان ها و بزرگراه ها به دو دسته استاپر مستطیلی و استاپر گرد تقسیم می شوند.در اینجا به توضیح در مورد استاپر گرد می پردازیم.

استاپر گرد از تجهیزات ترافیکی، به عنوان هشدار دهنده برای رانندگان می باشد. این محصول از لوازم ترافیکی به آسانی قابل نصب است.

از استاپر گرد در ایستگاههای پلیس، اتوبان، بزرگراه عوارضی به جهت کاهش سرعت خودرو استفاده می گردد. از دیگر کاربرد استاپر می توان در ورودی ها و خروجی ها، سرعت گاه ها و یا خطوط عابر پیاده در مسیر های بین شهری را معرفی نمود.

ایمن ترافیک کالا، استاپر گرد که از مواد اولیه مرغوب تهیه شده، را معرفی می کند. این استاپر گرد از جنس پلی اتیلن بوده و  بنا به درخواست مشتری به رنگ زرد، سفید و قرمز قابل سفارش می باشد.

 استوپر ها در کف جاده ها و اتوبان ها باید به گونه ای نصب شود که تعداد زیادی از آن در یک ردیف قرار گیرند. این محصول به هنگام عبور اتومبیل با ایجاد لرزش و صدا، راننده را هوشیار می نماید.

استوپر به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر بازدارندگی خودرو هیچ آسیبی به آن وارد نمی کند. این محصول توسط دو عدد پیچ واشر و رول پلاک  به زمین متصل می شود.

ایمن ترافیک کالا، در راستای تجهیزات ترافیکی  در بین کالا های موجود در بازار تحقیق کرده و نمونه محصولات را از کارخانه های مختلف جمع آوری نموده و مورد آزمایش قرار داده است. محصول معرفی شده نتیجه این تحقیقات می باشد.

مزایا

- 1-مقاومت در برابر سرما و گرما شدید (حرارت از35- تا 85+)
- 2-مقاوم در برابر انواع تنش و بارهای سنگین
- 3-دارای گارانتی
- 4-ساخته شده از مواد پلی اتیلن مقاوم

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
استاپر گرد
طول :
-
عرض :
-
ارتفاع :
2.5
قطر :
20
جنس :
پلی اتیلن
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^