سبد خرید 0

استاپر مستطیل

Rectangle Car Stopper

محصولات >> تجهیزات پارکینگی >> کار استاپر >>
کد کالا : T-102
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

استاپر های مورد استفاده در اتوبان ها و بزرگراه ها به دو دسته استاپر مستطیل و استاپر گرد تقسیم می شوند. در اینجا به توضیح در مورد استاپر مستطیل می پردازیم.

استوپر مستطیلی از تجهیزات ترافیکی، به عنوان هشدار دهنده برای رانندگان می باشد. استاپر ها در کف اتوبان ها و جاده ها باید به گونه ای نصب شود که تعداد زیادی از آن در یک ردیف قرار گیرند. این محصول به هنگام عبور اتومبیل با ایجاد لرزش و صدا، راننده را هوشیار می نماید.

از موارد کاربرد استاپر مستطیل استفاده آن در ایستگاههای پلیس، اتوبان، بزرگراه عوارضی به منظور کاهش سرعت می باشد.این محصول از تجهیزات ترافیکی، به آسانی قابل نصب می باشد.

استوپر ها به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر بازدارندگی خودرو هیچ آسیبی به خودرو وارد نمی کند. این محصول توسط دو عدد پیچ واشر و رول پلاک به زمین متصل می شود.

ایمن ترافیک کالا، استاپر مستطیل که از مواد اولیه مرغوب تهیه شده است را معرفی می کند. این استاپر مستطیل از جنس پلی اتیلن بوده و  بنا به درخواست مشتری به رنگ زرد، سفید و قرمز قابل سفارش می باشد.

ایمن ترافیک کالا، در جهت خرید و فروش لوازم ترافیکی فعالیت می نماید.در صورتی که تمایل به خرید این محصول و یا محصولات مشابه دارید؛ می توانید از طریق ایمن ترافیک کالا اقدام کنید.

مزایا

- 1-مقاومت در برابر سرما و گرما شدید (حرارت از35- تا 85+)
- 2-مقاوم در برابر انواع تنش و بارهای سنگین
- 3-دارای گارانتی
- 4-قابلیت نصب آسان
- 5-ساخته شده از مواد پلی اتیلن مقاوم

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
استاپر مستطیل
طول :
27
عرض :
14/5
ارتفاع :
2/5
قطر :
-
جنس :
پلی اتیلن
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^