سبد خرید 0

آینه محدب ترافیکی قطر 50

50cm Diameter Traffic Convex Mirror

محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> آینه محدب ترافیکی >> آینه محدب شیشه ای >>
کد کالا : H-9030
قیمت : 175,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 175,000   (تومان)
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

آینه ترافیکی محدب تمامی نقاط کور و محدودیت های میدان دید در موقعیت های مختلف را برطرف می کند و به همین سبب به عنوان یکی از عوامل اصلی کاهش تلفات و آسیب های احتمالی است. در تمام موقعیت هایی که ازدحام وجود دارد و یا میدان دید محدود منجر به ایجاد نقطه های کور می شود، آینه محدب ترافیکی می تواند نقشی تعیین کننده داشته باشد.

ایمن ترافیک کالا با معرفی آینه ترافیکی محدب 50 سانتی، محصولی با کیفیت و قیمتی مناسب را معرفی می نماید. استفاده از تجهیزات استاندارد و دقیق، بهترین عامل برای جلوگیری از تصادفات و سوانح مختلف است. ایمن ترافیک کالا با ارائه ی محصولات استاندارد، تاثیری به سزا در گسترش فرهنگ شهری و اصول ایمنی دارد.

 

آینه ترافیکی محدب 

آینه ترافیکی محدب شیشه ای یکی از پر کاربردترین لوازم ایمنی ترافیکی است. که محدود به کاربردهای ترافیکی و جاده ای نمی شود. کاربرد این محصول در سالن بیمارستان ها، واحد های بسیار عظیم صنعتی و تولید و در نهایت جاده های درون شهری و بین شهری می باشد.

آینه ترافیکی محدب ، مقاوم بوده و تغییرات جوی بر روی آن تاثیری ندارد. از آنجا که تغییر دما و قرار گرفتن در فضاهای باز، تاثیری فرسایشی بر چنین محصولاتی می گذارد، ضخامت مناسب و تاکید سازندگان بر کیفیت آینه ترافیکی عمر و دوام طولانی آن را تضمین می کند.

قیمت آینه ترافیکی محدب به دلیل استفاده از شیشه در ساخت آن بسیار مناسب و به صرفه است. خرید آینه های ترافیکی به این ترتیب و در همراهی با ایمن ترافیک کالا، هم برای شما دسترسی آسانی خواهد داشت و هم هزینه ای مقرون به صرفه.

ایمن ترافیک کالا با ارائه ی لوازم ایمنی ترافیکی استاندارد، یکی از بهترین عرضه کنندگان این نوع محصولات است. آینه محدب ترافیکی شیشه ای با شفافیت و کیفیت عالی خود، کاربرد بسیاری در پارکینگ های طبقاتی بزرگ، پیچ های خطرناک و جاده ها دارد.

مزایا

- 1-استحکام و مقاومت بالا
- 2-افزایش میدان دید رانندگان
- 3-مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
آینه محدب ترافیکی قطر 50
قطر :
50
جنس :
شیشه ای
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^