سبد خرید 0
محصولات >> تجهیزات پلیس >> چراغ های پلیسی >> آمپلی فایر و آژیر >>
کد کالا : PN-827
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

آژیر پلیسی 4 صدا، به عنوان ابزاری که در راستای اعلام حضور، تذکر و هشدار کلامی، کاربرد دارد، با صدای با کیفیت و شفافی که تولید می کند، به بهترین نحو، کارکرد خود را به نمایش می گذارد. دامنه ی فرکانس آژیر پلیسی 4 صدا، بین 300 هرتز تا 10 کیلو هرتز متغیر است. این رقم، نشان دهنده ی این است که صدا در میدانی وسیع منعکس می شود و مساحت زیادی را پوشش می دهد.
آژیر ماشین پلیس 4 صدا، با قابلیت حذف کامل نویزها و قدرت 74 دسی بلی خود، قادر است چهار نوع صدای مختلف را تولید کند که از وضوح و کیفیتی عالی برخوردارند.
آژیر پلیس 4 صدا، در آزمایش هایی که انجام گرفته، در داخل شهر تا 400 متر برد مفید دارد و افرادی که در این فاصله از آژیر پلیسی قرار دارند، می توانند به طور واضح، صدای کاربر را بشنوند. این آمار در خارج از شهر به رقمی حدود 1000 متر برد مفید می رسد، که در نوع خود قابل تامل است.
نصب آژیر پلیسی 4 صدا بسیار ساده و با استفاده از دو پیچ و یک پایه ی ثابت، صورت می گیرد. بلند گوی آژیر پلیسی، قابل جا به جایی است و کاربر در مواقع لازم می تواند آن را از پایه ی ثابت جدا کرده و آن را به همراه داشته باشد. ایمن ترافیک کالا، خرید اینترنتی آمپلی فایر و آژیر را به شما پیشنهاد می دهد.

مزایا

- 1-فرکانس گسترده
- 2-نصب بسیار آسان
- 3-دوام و استحکام عالی
- 4-قابل حمل و جا به جایی

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
آژیرومیکروفن سوپر موتورسیکلت
یونیت بلندگو :
50W
صدای آزژیر :
4مدل
کلید هورن :
-
میکروفن پلیسی :
دارد
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^