سبد خرید 0
محصولات >> تجهیزات ایمنی >> کفش کار >> کفش ایمنی >>
کد کالا : IT-541
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

کفش ایمنی مارکو دارای کفه پی یو تزریقی است که مقاومت بسیار زیادی در برابر مواد تیز و برنده داشته و از سایش و لغزش کفش ایمنی در محیط کاری جلوگیری می کند. همچنین مانع از تجمع الکتریسیته ساکن در کفه کفش می شود. با توجه به قیمت کفش ایمنی  می توان گفت این کفش کار یکی از مناسب ترین گزینه ها برای فروش عمده کفش ایمنی به شمار می رود

کفش ایمنی مارکو دارای تاییدیه وزارت کار و امور اجتماعی بوده و می تواند ایمنی لازم در محیط کاری را فراهم آورد.

دیگر مشخصات کفش ایمنی مارکو

کفش ایمنی در گروه لوازم ایمنی قرار دارد و از جمله تجهیزات لازم و ضروری است که در محیط کاری استفاده می شود.

کفش کار ایمنی مقاومت بسیار زیادی داشته و از پا در برابر آسیب های احتمالی موجود در محیط کاری محافظت می نماید. همچنین رویه محصول نام برده عایق مناسب گرما و حرارت بوده و مانع از آتش گرفتن و سوختن کفش در شرایط کاری سخت می شود.

کفش کار  طبق آزمایشات ارگونومی ساخته می شود که در ساعات کاری طولانی مدت مانع از خستگی فرد شده و باعث می شود به کمر افراد آسیبی وارد نشود. با توجه به قیمت کفش ایمنی مارکو می توان از آن برای تمامی کارکنان استفاده کرد و گزینه مناسبی برای فروش عمده کفش ایمنی نیز به شمار می رود.

خرید کفش ایمنی مهندسی مطابق با نیاز افراد بوده و افراد می توانند بنا به نیاز خود این کفش ایمنی را در سایز ها و اندازه های متفاوت تهیه نمایند.

ایمن ترافیک کالا در جهت تولید و ارایه کفش کار ایمنی مناسب ترین قیمت کفش ایمنی را ارایه می دهد و همچنین خرید اینترنتی کفش ایمنی برای افراد امکان پذیر می باشد. 

خرید و فروش عمده کفش ایمنی 

مشتریان محترم می توانند برای خرید این محصول با کارشناسان فروش مجرب ایمن ترافیک کالا تماس حاصل کرده و از راهنمایی های تخصصی این کارشناسان برای خرید بهترین گزینه استفاده کنند.

 

مشاهده تمامی کفش های ایمنی

مزایا

- 1-کیفیت بالا
- 2-ظاهر زیبا
- 3-قیمت مناسب
- 4-دقت در طراحی راحت

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^