سبد خرید 0
محصولات >> تجهیزات ایمنی >> کفش کار >> کفش ایمنی >>
کد کالا : IT-368
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

طراحی زیبا در تجهیزات ایمنی موجب می شود تا فرد استفاده کننده بیشتر ترغیب شده و به سمت این وسایل ایمنی کشش بیشتری داشته باشد. کفش ایمنی از جمله وسایل ایمنی واجب و ضروری است که پای فرد استفاده کننده را در برابر سقوط اشیا سنگین و برخورد با موانع از آسیب حفظ می کند. در بیشتر مواقع در قسمت جلویی کفش ایمنی از فولاد مقاوم استفاده شده است و این ویژگی باعث می شود که کفش های ایمنی قابلیت تحمل ضربه 500 کیلوژول را داشته باشند. کفش ایمنی باید علاوه بر مقاومت بالا سبک نیز باشد و مشکلی برای حرکت 5رد به وجود نیاورد.
در مشاغلی مانند آتش نشانی و یا صنعت نفت و پتروشیمی نیاز به استفاده از کفش ایمنی نسوز وجود دارد. کفش ایمنی چرم تبریز  نمونه‌ای بسیار عالی از کفش کاراست که رویه چرم تبریز آن در برابر برخورد اشیا نوک‌تیز و سقوط آن ها مقاوم می باشد و دچار پارگی نمی شود. این کفش کاملا استاندارد تولیدشده و تأثیر منفی بر روی زانوها و ستون فقرات فرد استفاده‌کننده نمی‌گذارد.  
ایمن ترافیک کالا ارائه‌دهنده انواع کفشکار می باشد. کفش ایمنی چرم تبریز  ارائه شده در ایمن ترافیک کالا بوده همچنین شما می‌توانید انواع کفش ایمنی کار را در این فروشگاه اینترنتی معتبر مشاهده کنید. 

مزایا

- 1-کیفیت بالا
- 2-طراحی زیبا
- 3-استاندارد
- 4-قیمت مناسب

معایب

مشخصات فنی

9 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^