سبد خرید 0
محصولات >> تجهیزات ایمنی >> کفش کار >> پوتین ایمنی >>
کد کالا : Gr-902
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

کفش ایمنی مهندسی درگروه لوازم ایمنی قرار داشته و در  محیط های کاری سخت از جمله آهنگری ، جوشکاری و صنعتی ، عمرانی استفاده زیادی دارد و می تواند باتوجه به شرایط کاری افراد ایمنی آن ها را تضمین نماید.

زیره کفش ایمنی از پی یو ساخته می شود که علاوه بر داشتن کیفیتی بالا در برابر سایش و لغزش از سوراخ شدن کفش ایمنی مهندسی در محیط کاری جلوگیری می کند.

کفش ایمنی مهندسی باعث می شود در ایستادن های بلند مدت به کمر فرد آسیبی نرسد و افراد احساس خستگی نکنند همچنین رویه ساخته شده این محصول  از عرق کردن پا جلوگیری کرده و در تهویه هوای درون کفش موثر است .

ایمن ترافیک کالا با توجه به سلامت افراد مناسب ترین قیمت کفش ایمنی را عرضه می دارد. برخی از کفش های ایمنی دارای سرپنجه فولادی در نوک کفش است که انگشتان پا را در برابر اجسام خارجی محافظت می کنند.

کفش ایمنی مهندسی با رعایت اصول ارگونومیک و آزمایشات الکتریکی و شیمیایی جز یکی از مهم ترین تجهیزات ایمنی است همچنین قالب بندی کفش ایمنی نیز متناسب با پای فرد بوده و مانع از فشار قسمت های پهلویی به پا می شود.

از نقطه نظر کیفیت و دوام محصول ، کفش ایمنی مهندسی با کفش ایمنی خارجی رقابت می کند و می تواند تجهیزات ایمنی لازم را در محیط کاری فراهم آورد همچنین امکان خرید اینترنتی کفش ایمنی براساس نباز مشتریان مقدور می باشد. 

مزایا

- 1-طراحی ارگونومیک
- 2-رویه تمام چرم با لایه تنفسی
- 3-زیره های ضد سایش و لغزش
- 4-پنجه های فولادی ضد ضربه
- 5-ضدآب بودن
- 6-دارای پاشنه استاندارد
- 7-زیره طبی
-
-

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس رویه :
چرم گاوی
جنس زیره :
PU
جنس پنجه :
فولادی
استانداردها :
مورد تایید وزارت کار
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^